2012

Lord Viqux

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Takie gadanie jest dla głupców, którzy mogą uwierzyć we wszystko. Nie znasz dnia ani godziny; mnie to wystarczy, a takie spekulacje o roku i miesiącu końca świata nie mają najmiejszego sensu...
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
koniec świata juz miał dawno być ; p
a majowie ponoc sie nie myla wiec nie wiem
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
moze nie jest dokaldnie podane ale zastanow sie miastko jerozolima zginie - wojna w iraku
choroba - ptasia grypa
cos tam z pogoda (nie pamieam dokladnie) - fale tsunami, huragany w ameryce m.in Rita

i co ??

po swiecie krazy teoria ze jezus urodzil sie w II w naszej ery tylko ktos tam sie pomylil i teraz ciezko jest to odwrocic wiec kto wie ktory to rok

ja i tak w ten koniec nie wierze tylko zbieram dowody i pisze w temacie
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
na razie jednak, żadna amerykańska bomba nie spadła na Jerozolimę, a pomylić pozycji celu o kilkaset kilometrów, to w dzisiejszych czasach się już chyba nie da, musiałoby to być celowa akcja
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
po swiecie krazy teoria ze jezus urodzil sie w II w naszej ery tylko ktos tam sie pomylil i teraz ciezko jest to odwrocic wiec kto wie ktory to rok


Nie pisz bzdór jak niewiesz.

NIe teoria a fakty. Nie w II n.e. a około 6-9 lat p.n.e. Nie ktoś tylko Luigi Lilio. I nie ciężko, tylko nie praktycznie!!


p.s.

Ile razy już przepowiadali konieć świata?? ile razy jeszcze przepowiedzą??

Nikt nie zna dnia ani godziny!!

wojna to wojna, amerykanie moga sie pomylic i spuscicbombe nie na irak ale w okolice jerozolimy

To tak jakby chcieli spuścić na irak a trafić w Moskwe - chyba ci się coś brzydkiego śniło. Przy dzisiejszej technologi, w razie pomyłki trafili by conajwyżej w wioske obok, i to mało prawdopodobne!!

na razie jednak, żadna amerykańska bomba nie spadła na Jerozolimę, a pomylić pozycji celu o kilkaset kilometrów, to w dzisiejszych czasach się już chyba nie da, musiałoby to być celowa akcja

Zgadza się. A jak widać, to żydzi mają niezłe kontakty z amerykanami :D
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Nie pisz bzdór jak niewiesz.

NIe teoria a fakty. Nie w II n.e. a około 6-9 lat p.n.e. Nie ktoś tylko Luigi Lilio. I nie ciężko, tylko nie praktycznie!!
do nazwisk to ja pamieci nie mam pozatym slyszlam to moze z innego zrodla niz ty i tam bylo 2 a kto to nawet nie bylo podane

a ciezko jest to zmienic dlatego ze jak wsyscy mieli by sie nauczyc nowej daty bitwy pod grunwaldem itp.
 

djviero

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
czytałem o tym kiedys ... :p w sumie jest duże prawdopodobieństwo ze tak sie stanie... :p bo zmiana biegunów Ziemii to coś co się dzieje co jakiś czas i jest to normalne... ale luknijcie jeszcze na stronę http://www.projekt-cheops.com i powiedzcie co myślicie o tym co tam pisze .. :p
 

pomarańczko

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
hmmmmmmmm
moim zdaniem taki fakt jest prawdopodobny bo przeciez juz teraz mozna zauwazyc ze trzesienia ziemi, huragany i inne kleski zywiolowe wystepuja coraz czesciej i na terenach na ktorych dawniej nie wystepowaly.
ale czy bedzie to akurat w 2012r?
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Z tego co słyszałem to jak narazie wszystkie przepowiednie majów się sprawdzały!A duuużo ich było.
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Rok 2012 jest najczęstszą, przyjmowaną przez różne apokaliptyczne grupy (i teorie), datą "końca świata". Prawdopodobnie ma to swoje źródło w kalendarzu Majów (świeckim i religijnym), który podaje dzień 21 grudnia 2012 jako ostatni dzień historii. Sam "koniec" świata jest tutaj często rozumiany metaforycznie, ma to oznaczać bowiem wydarzenia, po których ludzie na Ziemi na zawsze zmienią swój sposób patrzenia na świat i na drugiego Człowieka.
 

Teeta

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Sam "koniec" świata jest tutaj często rozumiany metaforycznie, ma to oznaczać bowiem wydarzenia, po których ludzie na Ziemi na zawsze zmienią swój sposób patrzenia na świat i na drugiego Człowieka.

zgadzam się. można powiedzieć, że koniec świata był w latach 1939-1945... dla niektórych ludzi tsunami, to też może być koniec świata.
polecam książkę "A.D. 1999" (nie pamiętam autora) z roku 1994, gdzie koniec świata jest przepowiedziany (i oparty na różnych naukowych i religijnych argumentach) na 1999 rok. bardzo się cieszę, że tę książkę przeczytałam ok. w 2004 roku... takich schiz bym się nabawiła, już widzę siebie w wariatkowie ;]
 

tygrys-ka:)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A ja słyszałam, że klimat na świecie się oziębia i będzie epoka lodowcowa :bag:


Jeśli te Wasze teorie dotyczące końca świata w 2012 roku się sprawdzą.. ach! umrę w młodości.... Biedna ja, będę miała 19 lat.. nie zdążę wychować dzieci, pewnie one jeszcze nie ujrzą światła dziennego, umrą we mnie! ach, to straszne :eek: Ale aniołkiem se w niebie będę :D :aniol:
 

Krzych_88

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja myśle że koniec swiata bęndzie wtedy gdy siły natury zaczną niszczyć ziemie, wsumie to juz niszczą np. kto by sie spodziewał 10 lat temu wstecz że bęndą w polsce tornada lub inne z tej pułki żeczy się działy, człowiek wypowiedzaił wojne naturze poprzez wycinanie lasów nadmierne zabijanie zwierząt niszczenie gleby i atmosfery, człowiek sam powoduje często nieświadomie choć odrobine niszczenie ziemi, nawet gdy jedzie do lasu i wyżuca śmieci, jakby tak każdy człowiek wyżucał śmieci do lasów to skutki by były katastrofalne odychalibyśmy śmieciami a odychamy świerzym powietrzem też dzięki dzewom które na ziemi muszą istnieć a ludzie je wycinają i mysle że własnie nastanie 2 epoka lodowcowa tak jak wcześniej juz dużo osob pisało na ten temat. Pozdrawiam
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
czytałem o tym kiedys ... :p w sumie jest duże prawdopodobieństwo ze tak sie stanie... :p bo zmiana biegunów Ziemii to coś co się dzieje co jakiś czas i jest to normalne... ale luknijcie jeszcze na stronę http://www.projekt-cheops.com i powiedzcie co myślicie o tym co tam pisze .. :p

ktoś ma pomysł i fantazję to z tego korzysta


hmmmmmmmm
moim zdaniem taki fakt jest prawdopodobny bo przeciez juz teraz mozna zauwazyc ze trzesienia ziemi, huragany i inne kleski zywiolowe wystepuja coraz czesciej i na terenach na ktorych dawniej nie wystepowaly.
ale czy bedzie to akurat w 2012r?
hmmmm może nie oglądam zbyt często telewizji, ale myślę, że takie anomalie nie uszłyby mojej uwadze, o jakich rejonach mówisz?


Z tego co słyszałem to jak narazie wszystkie przepowiednie majów się sprawdzały!A duuużo ich było.
mógłbyś podać jakieś spełnione przepowienie? (tylko nie jakiś enigmatyczny bełkot, który da się dopasować do pierwszej lepszej sytuacji)


(...) jakby tak każdy człowiek wyżucał śmieci do lasów to skutki by były katastrofalne odychalibyśmy śmieciami a odychamy świerzym powietrzem też dzięki dzewom które na ziemi muszą istnieć (...)

lol uważałeś na biologii? nawóź regularnie jakiś krzaczek śmieciami i zobacz czy będą w powietrzu
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
A ja czasami mam nadzieje, że ten świat się kiedyś skończy. Po tym co ludzie wyprawiają tylko widać ty forsa, tu władza, tu potęga. Czasami to sam chciałem się powiesić lub podciąć sobie żyły aby tego już nie oglądać.
 

piernik

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ełk
Ludzie czy wy naprawdę dalej nie wierzycie ? Koniec tejże cywilizacji jest nie unikniony, a ja z tego powodu jestem niezmiernie uradowany. Teraz mówicie, że to bujda, że koniec świata miał być w 2000 roku, ale trzeba pamiętać że w 2000 koniec głosiłi jahowi, a teraz:

- majowie
- egipcjanie
- naukowcy
- jasnowidzowie
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Daj spokuj - świadkowie głosili już pare razy i się nie sprawdziło :p A ci o których mówisz też się ni esprawdzi bo z kąd oni moga wiedzieć??

Powiedz mi jak można obliczyć iedy będzie koniec świata.
 
Do góry