10 Najlepszych Polskich HH albumów.

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Podajcie 10 najlepszych Polskich HH Albumów.

Według mnie.

Molesta - Skandal
Peja - Na Legalu?
Sobota - Sobotaż
Paktofonika - Kinematografia
PiH - Kwiaty Zła
Chada - Proceder
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog
Peja - Najlepszą Obroną Jest Atak
Hemp Gru - Klucz
O.S.T.R - Ja Tu Tylko Sprzątam

W ankiecie oddajcie głos na najlepszy z tych 10. :)
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
Słabiutko, z tej gromadki wg mnie najlepszy jest Skandal, ale brakuje dużo innych płyt jak "Światła Miasta" Grammatika które wg mnie są jedna z najgenialniejszych płyt polskiego hip hopu, dorzucił bym Trzeci Wymiar, WFD, 1KHz, DJ600V, Eldo TenTypMes, L.U.C i parę innych których w tym momencie nie chce mi się przypominać
A większość płyt w ankiecie jest przeciętna lub słaba, np. u ostrego bardziej postawił bym na Tabasko czy Hollyłódź, płyta Soboty jest raczej średnią płytą w skali naszego rapu, za dużo peji ale nie będę się wywodzić na jego temat bo będzie potem burdel, a HG w tej ankiecie to dla mnie spore nieporozumienie
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Również uważam, że ta sonda będzie zbędna z tego względu, że większość nie jest przekonana zupełnie do żadnego z tych wymienionych albumów. Nie ma sensu czegoś dorzucać, a po prostu znieść sondę.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
A ja uważam ze "Notes" Tedego jest prze":p
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
A co jest zawarte w sondzie ? PRZEZE MNIE.. chodzi o to co ja wymieniłem a nie ogólnie więc czytać ze zrozumieniem pytanie do sondy.
To są moje typy. Wy dawajcie 10 swoich a nie krytykujcie.
Specjalnie stworzyłem forum żeby każdy mógł wypisać 10 albumów według niego najlepszy a sonda jest żebym wiedział który z wymienionych przeze mnie jest według was najlepszy. tyle.
 
W

wroneczki4

Guest
Z wymienionych wyżej z pewnością moim faworytem jest Paktofonika.

Chociaż nie ukrywam, że chciałbym, aby trochę inne albumy znalazły się na tej liście.
 

Dew

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
BFG
Dlaczego zabrakło tu Tedego, Warszafskiego Deszczu i Sokoła? ;> A z tych co są to według mnie Hemp Gru - Klucz jest najlepszy.

Pzdr.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Bo te płyty nie są mocniejsze od tych wyżej. Tede, Warszafski Deszcz, WWO czy tam Sokół jak dla mnie mieli dobre płyty ale nic szczególnego i znaczącego co zapamiętałem.

Widziałem sapy o Sobote ale jak dla mnie to coś nowego, Taki Rap jest potrzebny, niektóre kawałki z tematyką West Coast'u i tego trzeba.
O.S.T.R prawie wszystkie płyty ma dobre a ta najbardziej przypadła mi do gustu.
Dużo Peji ale 'Na Legalu?' to przełom i prawdziwa bomba którą sprawiła, że ludzie zaczęli HH się interesować. NOJA jak dla mnie to jeszcze lepsza płyta ale nie była tak znaczeniowa.
 

Czakol

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
OSTRY - numer jeden :)
na drugim miejscu oczywiście eldo ;)takze geniusz wzg tekstow . pozdrawiam
Paktofonika , kaliber itpp...
 
W

wroneczki4

Guest
Munsun
Ja bym tą listę zmienił, bo niektóre wybory są śmieszne ;)
Czemu nie ma najnowszej płyty O.S.T.R? OCB byłaby lepszym wyborem niż "Ja Tu Tylko Sprzątam". Zresztą wszystkie płyty Ostrego są bardzo dobre, więc ciężko byłoby wybrać 1.
Czemu są dwie płyty Peji( wystarczyłoby dać tylko "Na Legalu"), a nie ma ani 1 Tedego oraz WFD? Nie mieli nic szczególnego? Więc czemu na tej całej liście znalazła się Chada?
Jeśli chodzi o Sobotę... to bardzo dobrze, że go dodałeś, bo zrobił coś nowego.

W sumie to na tyle.
 
Do góry