Einherjar

Wpisy na profilu Ostatnie aktywności Posty O mnie

 • Dlaczego ludziom wydaje się, że gdy znajdą jakiś cytat z wyrazem "kur*a", czują się zobowiązani do tego by uznać ów cytat za niepodważalną mądrość z domieszką humoru?
  Możliwą rzeczą jest zaakceptowanie samotności i pogodzenie się z rzeczywistością, by nie rzec przeznaczeniem, gdy taki żywot pełni funkcję swego rodzaju fatum i próba jego odmienienia może doprowadzić do katastrofy?
  Don't worry, beeeee happyyyy...
  Einherjar
  Einherjar
  I bardzo dobrze. Bo to dobra piosenka. Chociaż tak się składa, że teraz coś innego sobie włączyłem.

  Bielyje rozy, bielyje rozy,
  bezzaszczitny szipy
  Szto s nimi zdjelal sneg i morozy
  Lod witryn galubych...
  KaroolkaKalak
  KaroolkaKalak
  stawiamna optymizm :p
  Einherjar
  Einherjar
  Dzisiaj się tak jakoś staram. Muszę przetrwać jakoś ten męczący epizod siedzenia w domu.
  Chciałem krzyczeć, lecz nie mogłem. Chciałem śpiewać, brak mi tchu. Serce moje mi wydarli, serca mego nie ma już. Chciałem tylko mówić prawdę, lecz zamknięto usta mi. Chciałem komuś podać ręce - teraz ręce są we krwi.
  AjDżej
  AjDżej
  Czarny chleb i czarna kawa.. :)
  Einherjar
  Einherjar
  Zgadza się. Ale teraz akurat czegoś innego słucham. Fakt, koleś ma polskie korzenie, ale z czarnym chlebem i kawą mało ma wspólnego, poza czarnym kolorem włosów.
  malaru
  malaru
  dobre =)
  "Dobry styl polega głównie na tym, że ma się coś do powiedzenia" - A.Schopenhauer
  "W latach wczesnej młodości stoimy przed czekającym nas życiem niby dzieci przed kurtyną teatralną, radośnie i w napięciu wyglądając rzeczy, które mają nadejść. Na szczęście nie wiemy, co rzeczywiście nadejdzie. Kto by to bowiem wiedział, ten na dzieci mógłby spoglądać jak na niewinnych winowajców, skazanych co prawda nie na śmierć, lecz na życie, ale nie znających jeszcze brzmienia swego wyroku." - Arthur Schopenhauer
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
Do góry