2012

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Podobno Polsce nic się nie stanie, także pewnie się zmieścisz w tych 30%. Gratulacje :p
 

Julka178

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
ja z kolei slyszlaam inna teorie co do konca swaita ;P podobno ktos przepowiedzial ze ma byc kryzys swiatowy i to ma byc powodem III wojny swiatowej. kryzys sie spelnil a co z wojna to nie wiem ;P ale jesli teraz by wybuchla wojna to koniec swiata na pewno by byl bo teraz jest juz tyle bomb atomowych, broni biologicznych i chemicznych ze na pewno swiat by nie przetrwal ;/ ale ja sie tam tym narazie nie przejmuje tylko korzystam z zycia ;)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Naprawdę nie mogę się do czekać do 2013, kiedy to te bzdury się wreszcie skończą.
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Krótko mówiąc Ziemia stanęlą by na chwilę w miejscu po czym zaczęłaby się kręcić w przeciwną stronę niż dotychczas.

Taki stan rzeczy wywołałby katastrofy jakich ludzkość nie pamięta ( poza tymi przedstawicielami naszego gatunku, którzy tą tragedię przeżyli ok 11,5 tyś. lat temu).

1. Brednie, jedynie na wpływ ruchu obrotowego ziemi mogły by mieć masywne obiekty kosmiczne w niewielkiej odległości lub uderzenie dużej asteroidy
2. Kolejna brednia. Geologowie znaleźli w skałach ślady wspomnianego zjawiska, aczkolwiek miało to miejsce kilka razy w historii ziemi i za każdym razem powodowało masowe wymieranie organizmów. Teoretycznie zakłada się, iż takie zjawisko dawno nie miało miejsca i mogłoby nastąpić w czasach obecnych, aczkolwiek nie można wyliczyć dokładnej daty, naukowcy szacują wystąpienie tego zdarzenia w przeciągu kilku, kilkunastu milionów lat
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
ja z kolei slyszlaam inna teorie co do konca swaita ;P podobno ktos przepowiedzial ze ma byc kryzys swiatowy i to ma byc powodem III wojny swiatowej.
Niektórzy rozsądni ekonomiści, ale ci są oczywiście w mniejszości. Chyba wróżkom lepiej poszło, ale weź pod uwagę, że na tyle wieszczonych nieszczęść prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzepowiedzianego nieszczęścia jest nikłe.


Naprawdę nie mogę się do czekać do 2013, kiedy to te bzdury się wreszcie skończą.
Wtedy zacznie się 2015, albo 2017. Taka jest potrzeba. Ludziom pod pewnymi względami nasz świat mocno nie pasuje. Nie jest on taki wspaniały jak się wydaje. Wiele ludzi czuje się w nim zagubionych. To, że świat można naprawić tylko przez totalne zniszczenie i kreacje na nowo jest pewnym archetypem, który jest obecny w mitach wszystkich ludów. W pewnych okresach historii, nastroje millenijne, się nasilają, a co dopiero w naszych czasach kiedy tempo przemian jest o wiele szybsze niż możliwości dostosowania się jednostki.
Myślę że zapewne jak w 2000 roku już nas nie będzie :p
Chyba chciałaś napisać, że myślisz, że nie będzie nas tak jak to nas nie było po 2000? Bo troszkę niejasno się wyraziłaś.
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Chyba chciałaś napisać, że myślisz, że nie będzie nas tak jak to nas nie było po 2000? Bo troszkę niejasno się wyraziłaś.

Co się Lobo czepiasz, euphoria bardzo dobrze wyraziła co chciała przekazać i jej wniosek jest słuszny, podobnie było m.in. w roku 1000 i 1033 jako 1000 lat po śmierci Jezusa, być może po 2012 usłyszymy o 2033?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Co się Lobo czepiasz, euphoria bardzo dobrze wyraziła co chciała przekazać i jej wniosek jest słuszny, podobnie było m.in. w roku 1000 i 1033 jako 1000 lat po śmierci Jezusa, być może po 2012 usłyszymy o 2033?
Przepraszam. Nie chciałem, żeby to zabrzmiało jak czepiactwo. A zdanie popieram. Jak widzisz napisałem też coś w tym stylu.
 

kosmitusmars

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja tam w to nie wierzę i wy też nie wierzcie bo odbieracie sobie trochę sens życia bo myślicie już w 2012 ? ale ja będę miał wtedy 14,15,16-20 lat pomyślicie sobie
 

kamillo031

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Jasło
Ja w to też nie wierzę. Pismo Święte dokładnie mówi ,, Nikt nie zna dnia ani godziny"
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Tak jak kiedyś napisałem. To nie chodzi o to że bedzie fizyczny "koniec świata" tylko o to że nastąpi koniec świata w kontekście EURO 2012 czyli jedna wielka klapa :lol: <_<
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
i mysliz ze dawne cywilizacje uwzglednialyby w swoich proroctwach jakies tam zawody sportowe w jakims krajach, ktore nawet jeszcze wtedy nie istniały <_<
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
i mysliz ze dawne cywilizacje uwzglednialyby w swoich proroctwach jakies tam zawody sportowe w jakims krajach, ktore nawet jeszcze wtedy nie istniały <_<


Trochę to był żart to co napisałem a trochę prawda. EURO w Polsce. Zobacz jak to brzmi. Biorąc pod uwagę że oprócz Kielc, Krakowa, Chorzowa i Poznania, nie mamy stadionów, nie mamy dróg, bazy hotelowej i gastronomicznej a mamy we krwi talent dzięki ktoremu potrafimy wszystko spier...ć to wg mnie EURO może być takim końcem świata..

Kiedyś bardziej wierzyłem w tą całą historię o 2012 roku, teraz po przeczytaniu wielu artykółów, wypowiedzi itp. coraz miej jestem co do tej całej katastrofy przekonany, po prostu ostatnio za dużo dowodów przeczących tej katastrofie się pojawiło i dlatego tak myślę.

Fakt, jak w każdej takiej historii jest trochę prawdy, ale za bardzo nie wierzę w to że to coś będzie w 2012roku. Taka sytuacja związana ze zmianą klimatu, biegunów ziemskich, ruchem obrotowym itd zapewne będzie, jest to nieuniknione.

Nie wykluczam w 100% że tego kataklizmu nie będzie właśnie w 2012 roku, jednak jestem bardziej za tym że będzie to o wiele później niż ten nieszczęsny rok.

A może to chodzi o o koniec świata nie taki jak mówi przepowiednia, tylko taki związany z gospodarką swiatową??? Wyobraźcie sobie jakby teraz cała ta gospodarka padła, powiedzmy z dnia na dzien. Spokojnie raczej by nie było. <_<


Poczekajmy do 1 stycznia 2013roku. :eek:k:
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Dla mnie to brednie. Nostradamus przepowiadał inaczej, przepowiadał cos, co się stanie jeszcze na 2032 rok. Czyli tyle lat po 2012 ;)
A w to co Nostradamus przepowiada, wierzę. Mówił, ze 2 ptaki uderzą w drapacze chmur.. przypomnijcie sobie World Trade Center, 2 samoloty, sprawdziło się ;)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
A może to chodzi o o koniec świata nie taki jak mówi przepowiednia, tylko taki związany z gospodarką swiatową??? Wyobraźcie sobie jakby teraz cała ta gospodarka padła, powiedzmy z dnia na dzien. Spokojnie raczej by nie było. <_<
albo jeszcze inna mozliwosc: zbliza sie planety Nibiru. moga odwiedzic nas jej mieszkancy, a wtedy wszystko moze sie zdarzyc. moze byc spotkanie pokojowe albo starcie militarne.

Dla mnie to brednie. Nostradamus przepowiadał inaczej, przepowiadał cos, co się stanie jeszcze na 2032 rok. Czyli tyle lat po 2012 ;)
A w to co Nostradamus przepowiada, wierzę. Mówił, ze 2 ptaki uderzą w drapacze chmur.. przypomnijcie sobie World Trade Center, 2 samoloty, sprawdziło się ;)
i mozliwe ze cos tam wydarzy sie w 2032. to nie bedzie definytywny koniec swiata tylko katastrofa w ktorej moze zginac troche ludzi, ale nie wszyscy
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
2012 to bujda. Koniec ziemi nastąpi na sto procent, ale świata? Świat to zbyt ogólne pojęcie. Jan przecież chyba nie wyznaczył dokładnej daty apokalipsy, o ile mi wiadomo...
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
albo jeszcze inna mozliwosc: zbliza sie planety Nibiru. moga odwiedzic nas jej mieszkancy, a wtedy wszystko moze sie zdarzyc. moze byc spotkanie pokojowe albo starcie militarne.

:lol: Armagedon2. Ostatnio słyszałem że Ruskie planują zrobić ileś tam elektrowni atomowych. Jakby to wszystko walnęło to koniec ziemi murowany.

Ziemia ma tyle broni żeby sam się kilkakrotnie zniszczył <_<


Jergen dobrze napisałeś. Bardziej ziemia niż swiat. Pojęcie świata to chybva coś wiecej niż tylko nasza planeta.
 

manieqq

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
2012 to bujda. Koniec ziemi nastąpi na sto procent, ale świata? Świat to zbyt ogólne pojęcie. Jan przecież chyba nie wyznaczył dokładnej daty apokalipsy, o ile mi wiadomo...

Dokładnie! Popieram.

A na Bałtyku w środę "było" tsunami:p I tak samo będzie z 2012 :p
 

kamillo031

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Jasło
Moim zdaniem to jest bujda. Tyle miało być tych końców świata a jakoś dalej żyjemy. :p
 

Dark3N

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
z tąd dX
Hmm... moim zdaniem cos w tym jest :p coraz wiecej slychac o tym 2012 nawet niedlugo ma nawet powstac jakis film dotyczacy tego zdarzenia ktore moze nadajdzie :wink: kiedys nawet sluchalem audycji Patryka Geryla czy jak mu tam i naprawde po przesluchania 30 min audycji brzmialo to dosyc powaznie :p...Wiele osob mysli ze jak ktos mowi o koncu swiata o roku 2012 to wydaje sie mu ze ten koniec swiata nastapi odrazu jak sie pojawi ten 21 grudnia 2012 a przeciez to jest chore xD :D nie wiem sam czy w to wierzyc czy nie ale gdzies mi sie o uszy obilo ze najpierw to wszystko sie zacznie wojna a jak widac obecnie na swiecie sie nie dzieje najlepiej potem cos pisalo o kataklizmach itp i The End.....
Czas pokaze narazie niema sie czego bac :D

pzdr 4 all ;)
 
Do góry