21 maja 2011 - Dzień Sądu Ostatecznego

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
unknowned, jeżeli tym tonem starasz się poprawić poziom wanr to jesteś na dobrej drodze
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Kurcze mam turniej piłki siatkowej w tym dniu ,wczoraj miał się zawalić Rzym ,Pan się pomylił i u Hiszpanów zatrzęsło
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Ja na początku myślałem że 21.05 będzie koncert zespołu Koniec świata, a tu czytam i patrz Pan jakie zaskoczenie!
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Takie końce świata są niebezpieczne .Może sie kiedyś zdarzyć tak ,że jakiś przywódca państwa(z bronią atomową )będzie w takie bzdury wierzył i zafunduje ludziom armagedon .
 

Steve Sondej

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
350
Punkty reakcji
2
Wiek
35
"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?" (Ew. Łukasza 18:8)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
to pasuje do każdej daty
 

xantin

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
1
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1571 Dawkins o "końcach świata".
 

Steve Sondej

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
350
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Czy wiesz, że 7000 lat temu dzisiaj (Sobota)Arka Noego została ostatecznie zakończona. Po 120 latach ciężkiej pracy.



" Ale jako było za dni Noego, tak będzie i przyjście Syna człowieczego. Albowiem jako za dni onych przed potopem jedli, i pili, i ożeniali się i za mąż wydawali, aż do onego dnia, którego wszedł Noe do korabia, I nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i zabrał wszystkie: tak będzie i przyjście Syna człowieczego. "

"Albowiem jeszcze po siedmiu dniach spuszczę deszcz na ziemię, przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy, i wygładzę wszystko stworzenie, którem uczynił, z oblicza ziemi."

"Dlaczego on pierwszy świat wodą będąc zatopiony, zginął. Lecz te niebiosa, które teraz są i ziemia temże słowem odłożone są i zachowane ogniowi na dzień sądu i zatracenia niepobożnych ludzi. Ale ta jedna rzecz niech wam nie będzie tajna, najmilsi! iż jeden dzień u Pana jest jako tysiąc lat, a tysiąc lat, jako jeden dzień."
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Steveo, co zrobisz 22 maja? ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Steveo, ale czy nawet jeśli ogień ma spustoszyć Ziemię po siedmiu tysiącach lat od potopu, to uważasz, ze musi to być dokładnie co do dnia i godziny? Przecież jeżeli mówi się że Polska trwa tysiąc lat, to nie trzeba dodawać "mniej więcej" ,a tu jeszcze mamy napisane, że "po siedmiu dniach"
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
[font="Verdana][size="2"]Koniec świata rozpocznie się 21 maja, w najbliższą sobotę o godz. 18 - przepowiada samozwańczy prorok, 90-letni amerykański radiowiec Harold Camping. Twierdzi, że tak zapisane jest w Biblii.[/size][/font]
[font="Verdana][size="2"]
[/size][/font]
[font="Verdana][size="2"]
[/size][/font]
[font="Verdana][size="2"]http://www.tvn24.pl/-1,1703151,0,1,samozwanczy-prorok-koniec-swiata-nastapi-w-sobote,wiadomosc.html
[/size][/font]
[font="Verdana][size="2"]
[/size][/font]
[font="Verdana][size="2"]
[/size][/font]
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
KLASYCZNY przyklad jak na glupocie ludzkiej mozna robic biznes :)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dalej nie wiem na jakiej zasadzie podważa się słowa Jezus, że nikt nie zna dnia, ani godziny. Na szczęście za niecały tydzień "prorocy" będą już mogli tylko twierdzić, że koniec był, ale był niewidzialny.
 

Steve Sondej

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
350
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Panie! wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do królestwa twego.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Właśnie, ja chce żeby to było napisane. Ten koniec świata 21 maja to będzie taki, że pierdut i w ogóle? Trzęsienia, ogień, siarka itp? Żadne tam, że koniec świata dokonał się w głębi duszy każdego z nas? Koniec to koniec, 22 maja już nie pójdę na rower?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ech, kolejna manipulacja fundamentalisty dawkinsa (tym razem "bawi" się słowem tradycja), no i nie obyło sie jak zwykle bez "rytualnego" plucia
to że Camping się myli to dla większości w temacie jest oczywiste, a czym innym jest taki ton jak Dawkinsa
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Steveo a co jeżeli sądu o którym piszesz nie będzie ? Przyznasz się do błędu ? Napiszesz, że jednak sąd ostateczny przełożony na następny rok ? Znikniesz z forum ?
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
o to już w tą sobotę wypada :) w takim razie trzeba to oblać :D
a tak na serio to jak już kiedyś powiedziałem nie wierzę w takie durnoty ale chciałbym zobaczyć minę steveo w niedzielę albo żeby coś powiedział wtedy
 
Do góry