18-letni ojciec pobił na śmierć niemowlę, bo płakało

Status
Zamknięty.

otchłań

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Otchłań
faceta bym chyba tak skopała że szok,sorki ale gosciu ktory pobił tak dziecko jest dla mnie śmieciem

faktem jest że facet zachował się źle,On skopał niemowlę a Ty chcesz Go skopać? dobre,pokonać kogoś jego własną bronią ;]
wogóle szkoda że nie ma w naszym kraju możliwości kary śmieci
a tak poza tym to 18 latek nie nadaje się na ojca,za mało ma cierpliwości i często nie ma instynktu ojcowskiego
 

Oinad

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
sk... :grymasi: :cenzura: k...:stop: :stop: Tacy to nienormalni ludzie !
Już nie raz spotkałem się z czymś podobnym !
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A wiecie, że ludzie umierają tragicznie codziennie?
A wiecie, że na świecie jest pełno zwyrodnialców?
A wiecie, że niektórzy nie powinni mieć dzieci?

Fajnie, że powymyślaliście już tortury dla tego idioty i ponarzekaliście jaki ten świat okrutny, obowiązek humanistyczny spełniony, oby do następnego takiego beznadziejnego tematu.
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
Nie temat jest beznadziejny, tylko niektórzy ludzie tacy są. Zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie widząc, co dzieje się u sąsiadów za ścianą nie reagują. A kiedy zdarzy się tragedia, udają, że oni o niczym nie wiedziali. Boją się?
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Nie temat jest beznadziejny, tylko niektórzy ludzie tacy są. Zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie widząc, co dzieje się u sąsiadów za ścianą nie reagują. A kiedy zdarzy się tragedia, udają, że oni o niczym nie wiedziali. Boją się?
Ponieważ to problem, ludzie nie lubią nawet własnych problemów, a co dopiero cudzych. Stąd, jeżeli tylko mogą - wytłumaczą sobie płacz i krzyki jako głośną telewizję czy radio... O tyle niezrozumiałe, że wystarczyłoby zadzwonić na policją, na niebieską linię czy w podobne miejsce. Jest wiele metod, oczywiście najlepiej iść i porozmawiać, chociaż to może skończyć się nowymi dowodami w sprawie czyjejś niepoczytalności.
Reasumując: Nie mam zielonego pojęcia, czemu ludzie nie reagują mając tak bogaty wachlarz możliwości, w tym całkowicie dla nich bezpiecznych(jak już się uprzeć, że to szaleniec z siekierą).
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
Tendencjusz, zgadzam się z Tobą. Przecież mogliby załatwić to zupełnie anonimowo. Ale jednak tego nie robią...
 

Smilerka

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
1
Co 10 sekund ktoś na świecie umiera na AIDS
Co 6 sekund ktoś umiera od palenia
Na świecie co 5 sekund ktoś umiera z głodu
Co 40 sekund umiera samobójca
Co 3 sekundy ktoś na świecie podejmuje próbę samobójczą
Każdego roku umiera na ziemi 50 milionów ludzi- w przeliczeniu
137 000 dziennie, 5700 co godzina,100 co minuta, czyli 3 osoby co dwie sekundy.

To dla porównania

Na pocieszenie:

co sekunda rodzą się na świecie 3 osoby.
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
Ehh kuźwa społeczeństwo schodzi na psy...
18-letni ojciec :| to raz... zabił dziecko bo płakało, ja piernicze...
W głowie sie nie mieści za jaja i na latarnie niech wisi!
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Koleś był niedojrzały. Wpadł to wpadł, trudno. Mógł się wcześniej zastanowić nad tym co robi, chyba wiedział, że dziecko będzie płakało po nocach itp.

Koleś myślał nie tą głową co trzeba
 

Tidus1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Ja mam to wiedzieć
zabił bym s:cenzura:iela za to co mu to dziecko zrobił płacz to rzecz naturalna on tez pewnie płakał jak był mały ale chociaż ciesze się z tego powodu że to dziecko jest już w lepszym miejscu że nie widzi swojego ojca już nie nienawidzi takich ludzi :( zabił bym każdego po kolei
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jaki cel ma ten temat? O czym tu można dyskutować? Bo z tego co widzę leci tu wiązanka bluzgów i smutnych emotów.
Sprawa jak setki innych, jest zwyrodnialec i powinien za to siedzieć.
 

ZielonyKefir

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
kufa, teraz to mi szczenka opadła :/ dla rodziców powinny być obowiązkowe testy psychologiczne i takie rodzinne "prawo jazdy" żeby mieć auto trzeba się wykazać niewiadomo czym a żeby mieć dziecko nic?
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie do pojęcia ;-/
psychopata <_<
Ciekawe gdzie w tedy była matka tego dziecka? ;-<

Mogla byc w pray, na zakupach lub wszedzie, chyba po to jest drugi rodzic, zeby sie zaopiekowac dzieckiem. Swoaj droga, srednio raz na tydzien jakies dziecko jest pobite, pytanie czy patologia dotyczy tylko tych rodzin, czy cale spoleczenstwo, ktore jak zawsze udaje, ze jest bardzo poruszone, a jak dziala sie krzywda udawala, ze nic nie slyszy.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
zabił bym s:cenzura:iela za to co mu to dziecko zrobił płacz to rzecz naturalna on tez pewnie płakał jak był mały ale chociaż ciesze się z tego powodu że to dziecko jest już w lepszym miejscu że nie widzi swojego ojca już nie nienawidzi takich ludzi :( zabił bym każdego po kolei

Zesrałbyś się co najwyżej fantasto i morderco internetowy.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
podepnijcie temat "morderstwa, gwałty i noworodki w mikrofalówkach", dzieci neo muszą się gdzieś wyszumieć :lol: Sunray dobrze napisał: o czym tu dyskutować?Kto wymyśli najsurowszą karę?
 

Diro1

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Krzyczeć albo dać klapsa ro rozumiem ale brutalnie bić dzidziusia to już z mózgiem trzeba coś mieć
 

halford2

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
jeśli nie wiecie to w szpitalu po porodzie matka może zostawić dziecko!! aborcja tu nic nie rozwiązuje! inne pary które nie mogą mieć dzieci szybko adoptują malucha taki malec ma 99% szans ze trafi do jakiejś normalnej rodziny. zakładając ze przez pewien czas rośnie w patologicznej rodzinie potem trafia do domu dziecka mając już kilka lat to dziecko ma małe szanse na to że ktoś go zechce. Co innego taki brzdąc.




LINK
 
Status
Zamknięty.
Do góry