1 klasa Liceum... pierwszoklasisci :)

Almerr

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja załuje ze wybrałam profil informatyczny w ogóle tam nie pasuje ale klase lubie :D . Mam 3 informatyki, 4 angielskie i 2 niemieckie . Masakra :/
 

Emka32

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja jestem już w drugiej liceum. I szczerze mówiąc już kilka razy zastanawiałam się poważnie nad zmianą szkoły, czy nawet tylko profilu. Obecnie jestem na profilu mat-geo-ang i podobno w trzeciej szkole w mieście.
Czasami pojawiają się momenty, w których mam wielką chęć zabrać stamtąd swoje papiery i przenieść się do innej szkoły. Być może wywołane jest to przez wielki natłok nauki (ale chyba każdy tak ma), daleki dojazdy, a być może przez niektóre kontakty w klasie.
Nauczyciele, jak chyba w każdej szkole, bywają różni, ale chyba głównie to według mnie przeważają Ci pozytywni, z którymi da się pogadać czy też czasem pośmiać.
Klasa? hmmm z początku strasznie chciałam stamtąd uciec, ale teraz jest chyba całkiem w porządku :)
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Złożyłam papiery na profil humanistyczny, a przyjęli mnie na przyrodniczy, mało nie dostałam świra ze strachu, ale jak tak się dobrze przyjrzeć, to profile w mojej szkole to wyłącznie fikcja. :/
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
hah ja to raczej nie żałuję ale nie wiem, co do profilu to raczej też nie... :)
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
biol-chem, a ciom :D ?

Generalnie rzadko spotya sie ludzi zadowolonych z wybranego profilu i moze poprostu jest ciekawy na ktorym profilu oczekiwania sie spelniaja ;)

PS:
Dzieki ze zmiejszylas sygnature xD
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
a proszę bardzo, no trochę za duża była :D
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
zalowac yh. chyba czesciowo tak.
pierwsze bylam w lp admi-ekon, przepisalam sie do lo matma-infa,po czym mialam ze duzo dni opuszczonych w pierwszej klasie i musialam sie przepisac do technikum informatycznego i tak zostalo:p . Choc brakuje mi matmy w takich ilosciach jak w lo..
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a ja z profilu jestem zadowolona - etnografia, może nie jestem pasjonatem, ale profil jest cholernie ciekawy ;p
szkoła.. cóóóż, ludzie - świetni, nauczyciele - denni, organizacja - słaba.. ogólnie średnio na jeża.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja ze szkoły, profilu, ludzi i nauczycieli jestem zadowolona baaardzo :) Niczego nie żałuję, choć w chwilach depresyjnych zastanawiam się, czy nie za wysoko postawiłam poprzeczkę. Jest przyjemnie, tylko u mnie jest ten problem, że brak motywacji do nauki. Nie umiem się nauczyć :p Ale jakoś sobie radzę. No i jeszcze to, że mieszkam w internacie ... czasami brak spokoju :p
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Ja ze szkoły jestem zadowolona,gorzej z klasą...Taka niezbyt fajna mi się trafiła. Co do profilu- może być ale nie jest łatwo.
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
mat geo wos-wykańcza mnie oczywiście matma ;)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
mnie to by bardziej geografia wykończyła jak matma, bo z WOS'em chyba problemów jakich takich bym nie miała... ;)

A moim zdaniem trudne są kierunki typowo humanistyczne, tj. pol-hist-wos... albo profil biologiczno-chemiczny :)
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Humany spoko :) Jak dla mnie najgorsze co może być to mat-fiz-inf a na drugim miejscu biol-chem-fiz.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
A czemu mat-fiz-inf nie, jak to pokrewne jest? :p
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
To bardzo duża różnica czy ma się roz. fizykę i informatykę czy geografię i wos :mruga:
 
Do góry