21 Marzec - Dzień Wagarowicza :)

DeX

...Bond :)
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
1 118
Punkty reakcji
1
Miasto
the middle of nothingness...
21. marzec to pierszy dzień wiosny, a zarazem dzień wagarowicza :D
Jakie macie plany związane z owym dniem?
Może jakaś wspólna klasowa ucieczka? ;)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
ja rano przed autobusem z kolezanką troche sobie wypijemy przyjade do szkoly (ale do niej nie wejde) zaczekam chwile na mojego chlopaka i pojde sobie z nim gdzies na caaaaaly dzien :) bo z klasą to zamulanie by było.. <_< zreszta pewnie połowa klasy pójdzie na lekcje................ehhh
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Chętnie bym zrobiła sobie jakieś wagary na mieście,
ale... mamy dzień europejski =/
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
U nas są lekcje. Pewnie uciekniema małą naszą zgraną paczką czyli w jakieś 10 osób :]

I pójdziemy na jakieś piwko. ;)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm... moja kochana klasa będzie mieć normalnie lekcje a ja pójdę na debatę o religiach jako niezależny ekspert ;) A potem będę się kuć do olimpiady w środę :] Super dzień wagarowicza ; )
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
a ja pojde do szkoły :) i nawet doczekac się nie moge tego dnia :p

w mojej szkole jest fajnie zoraganizowany ten dzien ;] klasy maturalne organizują jakies zajecia, program artystyczny i rywalizacje wszystkich klas w kategoriach piosenka, wierszyk, taniec, przebrania i tym podobne =P

niby liceum a bedziemy sie bawić jak przedszkolaki :D
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
U mnie w szkole 1 klasy maja turniej "w zdrowym ciele zdrowy duch" 2 klasy im kibicuja i rozgrywaja sobie meczyki w pilke halowa a my(3 klasy) jedziemy zwiedzac szkoly :) ehhh to juz tradycja w mojej szkole ze Dzien Wagarowicza tak wyglada :) .
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja tez ide do sQll w ten dzien :) u mnie w licku oczywiście bedzie to dzień samorządności, beda jakies występy, kazda klasa śpiewać bedzie karaoke :D i bedzie brecha na całego :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
niestety muszę iść do szkoły, ponieważ jestem zaangażowana w przygotowania do tegoż dnia <_< zawsze muszą mnie zrobić na frajera :/ a po za tym tego dnia piszę test z fizyki ;( marzę o wspaniałych wagarach na mieście..
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
hmm w elku ciekawie sie zrobiło:

*Lekcje po 20 min
*Jeszce moja klasa została wyznaczona by topić marzannę (panią Marzenę)
*Pożyjemy zobaczymy
:D :D :D
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Chętnie bym zrobiła sobie jakieś wagary na mieście,
ale... mamy dzień europejski =/
Tak? dzień europejski? my też coś takiego mieliśmy... Mieliśmy mieć drugie właśnie 21 Marca ale gościarki od jezyków obcych się pochorowały :/
Nie wiem co będe robić ale na pewno nie pójde do budy :] Może zostane w chacie i pośpie do 12 :]
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Hahaha! A ja namówiłam mojego tatusia żeby mi napisał uspr. I w powodzie napisze ..."z powodu dnia wagarowicza :p" :yahoo: Wiem że tak dziwnie ale :D :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
U nas w szkole sa tylko 3 lekcje na ktore niestety isc raczej by nalezalo bo to dwa angielskie i polski :/ pozniej natomiast idziemy do kina na jakis film lub przedstawienie.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Kurcze musze cos wymyślić na ten dzień bo w szkole to lipa tak siedziec <_< W domu też nie chce zostawać bo zaraz bedzie gadanie ze mi sie uczyć nie chce (a to oczywiscie nieprawda) :D Coś sie wymyśli, spontan jednym słowem :)
 
Do góry