16 latek i 11 latka...co robić ?

Status
Zamknięty.

fernandinho16

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć.Mam 16 lat i w tym roku idę do 1 liceum.Od 10 miesięcy jestem z taką 11 letnią Kasią(w tym roku idzie do 6 klasy podstawówki).Wiem ze to głupie ale ją naprawdę kocham.Wczoraj jak rozmawialiśmy sobie o różnych rzeczach to Kasia powiedziała że musi na chwilke wyjśc do toalety.Po jakiś 3 minutach wróciła i była cała...naga.Mnie kompletnie zamurowało.Po paru chwilach Kasia usiadła koło mnie i się do mnie przytuliła.Po chwili powiedziałem jej o co jej chodzi ? ona odpowiedziała ''po prostu bardzo cię kocham''.Ja na to powiedziałem ze ma sie szybko ubrać i tak zrobiła.Wyszła z pokoju i poszła się ubrać.Potem jak się jej spytałem dlaczego to zrobiła to powiedziała ze chciała wiedzieć czy mi się podoba.Ja jej odpowiedziałem ze nago czy w ubraniach jest tak samo śliczna.Mam 2 pytania:czy to normalne że dziewczyna się rozbiera przed chłopakiem i czy powinienem z nią dalej być ? To jedno zdjęcie Kasi http://moje.glitery.pl/obrazki/201/93/2-glitery_pl-maldonado-8171.jpg Proszę o rady.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Come on, dajcie mu spokój.

Jeżeli im razem jest fajnie to niech sobie będą parą - nie ma nic sprośnego w tym, że się trochę potrzymają za rękę, czy pocałują w usta nawet. Jedno dziecko, drugie dziecko.

Jedyne przed czym trzeba ostrzec owego chłopaka to fakt, że ta Kasia do ukończenia zdaje się 15 lat jest nietykalna. Jeżeli się przed Tobą rozbierze to prawidłowa reakcja ma być właśnie taka, jak napisałeś -> prośba, żeby się ubrała. Jeżeli będzie chciała z Tobą się kochać (uprawiać seks) to prawidłowa odpowiedź brzmi: nie. Zapomnij też o dotykaniu jej po piersiach czy innych okolicach erogennych.

Przestrzegam przed tym, bo takie zachowania podchodzą pod paragraf. Pedofilia zaś, bo właśnie o tym przestępstwie mówimy, jest ścigana z urzędu, także gdybyście zrobili coś głupiego i dowiedziałby się o tym jakiś dorosły, który zdecydowałby się o tym powiadomić służby, to miałbyś sprawę w sądzie. A tam nie miałoby absolutnie żadnego znaczenia, że ona chciała, czy też to, że Ty chciałeś, a ona się zgodziła. Do ukończenia tego 15/16 roku życia ona jest prawnie nietykalna i nie masz prawa, nawet za jej zgodą, czy naleganiem, się do niej dobierać.

A tak poza tym, jak lubicie swoje towarzystwo, to się nim cieszcie. Ja tam życzę powodzenia. Tylko taka rada - nie nastawiaj się, że to ta jedna i jedyna na całe życie, bo ani w Twoim wieku, ani tym bardziej w jej, określenie (takie dojrzałe), czego się tak naprawdę chce nie jest zbyt pospolitym zjawiskiem. Równie dobrze za rok czy dwa może jej się odwidzieć, może się bardzo zmienić, etc.

Odpowiadając na Twoje pytanie: Jak ją bardzo lubisz to z nią bądź. Tylko pamiętaj o tym, co pisałem na temat jakichkolwiek zachowań erotycznych -> NIE MASZ PRAWA JEJ TKNĄĆ, NAWET NA JEJ WYRAŹNE ŻYCZENIE, DO CZASU AŻ SKOŃCZY 15/16 LAT.

Odpowiadając na drugie pytanie: tak, to normalne, że dziewczyna się rozbiera przed chłopakiem, ale nie w wieku 11 lat. To nie jest prawidłowe zachowanie. Poproś ją, żeby tego nie robiła.
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Toż to zakrawa na pedofilię, a autor pewnie ma więcej niż 16 lat, do pierdla z nim :sexy:
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ja bym na Twoim miejscu zgłosił się na policje, chociaż już pewnie mają Twoje IP
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Ja bym na Twoim miejscu zgłosił się na policje, chociaż już pewnie mają Twoje IP

A jak nie mają to sam im podam... ogarnij się człowieku. NIE Kochasz nikogo. Tak Ci się tylko wydaje. 11 lat to DZIECKO, to nie jest jeszcze ukształtowana osobowość. Co w niej kochasz? Ładnie rysuje? Fajnie się zamki w piasku stawia? <_< Za dwa lata będziesz miał 18 i w świetle prawa będziesz pedofilem. Palnij się w łeb, może rozumu nabierzesz :/
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jak dla mnie to prowokacja :]

koleś nie byłby chyba aż tak głupi i nie umieszczał zdjęcia owej dziewczynki na forum :]

a najbardziej w niej lubię, jak zaplata sobie warkoczyki i skacze przez skakanke z kolezankami...:/damn, o czym w ogóle facet w liceum może rozmawiać z 11 letnim dzieckiem w kwestii związku?

będziesz mógł ją tknąć dopiero za 4-5 lat, mhm już widzę jak sobie dajesz z tym radę :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry