10 000 postów

Status
Zamknięty.
Q

quid pro quo

Guest

usagi146xq0.jpg
 
Q

quid pro quo

Guest
Mi tam akurat szczęście daje przyjaźń, prawdziwa miłość, rodzina prawdziwa rodzina (ten temat pomińmy)
jak mam być szczera to jestem..

myślisz, że przyjaźń jest w stanie przetrwać np. jeżeli ktoś musiałby wybierać między swoim a Twoim zdrowiem lub życiem?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Wiesz to też zależ jakie znaczenie ma dla Ciebie słowo przyjaźń.

I to akurat ode mnie nie zależy tylko od drugiej osoby.
 
Q

quid pro quo

Guest
Wiesz to też zależ jakie znaczenie ma dla Ciebie słowo przyjaźń.

I to akurat ode mnie nie zależy tylko od drugiej osoby.

bliskie, serdeczne stosunki z kimś oparte na wzajemnej życzliwości i zaufaniu; też: życzliwość, serdeczność okazywana

myślisz, że te stosunki mogą zostać utrzymane, jeżeli dojdzie do konfliktu interesów pomiędzy przyjaciółmi?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
To też zależy od tego jaki ten przyjaciel jest..
Jak nie jest szczery wobec drugiej osoby, nie potrafi mimo wszystko dotrzymać jakiegoś tam słowa
i nie ma zaufania do drugiej osoby to wybacz..
Ale ja nie mam czegoś takiego jak prawdziwy przyjaciel jedyny na całe życie..
Dla mnie znaczenie przyjaciel to jest bliska osoba, dobry kumpel czy tam kumpela
i to mi wystarcza do szczęścia. A nie zwierzam się nikomu z moich problemów ani nie mówię tajemnic bo wole to zatrzymać tylko dla siebie..

Mogłam coś pomieszać jak coś to sry.
 
Q

quid pro quo

Guest
Tobie szczęście daje po prostu kontakt z drugim człowiekiem, każdy, z kim nawiązujesz bliższą relację, jest Twoim przyjacielem. To szczęście jest jedynie jedną z ludzkich potrzeb, taką jak np. ta, o której napisałaś - myślenie majtkami. Kiedy "przyjaciel" zaczyna nie pasować do Twoich oczekiwań wobec niego, przestaje być przyjacielem. Jeżeli kochanka nudzi się, szukam innej. Widać analogię pomiędzy szczęściem a seksem. Nie widzę więc nic metafizycznego w szczęściu, które wynika z przyjaźni.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
No sory przyznam sie do błędy, że źle napisałam, że przyjaźń bliska znajomość zresztą jutro pogadamy :/
bo muszę lecieć :]
odezwe sie i skończymy rozmowę :p
 
Q

quid pro quo

Guest
No sory przyznam sie do błędy, że źle napisałam, że przyjaźń bliska znajomość zresztą jutro pogadamy :/
bo muszę lecieć :]
odezwe sie i skończymy rozmowę :p

:papa:

problem w tym, że ja od jutra odpoczywam, więc przez dłuższy czas, możliwe, że i w ogóle, nie będę się tu pojawiał, dlatego chciałem Was powkurwiać na zapas. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry