21 lat a ja już nie mogę

kub1987

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Chcialbym wiedziec jakie jest wasze zdanie na temat mojego problemu
Mam 21 lat
W wieku 13 lat zaczalem sie masturbowac, hormony szalaly itd. Mam sklonnosci do przyzwyczajen i do uzaleznien. Nie wiedzac kiedy minelo 5 lat a ja dalej to robilem z takim samym zapalem jak na poczatku. Dookola wszyscy mieli dziewczyny, niestety ja nie mialem tego szczescia wiec musialem zadowolic sie filmami, zdjeciami nagich pan z internetu. W wieku 19 lat zainteresowala sie mna pewna dziewczyna, jak okazalo sie kompletnie nie znala umiaru w uprawianiu sexu. po 2 latach rozstalem sie z nia i odstawilem filmy i masturbacje poniewaz nie bawily mnie juz filmy tak jak kiedys i masturbacja stala sie nudna. Przez jakis czas chodzilem 'wyciszony' nie interesowaly mnie skapo ubrane kobiety chodzace po ulicach miasta, totalnie nic. 4 miesiace temu poznalem wartosciowa dziewczyne, ona uwaza sex jako cos co w zwiazku powinno byc tak wysoko jak uczucie.

Problem jest taki, bo nie wiem czy po okolo 9 latach przejsc juz jestem do bani? Czy zajechalem wlasnego czlonka i swoja psyhike? Erekcje mam nie pelne, nie nastepuje ona nawet kiedy widze moja kobiete rozebrana (a strasznie mnie kreci) znam na pamiec wszystkie witaminy i afrodyzjaki poniewaz ciagle je stosuje by byc odpowiednim dla mojej dziewczyny.

Zastanawiam sie co bedzie kiedy witaminy, ziola afrodyzjaki przestana na mnie dzialac, a po okolo 23 roku zacznie mi po malu spadac poziom testosterony w organizmie.

Doluja mnie tez gadki moich kolegow ktorzy mowia jak to oni zeszlej nocy dlugo i duzo razy "kochali" swoja kobiete. Chlopaki cale zycie bez internetu i pelnym domu rodzenstwa co uniemozliwialo im jaka kolwiek zabawe z samym soba w wczesnych latach.

Dodam ze nie choruje na zadne choroby i uprawiam sporty, przewaznie pilka nozna

Proszę o wypowiedzi... :niepewny:
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
To że twoi koledzy chwalą się tym czego tam nie robili i ile z swoimi kobietami, to nie oznacza wcale że to jest prawda.

Ja bym z góry takie osoby które się chwalą jacy są dobrzy, że mogą strasznie długo uprawiać seks, ze mogą tyle razy ile chcą, bym po prostu im niewierzył, bo takie przechwalanie się to przeważnie przechwalają się osoby które nie mają nic do powiedzenia na ten temat, a bardzo chcą się pochwalić.

Co do ciebie, hm.. no to troche dziwne że już w takim wieku masz pewne problemy, ale skoro nie jesteś w stanie dojść do pełnej erekcji, to bym tobie radził wizyte u lekarza, albo/również po prostu spróbuj jakoś krok po kroku na nowo poznawać kobiete kształty, w jakiś relaksujących warunkach, może jakiś masażyk przed stosunkiem a później dłuższa gra wstępna ?

Jeżeli twoja dziewczyna wie o twoim problemie, i go rozumie, to z pewnością zrobi wszystko by tobie jakoś pomóc.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Nawet najbardziej intensywna masturbacja nie zrobi z Ciebie w wieku 21 lat impotenta. Problem musi leżeć gdzie indziej, wybierz się do seksuologa.
 

kub1987

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzieki, jesli chodzi o wizyte u lekarza to jak on wlasciwie sie nazywa? Ginekolog, seksuolog, onkolog? Raz dzwonilem do seksuologa mowiac o moim probemie i czy da rade mi pomuc. Mial sie odezwac na drugi dzien i nie dal znac. Zalezy mi na tym by wybadal ewentualne (w najgorszym przypadku) uszkodzenie czlonka. Nie wiem czy przepisane leki moga mi pomuc poniewaz te skladniki jakie one zawieraja, stosowalem osobno kupujac w aptece typu arginina tribulus itd. juz przez dluzszy czas, odstawilem jak przyjmowanie tych specyfikow stawalo sie dla mojego organizmu chlebem powszednim.

Mam tez pytanie czy mozliwe ze po tylu orgazmach poprzez masturbacje i po tylu licznych erekcjach w przeszlosci ciala jamiste mogly sie juz 'ponawypelniac' krwia i juz sa troszke zjechane?

Dziewczynie nic nie mowie poniewaz zalezy mi na niej, a jej pewnie nie widzi sie chlopak w tak mlodym wieku ktory juz ma probemy. Wole jej nic nie mowic i uporac sie z problemem jak gdyby nigdy nic mi nie bylo. Dlatego tez pisze do was o porady i pomoc
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jeśli obawiasz się o fizyczne uszkodzenie członka, możesz się zgłosić do urologa. Onkolog Ci nie pomoże, bo zajmuje się nowotworami. Ginekolog jest dla kobiet, a seksuolog zajmuję się psychiczno-emocjonalnymi zaburzeniami związanymi z seksem, które mogą też powodować problemy fizyczne.
 

Pitagoras

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
a próbowałeś ćwiczyć mięsień kewla(chyba tak się nazywa)
być może nadwyrężyłeś go albocoś z nim teraz nie tak jest, z tego co pamiętam to on odpowiada częściowo za erekcje
 
Do góry