2012

sowa_gadno

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gądnno
Aby ziemia się przebiegunowała tak w 1 dniu to by musiało rąbnąć w nas coś wielkości marsa chyba, czyli tak czy siak nie przeżyjemy. Aczkolwiek w wielu źródłach jest podawane że w roku 2012r. będzie coś ważnego. Ja nie wieżę w koniec świata, chyba że wojna atomowa, ale wtedy to mi będzie powiewać tak jak wam... Ale coś w tym roku się zdarzy. Wiele jest wersji co np. wg channeling'owców*ludzi którzy mówią(ja myślę że sobie ubzdurali ale...) że dają się opętać i rozmawiają z innymi bytami*w tym roku przejdzie ludzkość do tzw. 4 gęstości, jesteśmy na 3, zwierzęta na 2 a kamienie na 1, a więc niby osiągniemy nowy poziom egzystencji/świadomości, ale w to nie wierzę, nasze Euro w 2012 będzie(czuję że wielki krach), kryzys w USA też może być zapowiedzią wojny atomowej... i w ogóle coś musi się coś wydarzyć, ale już my się za te kilka lat dowiemy.

Ciekawy wątek a jeszczeciekawsze jest to że nie pamiętacieco odbędzie się w roku 2012...
Otuż wielkie rzeczy się odbędą przedewszystkim Mistrzostwa EURO w piłce nożnej i to prawdopodobnie w Polsce.
Czy to nie jest właśnie to ważne wydażenie. A jeśli już wierzycie w przepowiednie to moimzdaniem tą wielką rzeczą która się stanie to będzie to że jakaś potencjalnie słaba drużyna wszystkich zaskoczy i je wygra.

Aodnośnie tych kalendarzy co to kończą się w grudniu 2012 roku to proponuje spojrzeć na kalendarze w swoich komputerach nawet też się kiedyś kończą. Podejrrzewam że ludzie wtedy żyjący poprostu nie mieli potrzeby dalej przygotowywać kalendarzy.

A co do końca świata to jeśli ludzie nie zaczną myśleć o tym co ich czeka za ileś tam lat i nie zaczną np. dbać o środowisko to napewno koniec świata kiedyś nastąpi i będzie dokładnie przewidziany przez ówczesnych naukowców, gdyż zauważą oni że coś jest nie tak i zbadają co obliczą za pomocą prostych przykładów matematycznych ile czasu nam zostało.

Filmik na youtube ciekawy ale jakoś do mnie nie dociera. Natomiast widziałem ciekawy film na podobny temat. Film niemieckiej produkcji dokumentalny polecam tytuł tego filmu to "Zeitgeist" w ttłumaczeniu "duch epoki" lub "duch czasu" jak kto woli.

Pozdrawiam.
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Ciekawy wątek a jeszczeciekawsze jest to że nie pamiętacieco odbędzie się w roku 2012...
Otuż wielkie rzeczy się odbędą przedewszystkim Mistrzostwa EURO w piłce nożnej i to prawdopodobnie w Polsce.
Czy to nie jest właśnie to ważne wydażenie. A jeśli już wierzycie w przepowiednie to moimzdaniem tą wielką rzeczą która się stanie to będzie to że jakaś potencjalnie słaba drużyna wszystkich zaskoczy i je wygra.

Euro na Polsce i Ukrainie, a także Olimpiada w Londynie. PS. Polecam ci FireFox'a bo roi się u ciebie od błędów ;].

Wydaje mi się że kalendarz Majów to kpina. Mimo iż ich cywilizacja była rozwinięta, to i tak uważam że nie będzie żadnego końca świata. Dlaczego ? Bo tego się nie da przewidzieć.

Koniec świata będzie jak dojdzie do wojny atomowej.

A na temat daty 2012 powstało już kilka filmów, książek. W końcu trzeba na czymś zarobić, a głupi ludzie na to lecą.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Koniec świata, też coś. Czytałem na necie taki komentarz : ,,Już wiele razy miał być koniec świata, i albo nie było, albo przespałem" :D
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
Euro na Polsce i Ukrainie, a także Olimpiada w Londynie. PS. Polecam ci FireFox'a bo roi się u ciebie od błędów ;].

Wydaje mi się że kalendarz Majów to kpina. Mimo iż ich cywilizacja była rozwinięta, to i tak uważam że nie będzie żadnego końca świata. Dlaczego ? Bo tego się nie da przewidzieć.

Koniec świata będzie jak dojdzie do wojny atomowej.

A na temat daty 2012 powstało już kilka filmów, książek. W końcu trzeba na czymś zarobić, a głupi ludzie na to lecą.

zgadzam się z tobą

Majowie jeżeli nawet dobrze się znali na obserwowaniu gwiazd (bo chyba tak to obliczyli) to mogli obliczyć tylko w ich atmosferze takie rzeczy, czyli nie uwzględniając dzury ozonowej, efektu cieplarnianego, zatrutego powietrza i gleby,

zresztą każdy klendarz musi sie kiedyś kończyć przecierz jeszcze żadna firma nie wyprodukowała kalendarza na 3000 najbliszych lat, oni właśnie tak bardzo się postarali i dokonali takiego postępu

inny argument jest taki że każy podaje inną datę na początku pisało że 12 potem 24 a ja osobiście słyszłam że 21 marca

ja w to nie wierzę macie prawo wierzyć w przesądy, niekturzy ludzie mówią, że koniec świata będzie jak wybiorą murzyna na papieża, który będzie mówił po rusku, więc uwierzę dopiero wtedy, kiedy w 2012 umrze papież i przed tą i w "wyborach" będzie brał udział murzynek, nie no oczywiście żartuje, "nawet aniołowie nie wiedzą kiedy będzie koniec świata"
 

Arnachim

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Biała Podlaska
Ci co przeżyją (mam nadzieję, że ja też), rozwalął mi flotę na ogame ;D
A poza tym, szanse to 35% i mniej :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
W sumie do kitu... powinienem wtedy 1szy kierunek studiów kończyć i po co się w ogóle uczyć? Przecież wszyscy umrzemy! To jest poparte takimi silnymi dowodami, że nie ma opcji aby było inaczej... obalmy rządy! Niech zapanuje anarchia! Albo nie... wiem! Módlmy się, teraz tylko kościół nam pomoże.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Akurat w 2012 to ja nie wierzę. Pomyłka jakaś, z resztą jak każdy "koniec świata".
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Nie trzeba było grzeszyć i niszczyc tego co dał nam Bóg. Więcej wiary bo tylko ona Nas ocali.

A patrząc z punktu badacza na datę21. 12. 2012 to my Polacy nie powinniśmy aż tak Panikować. U nas będzie Zima. Wylew oceanów zatrzymają góry. W gorszej sytuacji są obie Ameryki, woda je zaleje a na zachodzie wybuchną wulkany. Polska bedzie bezpieczna, no nie dokońca. Bo może zdarzyć sie na odwrót i bałtyk wyleje. Ale on nie jest takim zagrożeniem. Przepowiednie mówia że zaleje Francje, Włochy, Częściowo Niemcy itp więc raczej będzie to pierwsza opcja. jeśli woda wyleje sie na Amerykę powstanie nowy ląd z pewnością i coś takiego było chyba nawet w przepowiedniach.
Moim zdaniem 2012 coś się wydarzy. Ta data jest zapisama w Bibli, wspominali o niej Sumerowie oraz Majowie. Nostradamus nie widział wtedy nic, pzepowiednie sybili zgadzaja się z tym co będzie nas czekać. naukowcy juz mówią że nadchodzi czas przebiegunownia patrząc na aktywnośc słoneczną która zdarza się raz na 11, 6 mln lat (nie wiem czy dobrze podałam lata). Ponoć biegun magnetyczny i tak przesunąl się już o około 1000 i cos tam jeszcze km. tak kochani natanie epoka lodowcowa i mudlcie się żeby Polska po tym wszystkim wylądowała na równiku. A to moim zdaniem jest możliwe. :)
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
jesteś?
Zgadzam się również że coś w 2012roku się coś wydarzy i nie chodzi tutaj o euro. Zmiana biegunów następuje co 11,6 tyś lat (nie mln ;D) ale czy to by doszczętnie zniszczyło naszą cywilizacje, np dinozaury z tego co wynika wiele razy przeżyły coś takiego to czemu my byśmy nie mogli ?? . Według mnie stanie się coś innego po czym nasz świat się całkowicie zmieni może władze ujawnią prawdę o ufo dowiemy się że są wśród nas od wieków i pomagają nam. Najbardziej zaciekawiła mnie hipoteza o krótkiej wojnie, która miała by trwać kilka tygodni i jedno z państw prawie wcale było by nie tknięte i ono ma być oazą spokoju i odbudowywaniu światu po wojnie (może Polska). Świat po tym wydarzeniu miałby się całkowicie odmienić ludzie żyli by po tych wydarzeniach w harmonii bez żadnych konfliktów. A jest taka możliwość że nic się nie stanie, jak to się mówi pożyjemy zobaczymy
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
O :D w koncu ktos nie jest negatywnie nastawiony :D moim zdaniem wiele przeslanek wskazuje ze tego roku 'cos' waznego sie wydarzy. miejmy nadzieje ze zmieni to Ziemie na lepsze :)
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Na lepsze?
Watpie....
Życzę Wam dlugiego życia !
Obyśmy się spotkali w 2013 roku :D !
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
A patrząc z punktu badacza na datę21. 12. 2012 to my Polacy nie powinniśmy aż tak Panikować.

A czemu mielibyśmy panikować ?


Według mnie stanie się coś innego po czym nasz świat się całkowicie zmieni może władze ujawnią prawdę o ufo dowiemy się że są wśród nas od wieków i pomagają nam.

O jakich kosmitach mowa ? Chyba nie sądzisz że na ziemi są jacyś. Jeżeli oni istnieją to trzymają się z dala od badny głupoli z ziemi.


Najbardziej zaciekawiła mnie hipoteza o krótkiej wojnie, która miała by trwać kilka tygodni i jedno z państw prawie wcale było by nie tknięte i ono ma być oazą spokoju i odbudowywaniu światu po wojnie (może Polska).

Krótka wojna = bomba atomowa

Świat po tym wydarzeniu miałby się całkowicie odmienić ludzie żyli by po tych wydarzeniach w harmonii bez żadnych konfliktów. A jest taka możliwość że nic się nie stanie, jak to się mówi pożyjemy zobaczymy

Że niby zapasy ropy i innych bogactw się kończą ? Bo jeżeli nie ma innego powodu, to wojny będą dalej trwać.

O biggrin.gif w koncu ktos nie jest negatywnie nastawiony biggrin.gif moim zdaniem wiele przeslanek wskazuje ze tego roku 'cos' waznego sie wydarzy. miejmy nadzieje ze zmieni to Ziemie na lepsze smile.gif

W roku 2012 będzie Euro, Olimpiada - wielkie imprezy sportowe. Więc coś wielkiego na pewno się zdarzy. Ale nie ma co się bać. Końca świata nie będzie.


Obyśmy się spotkali w 2013 roku biggrin.gif !

Wtedy też poznamy kalendarz Indian i ich wielką przepowiednie. Do tego dojdzie odkrycie nowego plemienia z Afryki, które podróżuje w czasie. A i byłbym zapomniał. Odwiedzą nas kosmici.
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Zgadzam się również że coś w 2012roku się coś wydarzy i nie chodzi tutaj o euro. Zmiana biegunów następuje co 11,6 tyś lat (nie mln ;D)

masz rację źle wpisałam:) Zmeczenie robi swoje :) BB)

ale czy to by doszczętnie zniszczyło naszą cywilizacje, np dinozaury z tego co wynika wiele razy przeżyły coś takiego to czemu my byśmy nie mogli ?? .

Z pewnością przeżyją ci którzy znajdą się o odpowiedniej poże w odpowiednim miejscu:) podobnie jak bieguny które i tak sie nieco już przesunęły :eek:k:

Według mnie stanie się coś innego po czym nasz świat się całkowicie zmieni może władze ujawnią prawdę o ufo dowiemy się że są wśród nas od wieków i pomagają nam.

Wiesz niektórzy ludzie zachowują się z lekka dziwnie i zapewne kady chodź jednego widział na własne oczy :D Może to kosmici ( żart:)) A może ci co maja sny prorocze to podróżnicy w casie miedzy wymiarami i pewne sytuacje nasuwaja im skojarzenie co bedzie dalej bo wiedzą co się już wydarzyło. I nasze sny prorocze to zwykłe wspomnienia senne:D hehe Jednak żadnych hipotez nie można negować bo sami tego nie wiemy :D

Najbardziej zaciekawiła mnie hipoteza o krótkiej wojnie, która miała by trwać kilka tygodni i jedno z państw prawie wcale było by nie tknięte i ono ma być oazą spokoju i odbudowywaniu światu po wojnie (może Polska).

zagłada atomowa? :/

Świat po tym wydarzeniu miałby się całkowicie odmienić ludzie żyli by po tych wydarzeniach w harmonii bez żadnych konfliktów. A jest taka możliwość że nic się nie stanie, jak to się mówi pożyjemy zobaczymy

Ludzie zawsze coś narobią. :/ I przepowiednia mówi że ludzie się nawrócą, bedzie ok dobrobyt, wcześniej epoka kamienia łupanego :D , ale potem znowu coś sie stanie bo ludzie znowu zaczną odstawiać szopki.

O :D w koncu ktos nie jest negatywnie nastawiony :D moim zdaniem wiele przeslanek wskazuje ze tego roku 'cos' waznego sie wydarzy. miejmy nadzieje ze zmieni to Ziemie na lepsze :)

Zmieni napewno, oczyści ją z trujących oparów, :D bomby atomowe powybuchają :/ , nie będzie mowy o kwaśnych deszczach :D , będzie spokuj na ziemi ;) . Ziemia se odetchnie, oczywiście nie zaraz :D ;) . Mam nadzieję że my się za bardzo nie podpieczemy :D Wtedy to my bedziemy takimi Majami , a za pare tysięcy lat ludzie będą się zastanawiać skąd w Nas taka mądrość była i dlaczego wiemy co wydarzy się w przysłości. Dlacego znamy datę końca świata itp. :eek:k:


A czemu mielibyśmy panikować ?

Taki globalny kataklizm zawsze wzbudza emocje :) :bag: Choc Polska ma dobre położenie, ale należy do bardziej nizinnych niż górzystych krająów



O jakich kosmitach mowa ? Chyba nie sądzisz że na ziemi są jacyś. Jeżeli oni istnieją to trzymają się z dala od badny głupoli z ziemi.

No nie wszyscy są głupolami no z paroma zakorzenionymi wyjątkami BB) Kosmici to napewno są ludzie cienie :D Albo nie. Ludzie cienie to podróznicy w czasie, bo przecież podróżując w czasie nie masz wpływu na bieg wydarzeń Jesteś jak cień, i to by się zgadzało hehe :D



Krótka wojna = bomba atomowa

Też tak myślę. :/


Że niby zapasy ropy i innych bogactw się kończą ? Bo jeżeli nie ma innego powodu, to wojny będą dalej trwać.

Będą trwać tak długo jak na ziemi będą fanatyczne haraktery. :/ :(


W roku 2012 będzie Euro, Olimpiada - wielkie imprezy sportowe. Więc coś wielkiego na pewno się zdarzy. Ale nie ma co się bać. Końca świata nie będzie.

Nostradamus przewidział że podcas jakiejś olimpiady dojdzie do wielkiej tragedii? Nie chcę was straszyć:D ale może miał na myśli właśnie tą olimpiadę :D ;)



Wtedy też poznamy kalendarz Indian i ich wielką przepowiednie. Do tego dojdzie odkrycie nowego plemienia z Afryki, które podróżuje w czasie. A i byłbym zapomniał. Odwiedzą nas kosmici.

Jeszcze zapomniałeś o Trójkącie Bermudzkim i innych takich miejscach, ludziach ćmach, cienistych ludziach, potworze z Loh Ness :D :eek:k:
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
jesteś?
Jeśli chodzi o tą wojnę o której wcześniej pisałem to oczywiście maiła być ona rozegrana szybko czyli bombardowaniem atomowym.
Co do olimpiady to może chodziło Nostradamusowi olimpiadę w tym roku wojna w Gruzji i chyba coś tam jeszcze się wydarzyło. A może to manipulacja władz abyśmy myśleli że w 2012 coś się stanie. Koniec świata miał nastąpić na przełomie 1999/2000 ale jakoś nic takiego się nie stało. A poza tym to nie będzie koniec świata a koniec naszej cywilizacji, koniec świata nastąpi gdy słonce wybuchnie czyli za wiele mld lat. A polecam filmiki Davida Icke który pokazuje życie naszej cywilizacji od majów do 2012 roku i tam jest dokładnie wytłumaczone co wtedy wg majów ma się stać. Ja myślę że jednak nic się nie stanie...
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
macie pojęcie jak to się wszystko zaczęło? zacznijcie od źródeł tego kto puścił wieść o tym i ile razy zmieniał zdanie, nie wspominając o milionach dolarów które przy okazji zarobił, czytaliście prace naukowców którzy badali teksty majów i ich kalendarz? głoszą o tym że jak nastąpi ten dzień 14 grudnia 2012 roku, dzień "zero", w którym nastąpi "reset" ich kalendarza, 15 grudnia 2012 roku nastąpi dzień "pierwszy", to nie zmieni faktu że tego dnia będzie trzeba wstać, zrobić zakupy, pranie i inne przyziemne rzeczy;

to co piszecie świadczy o tym kim jesteście;
pan.A

P.S. do 2015 roku nie będzie 3 wojny światowej, może jakieś lokalne, co nastąpi dalej? nie wiadomo, pewien naukowiec przeprowadził nadania na ten temat, co się stanie przed 2012 i po 2012, o dziwo, brał do tego eksperymentu normalnych ludzi, ale to było nie ważne, ze wszystkich relacji na temat tego co się stanie wyłaniały się 3 główne opinie, niestety nie ujawnił ich, z jednej strony świadczy to o tym że nasza przyszłość leży w naszych rękach, i to my decydujemy jaka ona będzie, z drugiej może świadczyć o tym że ludzie mają bujną wyobraźnię, i widzieli to co chcieli zobaczyć;

P.S.S. Nostradamus przepowiadał przyszłość na podstawie przeszłości, sprawdzał to jaki był układ gwiazd w dniu w którym coś się wydarzyło, jak to ujął jeden z naukowców, jest to jak postawienie na jakiś numer w lotto i czekanie aż wypadną te liczby, układ: 1, 2, 3, 4, 5 i 6 pewnego dnia padnie, jest to potwierdzone statystycznie, ale nasza cywilizacja może nie doczekać tego dnia;
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
macie pojęcie jak to się wszystko zaczęło? zacznijcie od źródeł tego kto puścił wieść o tym i ile razy zmieniał zdanie, nie wspominając o milionach dolarów które przy okazji zarobił, czytaliście prace naukowców którzy badali teksty majów i ich kalendarz? głoszą o tym że jak nastąpi ten dzień 14 grudnia 2012 roku, dzień "zero", w którym nastąpi "reset" ich kalendarza, 15 grudnia 2012 roku nastąpi dzień "pierwszy", to nie zmieni faktu że tego dnia będzie trzeba wstać, zrobić zakupy, pranie i inne przyziemne rzeczy;

to co piszecie świadczy o tym kim jesteście;
pan.A

P.S. do 2015 roku nie będzie 3 wojny światowej, może jakieś lokalne, co nastąpi dalej? nie wiadomo, pewien naukowiec przeprowadził nadania na ten temat, co się stanie przed 2012 i po 2012, o dziwo, brał do tego eksperymentu normalnych ludzi, ale to było nie ważne, ze wszystkich relacji na temat tego co się stanie wyłaniały się 3 główne opinie, niestety nie ujawnił ich, z jednej strony świadczy to o tym że nasza przyszłość leży w naszych rękach, i to my decydujemy jaka ona będzie, z drugiej może świadczyć o tym że ludzie mają bujną wyobraźnię, i widzieli to co chcieli zobaczyć;

P.S.S. Nostradamus przepowiadał przyszłość na podstawie przeszłości, sprawdzał to jaki był układ gwiazd w dniu w którym coś się wydarzyło, jak to ujął jeden z naukowców, jest to jak postawienie na jakiś numer w lotto i czekanie aż wypadną te liczby, układ: 1, 2, 3, 4, 5 i 6 pewnego dnia padnie, jest to potwierdzone statystycznie, ale nasza cywilizacja może nie doczekać tego dnia;

Z jednej strony masz rację. Nie musi to być rok 2012 chociaż wspomina o nim: biblia ponoć, starożytni egipcjanie wspominali o tym, majowie i sumarowie. Ale może się pomylili. Dużo przepowiedni się już sprawdziło i sprawdza np. druga wojna światowa, że przed końcem nie odróżni się faceta od kobiety ( już istnieją tranzwestyty), trzecia wojna zacznie się od świetego państwa i co? Już mamy III wojnę światową chodź może tego nie zauważyłeś, Bałtyk wyleje ( już podnosi się poziom wód, co spowodowane jest topnieniem lodowców), a jeśli stopnieją lodowce sprawdzi się kolejna przepowiednia tzn taka że Europa zostanie zalana, Atlantic wyleje.
Wiesz co innego domysły ludzi, ale niektóre fakty są udowodnione drogą naukową np to że co 11,6 tysiąca lat słońce wysyła ku ziemi silny impuls, który powoduje że bieguny magneyczne ziemi zmieniają pozycję. Ponoć teras jest ten czas. Ci co przeżyją też już będą znać datę końca cywilizacji, wystarczy dodać do dnia zagłady 11,6 lat:) W tym coś jest.
Wiadomo co się stanie podczas przebiegunowania Ziemi. Oceany wyleją, wybuchną wulkany, nastanie epoka lodowcowa, wiecej promieniowania będzie dochodzić do ziemi itp. pozatym i tak bieguny ziemi znajdują sie nieco gdzie indziej niż na początku czyli po ostatnim przebiegunowaniu. Dowodem sąte rózne anomalie pogodowe typu śnieg w Afryce, powodzie itp.
No cóż nie musi to być rok 2012. Może to być 2010 czy nawet 2050. Jak to Bóg powiedział "Nikt nie zna dnia , ani godziny"
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
najwidoczniej zapomniałem dodać, w Biblii jest napisane iż koło roku 2000 nastąpi przejście z domu wodnika do domu ryby, lub na odwrót, co oznacza przejście w nową erę, podobnie głoszą Majowie, przejście w nową erę;
 
Do góry