20 rzeczy które chciałbyś zrobić przed śmiercią

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekaw jestem waszych odpowiedzi :D mam nadzieję że będą poważne i będą wypływać z WAS :p no to ja zaczynam :D (kolejność bez znaczenia)

1.Seks z Japonką
2.Seks z Chinką (wbrew pozorom są to dwa zupełnie odmienne typy urody :p)
3.Seks z Dwiema ew. Trzema kobietami naraz Nie jestem jakimś zbokiem ale nie owijam w bawełnę przynajmniej :p
4.Zarobić PIERWSZY milion
5.Być podziwianym lecz nie wielbionym
6.W jakikolwiek lecz pozytywny sposób zapisać się na kartach historii
7.RAZ w życiu znaleść się na froncie/Wziąść udział w prawdziwej wojnie ( było nie było niedoszły żołnierz ze mnie :D)
8.Polecieć/Pojechać z prędkością ponad-dźwiękową
9.Siedząc pod drzewem na zielonej trawie , na klifie , przede mną morze i zachód słońca zagrać coś na harmonijce
10.Zagrać kiedykolwiek na Dudach
11.Znalesc PRAWDZIWEGO drucha/przyjaciela
12.Stanąć na dachu najwyzszego budynku
13.Mieć swój pomnik
14.Porozmawiać sam na sam z Dalai Lamą
15.Odwiedzić Tokio
16.Odwiedzić Nowy Jork
17.Uniknąć pewnej smierci bez uszczerbku na zrowiu (raz byłem blisko i po tym wydarzeniu cieszył mnie nawet smród z kibla czy kanapka z serem "czuje że żyje")
18.Zobaczyć wybuch Atomowy na własne oczy (ale przy tym nie zginąć :D)
19.Przejść pieszo całą europę
20.zobaczyć rafę koralową

Jeszcze dodam pare rzeczy lecz totalnie nie-realnych więc na liscie ich nie umieszczam :D 1.Przez jeden dzień być kobietą (nie można zmienić płci na jeden dzień więc lipa :p) 2.Stanąć na księżycu 3.Móc latać 4.Znaleść się samemu w wielkim miescie przez jeden dzień :D
 

czaha2000

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
1. Skończyć wymarzone studia
2. Założyć firmę i zarabiać spokojnie miliony.
3. Kupić Forda Mustanga Cabrio
4. Przejechać nim USA z Zachodu na Wschód
5. Kupić motocykl
6. Objechać nim całą Europę i Azję
7. Założyć rodzinę
8. Wybudować swój własny dom
9. Stać się wartościowym i szanowanym człowiekiem
10. Odwiedzić Czarnobyl
11. Żyć w kraju, gdzie ludzie nie używają śliny tylko rozumu

Jeśli choć jedno z tych rzeczy się spełni, będę najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi :)
 

trus992

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Ostróda
1.Dobrze się wykształcić
2.Być w stanie nie ważkości
3.Polecieć na księżyc
4.Zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca w swoim życiu
5.Zagrać choć raz na skrzypcach
6.Napisać książkę
7.Zostać aktorem lub nauczycielem geografii
Nie mam pomysłów dalej,musiałbym się lepiej zastanowić...;)
Pozdrawiam
 

Softly_

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
hmm..
1. Ukończyć studia.
2. Znaleźć miłość życia.
3. Urodzić córkę i syna.
4. Wybudować dom [własnoręcznie zaprojektowany]
5. Pośmigać na jakichś halfpipach na snowboardzie :DD
6. Znaleźć sie w stanie nieważkości,
7. Polecieć do : Wenecji, Tokio, Chicago.
8. Spędzić cały dzień np w SSC w Katowicach na zakupach z kartą kredytwą na jakieś 10tys,
9. Polatać na paralotni,
10. Zdobyć medal olimpijski,
11. Być na meczu Manchesteru United,
12. Stanąć na innej planecie,
13. Uratować komuś życie/ albo po prostu pomagać i widzieć.. uśmiech :)
i niczego więcej nie trzeba.
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
1.Dostać się na psychologię we Wrocławiu.
2.Podróże trwające 80 dni i jeszcze kilka dni dłużej :p
3.Romantyczna miłość.
4.Mieć większe piersi,zgrabniejsze nogi :p
5.Uwierzyc.
6.Zaśpiewać i zatańczyć z Timberlake'm
7.Napisać najpiękniejszy tomik wierszy
8.Domek letniskowy w Australii
9.Zycie w krainie z Wladcy pierscieni.
10.Posiadanie haremu :p mężczyzn :D
11.Koszulka Deco z FC Barcelona
12.Przyjazn damsko-meska bez ranienia jednej ze stron
13.Bycie mistrzynią w kuchni (przez brzuszek do serca :p)
14. Maksymalne IQ
15.Magiczna moc..
16.Brak jakichkolwiek uzależnień
17.Stworzenie maszyny która cofałaby czas
18.Świat bez broni.
19.Świat z tolerancją religijną
20.Wymyslenie leku na homofobię
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
1) Zamieszkać na stałe w Australii
2) Być jednym z najlepszych grafików na świecie.

Więcej nie mam:)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
1.pojednac sie z rodzina
2.KSZD
3.wygrac milion
4.przeznaczyc wszystko co mam na biedne dzieci
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
1. Poznać tajemnicę wymiarów które implodowały
2. Mieć własny bar
3. Żonę która mnie nie zdradzi.
4. Mieć parę zwierzaków, nie będę wymieniał jakich.
5. Pozwiedzać Japonię, poznać japońskie tradycje.
6. jak najwięcej obejrzeć
7. jak najwięcej przeczytać
8. jak najwięcej usłyszeć.
9. Doczekać się upadku narodów których nienawidzę.
10. Poznać jak najlepiej mitologię skandynawską, celtycką, słowiańską i japońską.
11. Doczekać się, gdy społeczeństwo w Polsce będzie gardziło zachowaniami jakimi odznacza się zdemoralizowana smarkateria.
12. Doczekać się czasów, kiedy Polska będzie szanowaną potęgą na świecie,
13. Doczekać się czasów, kiedy sprawiedliwość ważniejsza będzie od prawa.
14. Zarabiać wystarczająco dużo, by zapewnić rodzinie dobre i wygodne życie.
15. Być godnym mężczyzną dla wspaniałej kobiety.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
1. Pojechac do Japonii
2. Pojechac na wyscig F1
3. Zamieszkac w slonecznym kraju (powiedzmy Hiszpania moze byc)
4. Odwiedzic stadion Camp Nou (Barcelona)
5. Pojsc na mecz Bayernu Monachium
6. Pojsc na mecz Barcelony
7. Znalezc piekna zone
8. Miec z nia piekne, zdrowe i madre dzieci
9. Seks z Azjatka
10. Seks z dwiema kobietami
11. Kupic kilka samochodow, o ktorych marzylem - 1967 Shelby Mustang GT500, pare japonskich "szlifierek" (chociazby Honda S2000), Porsche 911 Turbo (z polowy lat 70-tych)
12. Zostac bardzo znanym DJ / Producentem (tak nie przymierzajac - niech to bedzie poziom np. Armin Van Buuren, Ferry Corsten :) )
13. Kupic sobie pelno muzycznych gratow - mam tu na mysli wszelkie syntezatory analogowe firmy np. Moog i skutecznie zapchac nimi caly jeden pokoj
14. Kupic dom
15. Obejrzec piramidy w Egipcie
16. Kupic klub pilkarski
17. Przezyc szalenczy tydzien z kilkoma pieknymi kobietami robiacymi wszystko to co chce ;D
18. Przejechac sie bolidem F1

ps. widze, ze zamieszkanie w barcelonie zalatwiloby mi 3 punkty :D (pkt: 2,4,6)
 

lejek56

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
W sumie to mam tylko jedno: Zrobić coś aby świat się o mnie dowiedział, zapamiętał mnie i mnie wspominał np. w trakcie rozmów o historii świata, chciałbym zostać umieszczony między kartami historii.
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
12. Zostac bardzo znanym DJ / Producentem (tak nie przymierzajac - niech to bedzie poziom np. Armin Van Buuren, Ferry Corsten :) )

Widzę że kolejny MP się trafił :D ale być znanym a DOBRYM producentem to jest olbrzymia różnica... może znasz kolesia (a raczej jego charakter/osobowość) o pseudonimie TAITO ? jeżeli go znasz no to... no właśnie to jest idealny przykład :p A taki BT (Brian Trensau) jest znany? nie... a tak naprawdę to nawet TIESTO liże mu pupsko :p Sorry za offtop we własnym temacie :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Widzę że kolejny MP się trafił :D ale być znanym a DOBRYM producentem to jest olbrzymia różnica... może znasz kolesia (a raczej jego charakter/osobowość) o pseudonimie TAITO ? jeżeli go znasz no to... no właśnie to jest idealny przykład :p A taki BT (Brian Trensau) jest znany? nie... a tak naprawdę to nawet TIESTO liże mu pupsko :p Sorry za offtop we własnym temacie :D
bardzo sluszna uwaga :) To moze zaktualizuje, ze znanym i dobrym :D ;)
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Jeszcze jako ciekawostkę (jak już zboczyliśmy na te tematy troszku) dodam że bardzo znani do jakiegoś czasu Kalwi&Remi mieli swoje 5 minut niemałej sławy ale co im to dało? właściwie na ich miejscu nie miałbym po tym nawet satysfakcji... Prawie wszystkie (Albo może i wszystkie nie wiadomo do końca) wałki które były sygnowane pseudo Kalwiego i Remiego stworzył Mbrother we współpracy z prawdopodobnie Neros'em a wkład Kalwiasa i Remiasa był własciwie żaden... sypnęli kasą żeby kupić wałkie i móc pokazać swoje mordy w paru teledyskach i tyla... Podobne sprawy mają się nawet z samym wielbionym TIESTO , Tiesto to teraz MARKA a nie tylko pseudonim typka który kleci sobie wałki spokojnie w domku... Ostatni jego album był prawie w całości stworzony przez wspomnianego przezemnie wcześniej BT do czego sam Tiesto się przyznał. Takich przykładów jest całe mnóstwo... np. jeszcze Shoun Baker , ostatnie jego przebojowe Single to twory Woltera a nie jego , Ci ludzie których wymieniłem to właściwie tylko Twarze a nie prawdziwi twórcy przebojów... Niewiem jak ty ale mnie większą satysfakcję dałoby samodzielne stworzenie od początku do końca przeboju nawet nie mając z tego wiele niż kupowanie kawałków (Hitów) nie mając w nie żadnego wkładu i Pokazywanie mordy w teledyskach i na koncertach :p Czyli ma się zawsze wybór albo sława albo klasa :p a te dwie rzeczy wbrew pozorom nie idą często ze sobą w parze bo połączenie tych dwóch czynników po czasie przekracza możliwości normalnego człowieka :p rzadko komu udaje się taka sztuka.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Niewiem jak ty ale mnie większą satysfakcję dałoby samodzielne stworzenie od początku do końca przeboju nawet nie mając z tego wiele niż kupowanie kawałków (Hitów) nie mając w nie żadnego wkładu i Pokazywanie mordy w teledyskach i na koncertach :p Czyli ma się zawsze wybór albo sława albo klasa :p a te dwie rzeczy wbrew pozorom nie idą często ze sobą w parze bo połączenie tych dwóch czynników po czasie przekracza możliwości normalnego człowieka :p rzadko komu udaje się taka sztuka.
wydaje mi sie, ze mam podobnie. Lubie np. bardzo chodzic sobie po Audiojelly, Beatport i znajdowac kawalki producentow, o ktorych pierwszy raz slysze, a ktore sa bardzo dobre. Wiem, ze oni to zrobili SAMI, nie sa zadna marka, nie siedzi za nimi sztab ludzi.

Teledyski to inna bajka. Jesli spojrzymy przez pryzmat powiedzmy Trance no to poza Tiesto, to kto tam sie pokazal ? Od 2-3 miesiecy Viva czasem pusci Armin Van Buuren - In and Out of Love, chyba tylko i wylacznie dlatego, ze jakos w lutym 2009 Sony BMG wydalo jego plyte : "Imagine 2009 Remixes". Wczesniej sprawiali wrazenie jakby nie slyszeli o kims takim i w rezultacie o ogladaniu In and Out of Love w komercyjnej stacji mogles pomarzyc - mimo, ze kawalek to przeciez jeden z najwiekszych klubowych hitow zeszlego roku. Tak, mocniej grany juz byl od Maja, Czerwca 2008. na Vivie pojawil sie tak na oko 9 miesiecy pozniej. Wiec ja sie raczej w teledyski nie chcialbym bawic bo to naprawde smierdzaca sprawa. Tam to juz tylko kasa kasą pogania. Poza tym, ktos sobie biznesowo wybiera piosenki, ktore pokazywac - mnie to nie odpowiada. Jedyna z komercyjnych stacji tv jaka jestem w stanie strawic to 4fun.tv bo oni po prostu maja szerszy horyzont. Armin lecial u nich dobre 4 miesiecy wczesniej, podobnie Ferry Corsten - Made of Love chociazby (tego chyba w ogole nie ma ani na vivie ani mtv).

Zgadzam sie, ze slawa i klasa to naprawde ciezkie do osiagniecia polaczenie. a w polskim swiatku to juz w ogole. Tutaj wola puscic tego Kalwi & Remi, ktorzy tak naprawde nic nie osiagneli, zamiast chociazby takiego goscia jak Nitrous Oxide, ktory ma kontrakt podpisany z najwiekszym (?) brytyjskim labelem Trance'owym, czy paroma innymi perelkami... No ale na szczescie wszystko sie zmienia - w ostatnich latach, wielkie molochy dostaly ostro po :cenzura:e poprzez takie inicjatywy jak iTunes, Beatport. Kiedys tv muzyczna ogladalo sie po to, aby no poznac jakies nowe kawalki - teraz ta role spelnia internet, a stacje muzyczne tv juz dawno sa muzycznymi tylko z nazwy. Tym samym mozna je przestac ogladac bez zadnej straty :)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Powiedzieć kilku osobą co o nich sądzę , co czuje . Później może jakiś rejs do okola świata , dokonać rzeczy nie możliwych , zrobić coś takiego czego bym się na co dzień nie odważył , żeby można było poczuć ta adrenalinę , coś co zagraża własnemu życiu mógłbym nawet powiedzieć o spojrzeniu śmierci w oczy .
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
1.wyjść za mojego narzeczonego
2.urodzić (i wychować porządnie!) 2 lub 3 dzieci
3.zafundować moim rodzicom wczasy
4.znów oddać krew
5.skoczyć na bungee
6.skoczyć ze spadochronem
7.zanurkować na Wielkiej Rafie Koralowej
8.zobaczyć Wielki Kanion Kolorado
9.jechać z moją przyjaciółką do Barcelony i zobaczyć mecz Barcy na Camp Nou
10.pobić z moim Ukochanym nasz rekord w ilości moich orgazmów za jednym razem (póki co są 3;))
11.kupić mieszkanie i je urządzić
12.być na koncercie Metallici
13.kupić jakiegoś fajnego węża i hodować go (najlepiej,żeby był wegetarianinem, ale z tym może być problem:p)
14.zobaczyć moich rodziców naprawdę szczęśliwych.
15.nauczyć się języka migowego
16.przeczytać jeszcze duuuużo dobrych książek
17.powiedzieć w twarz Kupisze (tak to się odmienia?!) i Dodzie co o nich myślę
18.doczekać zmiany prezydenta w Polsce
19.zrobić doktorat (a do tego to strasznie daleko ;))
20.kochać i być kochana :)
 

vickygamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
1. Skończyć studia które zaczęłam
2. Zrobić jeszcze ze dwa inne kierunki dodatkowo
3. Zdać prawo jazdy
4. Zamieszkać w Nowym Jorku
5. Otworzyć agencję reklamową
6. Kupić porsche
7. Wakacje na Hawajach
8. Znaleźć prawdziwą miłość taką z bajki
9. Ślub w Paryżu
10. Powiedzieć szczerze że byłam szczęśliwa...

W sumie nie znajdę teraz 20 rzeczy te 10 mi wystarczy :)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Jakiś pech mnie trzyma jak piszę dłuższe posty :|
Przy 20tce usunęło mi wszystko i nie mogłem przywrócić...

No to jeszcze raz w skrócie:
1. Dostać się i ukończyć studia.
2. Znaleźc pracę, która by mnie rajcowała
3. Znaleźć kobietę, z którą przebrnąłbym przez życie.
4. Mieć z nią córkę i syna.
5. Wybudować dom z ogrodem i basenem.
6. Wybudować klub muzyczny/klimatyczny pub i zapraszać do niego moich ulubionych artystów.
7. Kupić BMX.
8. Kupić rower do DH.
9. Złożyć samodzielnie rower do XC.
10. Wziąć udział w jakichś zawodach MTB.
11. Mieć w garażu Audi R8.
12. Nauczyć się grać na djembe i gitarze akustycznej.
13. Dostać się do zespołu/ekipy/grajków w klimatach reggae, rap, alternatywnych i wydać z nimi płytę.
14. Koncertować ze składem.
15. Objeździć rowerem najpiękniejsze zakątki Australii, Afryki i Ameryki Południowej. W tej właśnie kolejności.
16. Skoczyć z bungee i ze spadochronem z samolotu.
17. Pomieszkać w Australii.
18. Pozwiedzać co się da.
19. Nauczyć się hiszpańskiego.
20. Ostrzelać z moździerzy siedziby emtivi i innych viv ;)
 
Do góry