08.02.2013 WeekendoweZłamanieOtwarte @ Warszawa, Black Sheep

K

Klub 55

Guest
Weekendowe Złamanie Otwarte

Ekipa Złamania Otwartego zaprasza na drugą edycję weekendowego wydania swojego połamanego cyklu! Już 8 lutego w klubie Black Sheep przekrojowe dźwięki z pod znaku drum and bass i dubstep zaprezentują wyjątkowi goście:

SOYALEE (Kosmopolites, Poland)
MACBEAT (Subwena , Wrocław)
ZBINIOR (Groźna Nuta, Warszawa)

oraz gospodarze cyklu , czyli:
PAWLAK (Naturalna Selekcja)
CRAB (Złamanie Otwarte)

...........:SOYALEE:..............

(Kosmopolites/ Gdańsk)

W odległej nihili... za sprawą eksperymentalnych fascynacji przejęłam centrum świadomości w dowodzeniu kosmosem powołując do życia swa integralna część - SOYALEE - remedium na nudę. Książkowy przykład niestrudzonego podróżnika w eksploracjach muzyki elektronicznej. Określenie dokładnego punktu, w którym pojawiła się ta instalacja, wymaga przynajmniej pobieżnej znajomości historii kosmosu. Na scenie oficjalnie wiadomo że od 2003 - urządzam rewię konstruktywnych sekwencji dźwięków. Sety traktuję jako propozycję dialogu z odbiorcą, sposób nawiązania kontaktu poprzez język muzyki i dynamiczną formę flow. W swoich kombinacjach tworzę blendy różnych gatunków elektroniki – m.in. dub, dubstep, idm, breaks, dnb, jungle, breakcore, chillout; pooruszając się po ich najskrytszych zakamrkach.
Ważniejsze supporty: Goldie, The Panacea, Marlow, Unknown Error, MissRedFlower, Ely Muff, Jeff Amadeus, DuranDuranDuran, C4C, Misanthrop, Audio, Fexomat, Jungle Drummer & Dj Fu + Mc Ruthless, MutatedForms...

http://www.mixcloud.com/SOYALEE/

..........:MACBEAT:..........

MacBeat (Subwena / Wrocław)

Drum'n'bassowy aktywista ze stolicy Dolnego Śląska. Niesiony linią bassu działa nieprzerwanie od 2000 roku zajmując miejsce obok najaktywniejszych animatorów sceny drum&bass w naszym kraju. Współtworzy najważniejsze imprezy d'n'b we Wrocławiu. Gra w miastach całej Polski, a także poza jej granicami, gdzie odwiedzał m.in. berlińską Hightek Presha oraz drezdeńskie imprezy Freestylebass i GO!east. W 2012 wystąpił także na największym na świecie festiwalu muzyki bassowej, czyli na Outlooku, z którym związany jest jako jeden z promotorów oficjalnie wpierających festiwal.

Od października 2006 razem z DT i Bravem znani są jako kolektyw „Subwena”, a to za sprawą tworzonej przez nich właśnie pod tą nazwą audycji radiowej, która co czwartek o 22:00 rozbrzmiewa we wrocławskim Radiu LUZ.

Sety MacBeat’a to zawsze wielowątkowa historia opowiedziana wyłącznie przy użyciu płyt winylowych oraz samplerów. Spodziewajcie się dużej dawki energii i głębokich dźwięków oraz selekcji, w której nowoczesne eksperymenty zazębią się z klasyką gatunku.

https://www.facebook.com/BassByMacBeat
https://soundcloud.com/macbeat

........................

DODATKOWO:

FE-MALE SKLEP - do nabycia na miejscu, super unisex-ciuchy!
https://www.facebook.com/female.clths

........................

08-02-2013 r. PIĄTEK
BLACK SHEEP
AL. Jana Pawła II 45 A lok 56 // Wejście od ul. Nowolipki
Start: 22:00
Wejście: 10 PLN

www.blacksheepstore.pl
www.facebook.com/blacksheepwarsaw

Zapraszamy!
 
Do góry