10 lat starszy chłopak.

Status
Zamknięty.

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
Cześć. Zaznaczam, że nie znalazłam podobnego tematu.
Chciałabym poznać także wasze opinie na temat tego, że chłopak jest 10 lat starszy od dziewczyny. Np. dziewczyna jest nastolatką, a chłopak juz studiuje. ( bo przykład tego ze dziewczyna ma 20 lat a chłopak 30 jest bez sesnu) Co o tym sądzicie? W końcu wiek to tylko cyferki, ale ....
czekam na wasze opinie.
:)
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
no zależy ile ta nastolatka ma lat, bo jeżeli 12-13 ,a chłopak 22/23 to tak nie bardzo.

Trochę spora ta różnica, teraz będzie bardzo zauważalna ale z czasem się zatrze i będzie prawie niezauważalna...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Kiedyś miałam taką sytuację, że podobał mi sie o 10 lat starszy chłopak. Dla niego byłam tylko zabawką, to mnie przekonało, że to nie ma sensu być z kimś o tyle lat starszym. Co innego 30 i 40 lat ale nie nastolatki :/
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Było kilka(naście) takich tematów o różnicy wieku. Ale dla mnie to nie jest problem. Dla nikogo nie powinien być. Bo w miłości nie liczy się wiek, tylko to, jaka ta osoba jest. Wiek to tylko różnica między datą urodzenia, bariera do pokonania. ;)
Kurcze, dla miłości nie ma żadnych barier. Wymyślają je Ci, którzy nie kochają naprawdę, albo chcą je sobie wymyślić. No chyba, że to są skrajności, to rozumiem. Ale wiek (oczywiście nie 15-60 lat :lol:), odległość itp., to tylko małe problemiki ;)
Szczerze, sama jestem w podobnej sytuacji, tyle, że to wiele mniejsza różnica niż 10 lat. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry