17 lipca- jesteś???Pokaż to!!!-Księga obecności.

Status
Zamknięty.

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Uncle_Sam, masz rację.Spójczie tylko w uzywtokowników,niektórzy w ogóle nic nie piszą,bo ich nie ma.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Bo ja to w ogóle wchodze na czat jak jest mało ludzi ;(
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Uncle_Sam,bo takich użytkowników,którzy nie logują się powiedzmy przez miesiąc,albo i dłużej i nic nie piszą,powinno się kasować. :/
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
zielka, chyba dramatyzujesz, chodzi po prostu o to ze w wakacje zedko kto siedzi w domu i tyle a w roku szkolnym predzej znajdzie sie chwilke czasu na taka akcje Uncle_Sam, dzieki za pozdrowionka takze pozdrawiam cieplutko :* papillon, ciebie tez :) a jakos leci teraz codzien praca i ciesze sie ze jest bo zycie osobiste raczej stoi w miejscu :p moze juz niedlugo sie to zmieni licze na cud :zawstydzony: :zdziwko: :niepewny: moze wreszcie nadejdzie znowu moj czas :rotfl: :hyhy: :p
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
selena23 napisał:
zielka, chyba dramatyzujesz, chodzi po prostu o to ze w wakacje zedko kto siedzi w domu i tyle a w roku szkolnym predzej znajdzie sie chwilke czasu na taka akcje
dramatyzuje? heh bez przesady....a ja myslę właśnie, że w wakacje dużo osób może pozwolić sobie na siedzenie przy komputerze...niektorzy nawet jeśli są gdzieś ''na wyjeździe'' . W roku szkolnym może i też, ale moim zdaniem mniej .... trudno dopasowac godzinę spotkania- w czasie szkoly , ludzie maja spr i w ogole...Ja czasem nawet przez tydzien nie siadam do kompa....albo - na kilka minut. Poza tym rodzice- nie zawsze moga pozwolić, komuś kto ma jakies ''zaliczenia'', wchodzić na forum.........
papillon, myślę, że już inni się wypowiedzieli.... chodziło mi o ''aktywnych uzytkowników''.... może byc i z 50 000 uzytkowników... ale, żeby chociaż jedna tysięczna z nich, przeczytala post o spotkaniu....
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
zielka, przypomnij mi ile masz latek. Mnie rodzice nie ingeruja ile siedze przed kompem, chyba jestem juz za duza na nakazy i zakazy..sadze ze wlasnie w roku szkolnym wiecej osob jest na necie bo w wakacje jest wiele lepszych rzeczy do roboty :hyhy: a po za tym np. na poczatku pazdziernika nie ma jeszcze takiej nauki ani w szkolach srednich, gimnazjach itp a tym bardziej na studiach :rotfl: :rotfl: :rotfl: :p :p :p ale z ciebie kujon chyba / zart/ :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Anielica-Mroku, spoznilas sie 3 dni =) ;)
selena23,
.no wiesz jesli twoi rodzice nie ingeruja w to czy sie uczysz czy nie, to masz ok....ale rodzice to był tylko przykład...chociaz na forum maja sie spotkac ludzie w roznym wieku- takze ci zalezni od rodzicow...trzeba myslec o wszystkich....
.u mnie nauka zaczyna sie juz w pierwszych tygodniach... to nie chodzi o to czy ktos sie duzo uczy '' jest kujonem ''czy nie- jesli uwaznie przeczytalas moj poprzedni post, (''w czasie szkoly , ludzie maja spr i w ogole...Ja czasem nawet przez tydzien nie siadam do kompa....albo - na kilka minut. Poza tym rodzice- nie zawsze moga pozwolić, komuś kto ma jakies ''zaliczenia'', wchodzić na forum......... ''pisalam o sprawdzianach itd. -a wtedy,czasem nawet ci najgorsi uczniowie nie moga wejsc na kompa.
selena23 napisał:
w roku szkolnym wiecej osob jest na necie bo w wakacje jest wiele lepszych rzeczy do roboty
ja osobiscie, jesli nie ma duzo nauki to wychodze na dwor,i robie to co w wakacje, a nie marnuje czasu na kompa....''jest wiele lepszych rzeczy do roboty''.
=)
to jest moje zdanie.........nie wiem........po co w ogole te spotkania....mi to sie juz nudzi :/
 
F

faithless

Guest
OKi byłem 17 Lipca przpraszam ze tak puzino sie wpisuje ;) Pozdro dla wszystkich któzy byli :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry