2012

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Na trzy, cztery robimy się poważni.
Trzy...
...czte...
...ry!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
No bo nas w szkole uczyli tak liczyć:
bir
iki
yc
dort
bes
alty
yedi
sekiz
dokuz
on
on bir
on iki
on yc
...
iki
iki on
...
etc.
xD :lol2:
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
Koreański :p sie na taekwondo nauczyłam ( czy jak to sie tam pisze ;) ) trener wymagał zebyśmy z zielonymi pasami chociaz do 10 umieli policzyc ;) i tak juz zostało :p
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
wg mnie apokalipsa na 2012 to BZDURA! i co ze niby ja w wieku 22 lat miałabym sie pozegnac z tym wszystkim? ooooo nie! nie ma mowy! :)

a co do liczenia :D to ja Wam powiem tak
uno
dos
tres
cztery
piec
szesc
bla bla bla :D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
to miał być tekst o apokalipsie 2012 a nie o tym kto umie liczyc do ilu w jakim jezyku :p moze załoze osobny temat ? :p LOL :p się bedziecie mogli pochwalić :D
 
A

adam

Guest
Wszystko jest mozliwe ale oby tego nie było{niejmy nadzieję w jedynego pana boga,marie,jezusa i wszystkich świętych amen.}
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
rotfl, co za łachowy temat. Nie komentuję bo nie mogę się powstrzymać od śmiechu :D
 

Amnezja

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Żywioły możliwe nwet bardzo. Jeśli dalej będziemy robić z naszej ziemi kit nie do zamieszkania to się doi gramy. Wiem jak wy al eja będe miał piękne lata już za sobą :D .
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Ja tam w koniec świata nie wierzę :D Albo nie powiem inaczej - wierzę, ale nie dopuszczam do siebie takiej myśli, że w 2012 roku mógłby się zdażyć jakiś globalny kataklizm :D Przecież ja wtedy będę miał 22 lata!! To dopiero początek mojego jakże wspaniałęgo (mam nadzieję że wspaniałęgo) życia :)
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja w to zbytnio nie wierze... jednak wszystkie ,,przepowiednie" a raczej ich wyliczenia sie spełniały <_< Ale lepiej sie przygotować... mam jeszcze tylko 6 lat żeby zaliczyć panienke i zejsć z tego świata nie jako prawiczek :lol: A co sie stanie... jak te 30% to zostaną sami męzczyźni? :lol: no.. dobra przesadziłem.. i jedna kobieta?? Współczuje jej :lol:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
I ta kobieta będzie lesbijką :D
ehad
szatajm
szalosz
arba
hamesz
szesz
szewa
szmone
tesa
eser
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
Bardzo prawdopodobne, że nie będzie to taki Koniec Świata jaki sobie wyobrażamy, ale coś takiego, że z Ziemi zniknie doszczętnie coś takiego jak nazizm rasizm faszyzm etc. Po prostu przejście do Nowej Ery. :) :D :p :lol: :] :eek:k:
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
Ile razy przepowiadano koniec świata czy tym podobne, ale jak narazie jeszcze żyjemy

Ja sądzę że w 2012 nie nastąpi koniec swiata tylko wielka zmiana w życiu wszystkich ludzi.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja już zacząlem budować bunkier, który pomieści mnie i mój komputer, reszte rozwali apokalipsa :lol: .
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Uważajcie bo zginiecie.
Pomódlmy się do matki boskiej monetarnej o litość :lol:
ena
dhijo
trije
tesera
pende
eksi
efta
ochto
enea
dheka :]
 

Moonfang

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
156
Punkty reakcji
0
Miasto
wiesz?
hyh... ja uważam ze ludzie sami sie pozabijaja i kto wie moze kiedys bedzie sie zylo jak w grze Fallout :D?
 
Do góry