20 Lat To Za Malo Na Bycie Mama?

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No wlasnie :) tez mam takie zdanie na ten temat. a nie studia praca a dopiero na koncu rodzina...czasem moze byc juz na rodzine za pozno...
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Tak to racja, że potem może być na rodzine za późno, A ja wcześniej nie słyszałam o żadnym systemie IOS dlatego tak napisałam :) Pozdrawiam :lol:
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Wiem o tym, że nie wszyscy są studiować, ja napisałam jak ja widze swoją przyszłość
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No to podoba mi się Twój sposób myślenia :) wczesniej napisalas ze o dziecku zaczniesz myslec moze za jakies 5 latek i jeszcze studia :) oby wiecej takich kobiet :)
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
""No to podoba mi się Twój sposób myślenia smile.gif wczesniej napisalas ze o dziecku zaczniesz myslec moze za jakies 5 latek i jeszcze studia smile.gif oby wiecej takich kobiet smile.gif""

Fajnie, że komuś się podoba to myślenie... :) Jeszcze fajnie by było gdyby moja rodzina uznawała taki tok myślenia :D Według nich trzeba się wykształcić, po studiach znaleźć dobrze wykształconego męża, mieć pracę w banku albno w urzędzie a reszta dopiero potem... Ale to jest moje życie i to ja będę decydować o tym czego chce w życiu :)

Dodam, że rodzice nie wiem jakie mają zdanie na ten temat, chociaż wydaje mi się, że by się cieszyli, tylko cała reszta se wyrobiła taki glupi schemat :/
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Skoro rodzice by się cieszyli to to jest ważne :) bo to oni by Ci pomagali na pewno jak by co :) jeśli tylko będziesz tak trzymać do końca że to Twoje życie to na pewno wszystko sie uda :)
 
Do góry