..

Status
Zamknięty.

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Skoro z niego taki katolik to czemu z Tobą sypiał? Powinnaś go olać, skoro on tak z Tobą pogrywa. w jego rękach jesteś kukiełką, bo wie, że do niego przyjdziesz jak będzie miał na to ochotę, a to gadanie o wierze, Kościele, to dla mnie jakaś dziwna poza z jego strony. Utrzyj mu nosa i przestań się nim przejmować. Bardzo źle zrobiłaś, że zdradziłaś poprzedniego chłopaka (do tego z takim dziwnym typem). Ale masz już nauczkę, teraz rozejrzyj się za kimś "normalnym", a wszystko się jakoś ułoży. Rozwalił mnie jego "post bez telefonu" :D Moim zdaniem wyjazdy czy na zwykłe kolonie, obozy czy oazy nocami mają swój rozwój i już taki święty i ułożony nie jest...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Hę, ale wysyp niewiernych kobiet, no coz..... :/ Ja powiem tak : Rzeczywiscie masz na co zasluzylas. Postapilas karygodnie, az brak slow. Jakbys serca nie miala. A ten 18 letni chlopak, chyba wiedzial jak szedl z Toba do lozka, ze nie jestes dziewica, gdyby naprawde byl taki bardzo wierzacy, to wtedy na pewno do lozka, by z Toba nie poszedl. A jakos nie przeszkadzalo mu w spaniu z Toba, ze dziewica nie jestes. Wniosek ? Nie wiem jak Wam forumowicze, ale mnie wydaje sie, ze on chcial Ciebie tylko na jedna noc, a to, ze jest katolikiem, ze nie chce nie-dziewicy , to tylko taka wymowka, bo nie wie jak inaczej zerwac i powiedziec, ze nie chce z Toba byc.
No i jeszcze napisal, ze do lozka to moze sie z Toba spotykac. No to chyba wiesz juz, ze nigdy nie traktowal Ciebie powaznie, nie zalezy mu na Tobie i raczej nie stworzycie trwalego zwiazku tylko spotkania na seks.
A do Patryka : Nie wszystkie kobiety sa takie, ale nie bede sie spierac, bo Ty swoje, a swoje. Chociaz sam powiedasz, ze nieliczne nie sa zdzirami, np ja - zdzira nigdy nie bylam , nie zdradzalam i nie mam zamiaru tego robic. Takze mnie nie porownuj do autorek takich tematow jak cos :)
Teraz autorko pocierp, a na przyszlosc wyciagnij z tego lekcje, bo troche latek juz masz
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Po prostu pała go swędziała, znalazł naiwną, tydzień bajerowania i zamoczył fallusa, dostał co chciał i wypiął się na nią swoim kuperkiem :p


Napisalam to samo. :p To przykre, ale miala co chciala :D
 
P

P@tryk

Guest
Tak więc, droga autorko, po długich oględzinach, doszliśmy do wniosku, że twój 18-letni amant, chciał Cię tylko wychędożyć :]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tak więc, droga autorko, po długich oględzinach, doszliśmy do wniosku, że twój 18-letni amant, chciał Cię tylko wychędożyć :]

A wiec nastepnym razem niech autorka nie przesadza z tym wskakiwaniem do lozka :sexy:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Właśnie, są przecież jeszcze materace, kanapy, sofy, stoły w kuchni, ubikacje w klubie, krzaki w parku, wiele możliwości :p

hehehehe :lol: no oczywiscie .. wniosek wskocz na kanape, a Cie pokocha :sexy: to stara zyciowa prawda :p
 

Quattro

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Eee tam gadacie.
Na łonie natury jest przyjemniej :sexy:
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja p. koles wzial i wykorzystal, zagrywka stara jak swiat i tylko kobieta potrafi robic z tego rozkimke.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
bo sie boi przyznac przed soba sama ze sie jej podobalo... albo chcialby wiecej ale juz nie ma bo sobie poszedl..
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja p. koles wzial i wykorzystal, zagrywka stara jak swiat i tylko kobieta potrafi robic z tego rozkimke.
Dodam jeszcze tyle, ze koles jest mlodszy. Prawie 18 lat. W tym wieku to, nie ujmujac sobie intelektu ;), jaralismy sie z kumplami tym jak ktorys wyrwal studentke. Taka 22-23 latka to byl powod do dumy - wzajemnie sobie gratulowalismy. Czego ? Tego, ze jest sie atrakcyjnym dla "prawdziwej kobiety" i umiec naklonic do wspolpracy :D. Wiec o ile nie jestes brzydka to koles na pewno czul pociag fizyczny. Zreszta chlopak / facet w wieku lat 17-18 czuje pociag praktycznie ... do wszystkiego i ladnej, niezlej na pewno nie odmowi (chyba, ze jest nazwijmy to ... aspoleczny) :D

Zreszta, to nawet widac po tych wypowiedziach. Niby katolik, "porzadny", ale dymanko mu sie podobalo. No a ze jakos tam wychowany konserwatywnie to pewnie sie bije z myslami - bo ma do wyboru albo wiara i reka albo kobieta heheheh. Trzeba spojrzec prawdzie w twarz - jak masz 22-23 lata, jestes niezla i rozbierzesz sie przed 17-18 latkiem to na pewno bedzie chcial (zostawmy tam jakis maly margines na szczegolne przypadki) :)
 
P

P@tryk

Guest
Dodam jeszcze tyle, ze koles jest mlodszy. Prawie 18 lat. W tym wieku to, nie ujmujac sobie intelektu ;), jaralismy sie z kumplami tym jak ktorys wyrwal studentke. Taka 22-23 latka to byl powod do dumy - wzajemnie sobie gratulowalismy. Czego ? Tego, ze jest sie atrakcyjnym dla "prawdziwej kobiety" i umiec naklonic do wspolpracy :D. Wiec o ile nie jestes brzydka to koles na pewno czul pociag fizyczny. Zreszta chlopak / facet w wieku lat 17-18 czuje pociag praktycznie ... do wszystkiego i ladnej, niezlej na pewno nie odmowi (chyba, ze jest nazwijmy to ... aspoleczny) :D

Zreszta, to nawet widac po tych wypowiedziach. Niby katolik, "porzadny", ale dymanko mu sie podobalo. No a ze jakos tam wychowany konserwatywnie to pewnie sie bije z myslami - bo ma do wyboru albo wiara i reka albo kobieta heheheh. Trzeba spojrzec prawdzie w twarz - jak masz 22-23 lata, jestes niezla i rozbierzesz sie przed 17-18 latkiem to na pewno bedzie chcial (zostawmy tam jakis maly margines na szczegolne przypadki) :)

No np ja :p Ładną zawsze przelecę, a i brzydką chętnie wydupcze :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Selekcja naturalna jest :p

Spoko :D Zwiazkom mowisz nie, ale przygodny seks jak najbardziej, a myslalam ze moge bardziej wierzyc w mezczyzn hehhehehe :sexy: tzn zawsze slyszy sie, ze facet to zdobywca i nie odmowi atrakcyjnej kobiecie tym bardziej jak jest wolny, a ja wlasnie szukalam faceta ktory nie robi tego bez milosci,... i znalam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry