13 rad ... W Miłości

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
No musze przynac, super te rady. Postaram sie z nich czerpac, ile to tylko mozliwe :)
 

Pawelec1993

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Cos ode mnie. Nie stosujcie sie do tych rad, zyjcie po swojemu, szukajcie szczescia z droga polowka na wlasny sposob, sprawdza sie. Chociaz ww. rady daja tez do myslenia.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą. A kiedy nie przebywam z toba jestem podłym draniem....
 

Triss02

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Rady są fantastyczne, żeby tylko tak łatwo było trafić na kogoś, kto dałby nam szanse je wykorzystac na sobie.

Poszukiwania.. dla niektórych łupy, zdobycze, niespodzianki, przypadki..
Wystarczy czekać, czasem na próżno, czy może lepiej szukać i kolejny raz się zawodzić..? Pytanie retoryczne, nie chce odbiegac od tematu..
 

zagubiony101010

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
,,Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja" w tych słowach jest cała prawda, jeśli straci sie ukochaną osobę, a zaeży nam na niej, a to działa tylko w jedną stronę.....
 

zaoknem

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dobre rady, ale nie zawsze takie to proste, żeby się do nich stosowac. Ale z tyłu głowy, jak to mówią, dobrze mieć:) A skąd je wzięłaś, tak gdzieś szperając po sieci czy może z jakichś konkretnych filmów, książek?
 

szwarc994

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk - Wrzeszcz
A mnie najbardziej rusza ta " Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja. " aż mi się smutno robi bo właśnie tak mam ;( ;( czemu to tak nieraz boli...
Rady super ułożone .
 
T

Timorol

Guest
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

To co pan up. Mam to samo i to jest potworne. Chciało by sie zrobić coś, żeby było inaczej, ale cieżko jest:(
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Już w samym związku ważne jest by nie zatracić siebie - być sobą a nie tym kim druga osoba chce żebyśmy byli.Mój przyjaciel stając się ideałem swej partnerki zaczął brać amfetaminę ,chlać na umór z tym ,że ona odeszła ,a alko i feta zostały....
 

Andzia02

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
"Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierać to, co jest Twym bólem."

Nadzieja... czasem nie pozostaje nic tylko czekanie.. eh.
 
Do góry