100 dniówka

bad trip

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Cracow
Witam!
Kiedy najlepiej zaprosić dziewczynę na 100 dniówkę ?:) (miesiąc przed, dwa....)
Jak to było w waszym przypadku? czekam na odpowiedzi :pP
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Moim zdaniem co najmniej 2 miesiące..
Przecież jeszcze musi sobie kupić sukienkę, nauczyć się tańczyć, umówić do fryzjera, kosmetyczki... :D
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
ja pojechalem po bandzie i zaprosilem 2 tyg. przed :)

Zeby bylo dobrze to tak 1,5 miesiaca przed wypadaloby :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No więc... 2 miesiące - spox. Wiesz różnie bywa, a tu kosmetyczka a tu tamto, co niektóre jeszcze jakąś małą diete będą chciały, cuś ten teges. Zanim dobierze buty do torebki i całość z sukienką to ho ho ho...
Więc ,żeby kobiety nie denerwować minimum 1,5 mies (minimum).
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
2 miesiące wcześniej?? :mruga: nie no, troche za wcześnie wg mnie...
Jeśli to Twoja dziewczyna to jasne, że możesz planować razem z nią, wspominać itd zresztą jeśli jesteście parą to chyba normalne że pójdziecie razem..., ale jeśli to jakaś koleżanka to ja myśle, że 2 tyg w zupełności wystarczą, może że wolisz wcześniej żeby przypadkiem ktoś inny jej nie zajął w ten termin :p
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Ja byłem zaproszony na 100 dniówkę jakieś miesiąc przed :D ale w zupełności 3 dni przed by mi starczyły :D

Nom a z dziewczynami to jest całkiem inaczej :D tak jak pisali wyżej miej to na uwadze ze ona nie jak ty, ze gajerek ubierzesz pójdziesz do łazienki i już:D kosmetyczki fryzjerki buty sukienka trepka he he przechodziłem to już dwa razy :D a to takie nie a może to i tak w kółko po sklepach :D

Więc gdy tylko będziesz wiedział kiedy i zaproszenia już będziecie mieli to zapraszaj :)
 

bad trip

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Cracow
Upatrzyłem sobie już dziewczynę którą zaproszę no i tak mnie kusi żeby jej już o tym powiedzieć ;) hehe ale powstrzymam się jeszcze trochę
 
R

robaldo

Guest
ja zaproszony zostałem ok miesiąca przed, a sam zapraszałem 1 dziewczynę ok 2m przed z którą się pokłóciłem :/ i zaprosiłem 2gą ok tygodnia przed :) I też z przyjemnością ze mną poszła :)
 

darwin123

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Piwniczna
Sluchaj ja jeszcze nie mialem studniowki i troche sobie na ni jeszcze poczekam ale jakbym mial zapraszac jakas dziewczyne to pewnie zrobilbym to jakies 2-3 miesiace wczesniej zeby sie mogla zastanowic..! Bo niewiadomo czy akurat bedzie chciala z toba isc..! To tez trzeba brac pod uwage..! Moze byc tak ze sie nie zgodzi i bedziesz musial sobie szukac innej..
Pozdrawiam.:p
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
na pewno jakiś czas wcześniej, żeby dała rade sie przygotować albo ewentualnie jeżeli odmówi, żebyś miał czas znaleźć kogoś innego
 

madziorek

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
38
wg mnie nie ma co się z tym spieszyć... a jeżeli do czasu studniówki pojawi się jakaś fajniejsiejsza? to będziesz trzeba pierwszą odwoływać... trochę krępujące - jak dla mnie... ;)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Zależy od kobiety :) kazda jest inna i kazda potrzebuje inną ilość czasu na przygotowanie sie do studniowki :) ja mysle ze nawet 3 miesiace wczesniej by wypadalo, poniewaz jak dziewczyna nie ma np kasy na sukienke i inne :cenzura:y ;) to bedzie je musiala jakos wczesniej zoorganizowac :)
 

paulina16061

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Jeny jak dla mnie to 3 mies to jest masakra.
Chłopcy nie przesadzajcie że kobiety będą sie dwa miesiące szykowały !!!!
jesteśmy moze nie zdecydowane no ale z sukienka raczej szybciej nam pójdzie.
Przyszło mi jeszcze coś do głowy, że przez 3 mis to mozna znaleźć miłość swojego życia i co tamtą -odwołać???
No a ze swoją połówką wiadomo że wolałoby sie isć (inna opcja nie wchodzi w gre bo ja bym chyba zabiła go gdyby wziął "koleżanke" a nie mnie)
Jak dla mnie mozna powiedzieć miesiąc przed:)
Wystarczajaco jak dla mnie bo wcześniej to duuużo czasu i rózne przypadki losowe istnieją i niestety trzeba sie z nimi liczyc
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja w tamtym tygodniu propozycję dostałam ^_^
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja myślę, że juz październik-listopad to dobry czas na zaproszenie bo np. teraz jeszcze ceny sukienek są normalne. w styczniu wszystko pójdzie w górę. a nawet już w grudniu bo sylwester i właśnie studniówki.
ja sama swoją sukienkę kupiłam w listopadzie i zapłaciłam grosze :) i nikt inny takiej nie miał.
w tym roku tez już jestem zaproszona, bo idę ze swoim chłopakiem hehe ale sukienkę też już mam upatrzoną.
 
Do góry