16 i 18 latka powiesiły się w stodole

Status
Zamknięty.

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Czarna, zaczynam tracić cierpliwość, ty sobie próbujesz podnieść poczucie własnej wartości kosztem tych dziewczyn?

To są ciała dzieci, które umarły z głodu - one chciały żyć, a nie mogły... dlaczego o tym nie mówicie tylko robicie wielkie HALO przez dwie dziewczynki.

Wyluzuj, zwyczajnie dyskutujemy na temat samobójstw.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Nie mam zamiaru nikogo dowartościowywać, ani tym bardziej siebie.
Ja wiem, że można to było inaczej załatwić.. Sama miałam już pętle na szyji i jakoś z tego wyszłam..
Więc nie mów, że nie miały szans!
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja zwyczajnie nie wiem, czy miały, czy nie miały szans. Ale na pewno to nie jest prosta sprawa świadomego wyboru. A wy okej, jesteście dzielne, silne dziewczyny, ale nie możecie się do nich porównywać. To nie matematyka. Psychiki się nie zmierzy.
 
M

Mia

Guest
W roli nauczyciela również należy to, by zainteresować się sytuacją w rodzinie jego ucznia. A jeżeli sam nie ma na to czasu, to są od tego psychologowie. Po za tym obrażasz samobójców. "Chory umysł" masz co najwyżej ty, decyzji o samobójstwie na pewno nie popełnia się od razu. To się zbiera tygodniami. Zaczyna się od małych niepowodzeń, które dołują, następnie wpada się w depresje, a depresja to bardzo poważna choroba psychiczna, które między innymi wywołuje myśli samobójcze

och chłopie widac jak na dłonie ze mnie nie znasz...kazdy kto mnie choc troche zna (mnostwo tu takich osób ) wie ze:
1- wiem jaka jest sytuacja w szkole bo studiuje pedagogike i co za tym idzie mam praktyki
2- nie musisz mi tłumaczyc zagadnien zwiazanych z depresja bo lecze sie na nia od ponad 3 lat
3- tak mam chory umysł. one tez miały. nikt im nie pomógł, do mnie pomoc dotarła w sama pore

decyzji o samobójstwie na pewno nie popełnia się od razu

zakładm ze miło byc nie podejmuje ale z toba to szystko mozliwe...
i tu sie mylisz . 90% samobojstw to afekt. wiem rowniez z autopji. fakt faktem osoba zdrowa raczej ie nie zabije wiec tok ro0zwoju choroby mozna uznac jako 'narastanie'. acz nie kazdy depresyjny m mysli utodestrukcyjne. na poczatku choroby zazwyczaj sa jedynie rezygnacyjne

są od tego psychologowie
po raz setny!!! 60zł za 45min sesji

dobra, to ustalilismy ze nic nie wiesz na moj temat wiec nie atakuj.
chociaz...nie wiedziec czemu daltonist zawsze musi sie wypowiedziec na temat kolorow <_<
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
moim zdaniem dyskusje w takich tematach są nie na miejscu - zamiast napisać R.I.P. to robicie sobie pogawędki o śmierci osób których nie znacie.
samobójstw w Polsce jest mnóstwo! W tv pokazuja wam to co najciekawsze zeby oglądalność wzrozła... :cenzura:e głupoty? moooże....



glod_d.jpg

To są ciała dzieci, które umarły z głodu - one chciały żyć, a nie mogły... dlaczego o tym nie mówicie tylko robicie wielkie HALO przez dwie dziewczynki.

ohh, ahh... dwie biedaczki. ROZPACZ!!! TRAGEDIA!!!!! KONIEC ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!! ;)


To dziecko już nie żyje...
glod2.jpg

czemu nad tym tak nie rozpaczacie? lubicie być na topie i mówić o tym co klepie wam telewizja.......... żal




słuchaj./... bo tym mnie wkurzyłaś... jeżeli ci cos nie pasuje to się nie udzielaj w tym temacie nikt Ci nie karze, a jeżeli chcesz pogadać o tych dzieciach które umarły z głodu to załóż sobie temat i tam o tym rozmawiaj , a tu tematu nie zmieniaj i nie jest "ohh ahh dwie biedaczki " ;/ zastanów się troche nad tym co napisałaś.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
ThugLife ma nawet trochę racji..
One miały szansę, a Jej nie wykorzystały..
Inni Jej nie mają, a chcieliby.. :(
 
M

Mia

Guest
musze dopisac kolejna rzecz do listy minusow samobójstwa (faktycznie mam takowa i ssiegam po nia ilekros cos mi głupiego chodzi po głowie)

nie popełniac samobojstw bo predzej czy pozniej ktos ci obrobi dupe na forumowisku :p
(zarcik oczywiscie)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
rozmowa w tym temacie zeszla na psy...............................

jakie wspolczucie jaki zal? jakie szanse? jaki brak? co wy za przeproszeniem bajdurzycie.

O jaka ja jestem silna ze sie nie zabilam........ ze co prosze???? sparta sie klania znowu eeeehhhhhh przeraza mnie ludzka glupota.
 
M

Mia

Guest
przemax jesli do mnie pijesz to juz mowiłaam ze tpo był sarkazm. kazdy kto siega po takie srodki jest słaby. siła lezy w jego bliskich
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
nie no ogolnie..... thug wyjechal z tym ze jego rodzina gloduje :),,,, nawet wkleil fajne zdjecia :D.

W tym temacie nie chodzi o zal czy cos....... ale zrozumienie i przestroga... to ze tvn naglosnil.... to jest fragment rezprezentacyjny tego co ich laczy.

Za przeproszeniem co przecietnego kowalskiego obchodzi jaki % sie zabija....

Zreszta podchodzenie indywidualne mozna zweryfikowac poprostu najzwyczajniej w swiecie LATWIEJ.

a co jest zadziwiajace w tym przypadku ze te osoby nie mialy wcale tak zle! a jednak sie zabily dlatego sa swietnym przykladem analizy czym jest samobojstwo. Jest szokujacym tak wiec czemu sie dziwic tvnowi ze nie podaje % - a dzisiaj sie zabilo 10 osob - kogo to :cenzura:ie? chodzi o podanie jaskrawego przypadku aby odrzucic ze zabijaja sie tylko jakies oszolomy....
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
widocznie masz silną psychikę, ale nie kazdy ma to szczęscie...


Co ty w ogóle gadasz? przecież odcięcie od muzyki, książek, przyjemności to nie jest powód do odbierania sobie życia więc nie gadaj o silnej psychice... tak samo większe problemy... to nie jest rozwiązanie... człowiek żyje po to żeby w razie takich okoliczności sobie z nimi radzić !!

silną psychike to by miał gdyby miał w domu rzeźnie w szkole dzień w dzień wyśmiewanie, katowanie i jeszcze żył i był przed jakąkolwiek próbą samobójczą i nie miał zamiaru jej wykonać :bag:
słuchaj mnie smarkaczu, nie wiesz jak mam i co miałem, (i czytaj ze zrozumieniem, pisałem że miałem gorsze rzeczy niż takie odcięcie) codziennie wychodząc z domu liczyłem że moge w szpitalu wylądować, miałem tylu wrogów co znajomych nie masz, pół tej :cenzura:anej szkoły co mam ją za sobą było nastawione przeciwko mnie wiec zjeżdaj ze mnie panie 13stolatku wszystko wiedzący.
 

Buhh

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
Ehh... coraz więcej ludzi się wiesza. I jaki z tego morał? Chyba brak. Można setki ludzi odwieść od takiego czynu a i tak kolejne tyle w tym samym czasie się powiesi. Nie zdziwię się jak niedługo będą się wysadzać w powietrze i tak w końcu na każdego przyjdzie czas, ale niektórzy chcą go skończyć szybciej ;)
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Mówiłem na temat postu kundzi, pisałem o książkach i muzyce, nie pisałem w żadnym słowie na Twój temat tylko na temat nawiązania do tamtych dwóch rzeczy

gdyby nagle odcięto cię np. od ulubionej muzyki i książek?

jak myślisz skąd miałbym to wiedzieć ?

A dopóki nie mówisz o pewnych rzeczach bo nie musisz - to nie objeżdżaj nieświadomych tego ludzi o to, i patrz do którego postu się odnosiłem zanim o:cenzura:isz o coś co pokrętnie zrozumiałeś...
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Siemianowice Śląskie
och chłopie widac jak na dłonie ze mnie nie znasz...kazdy kto mnie choc troche zna (mnostwo tu takich osób ) wie ze:
1- wiem jaka jest sytuacja w szkole bo studiuje pedagogike i co za tym idzie mam praktyki
2- nie musisz mi tłumaczyc zagadnien zwiazanych z depresja bo lecze sie na nia od ponad 3 lat
3- tak mam chory umysł. one tez miały. nikt im nie pomógł, do mnie pomoc dotarła w sama pore

zakładm ze miło byc nie podejmuje ale z toba to szystko mozliwe...
i tu sie mylisz . 90% samobojstw to afekt. wiem rowniez z autopji. fakt faktem osoba zdrowa raczej ie nie zabije wiec tok ro0zwoju choroby mozna uznac jako 'narastanie'. acz nie kazdy depresyjny m mysli utodestrukcyjne. na poczatku choroby zazwyczaj sa jedynie rezygnacyjne

po raz setny!!! 60zł za 45min sesji

dobra, to ustalilismy ze nic nie wiesz na moj temat wiec nie atakuj.
chociaz...nie wiedziec czemu daltonist zawsze musi sie wypowiedziec na temat kolorow <_<

Po twoich dotychczasowych wypowiedziach jakoś nie widać, byś leczyła się na depresję, a być może są one tego efektem? Nie wiem i to chyba normalne, że cię nie znam, bo niby skąd, po za Netem????

Napisałaś: "Po raz setny!!! 60zł za 45 min sesji" - Ja miałem na myśli szkolnego psychologa, bo taki jest najlepszy....

Nauczy się czytać!!!! Daltonistko, :p
 
M

Mia

Guest
Ja miałem na myśli szkolnego psychologa, bo taki jest najlepszy


a to ciekawostka...szczegolnie ze nie ma on uprawnien terapeutycznych i nie jest psychologiem klinicznym
 
Status
Zamknięty.
Do góry