Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Najbrzydsze miasto.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 elbazyl

elbazyl

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 09 czerwiec 2009 - 10:51

Sanok Ropczyce i Dębica ;d

Przecież z tego co pamiętam to akurat Sanok jest przepieknie połozony...może troche zaniedbany, ale wiem że tam się duzo zmieniło od czasu kiedy byłem w nim ostatni raz. Widzę, że ta sonda jest poprostu sporem ludzi o miasta w których mieszkają. dla mnie na Podkarpaciu najpiekniejsze są:
Przemyśl (i to nie z tego powodu, że tam kiedyś mieszkałem, chociaż czas zatrzymał sie tam wraz z upadkiem cesarstwa Austro-Węgierskiego, obecne władze chcą chociaż po części przywrócić świetność najstarszemu miastu w regionie!!!, ma klimat poprzez architektoniczne style wielowiekowe mieszanie się kultur i ścisłe kontakty przez wieki ze Lwowem i Krakowem)
Sanok
Sandomierz
Ustrzyki
ewentualnie jarosław (chociaż jest malutki, zakorkowany i śmierdzący od spalin...;/ to włodarze zaczęli dbać o miasto...tylko jedno prosze...zlikwidujcie ten wstrętny dworzec w centrum bo to wrzód na tyłku tego miasta)

Natomiast nie podobają mi się na Podkarpaciu:
Rzeszów (wielki betonowy, wszystko budowane na siłę i ten straszny budynek komitetu w centrum wraz z pomnikiem...chociaż starówka się ładnie odbudowuje...oby tak dalej)

Stalowa Wola (brxydka, szara, z wielką hutą)
Tarnobrzeg (chociaż mienia się i te zmiany idą w odpowiednim kierunku - z racji wyukształcenia byłem w machowie i dla mnie nie jest dobrym pomysłem z kopalni siarki zrobić zalew)
Dębica (bardzo zaniedbana...tam czas zatrzymał sie w latach 80tych chyba)
Krosno (miasto o wielkim potencjale turystycznym, pięknie położone w Bieszczadach, tylko strasznie zaniedbane)

ja skończyłem a teraz mało obiektywni mnie zjedzą...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#42 dama_kier

dama_kier

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 07:56

Najbrzydsze miast to Rzeszow ,ciasnota w centrum ,brak parkingow !! a te szalety przy dworcu zenada !!! zenada !! to Polska C poprostu wstyd mi bylo pokazac znajomemu nasza stolice wojewodztwa uwierzcie mi :(
Pochodze ze Stalowej Woli miasto jak miasto dla mnie duzo przestrzeni ,ma swoje wady i zalety ,a co do huty to jest na obrzezach miasta i praktycznie nikomu nie przeszkadza .
  • 0

#43 Roksana133

Roksana133

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 19:20

ej ej ja jestem z Dębicy!!! <foch>

a ile lat temu w Dębicy beliście? He? Bo teraz dużo się zmienilo! Dużo koncertów,nowy rynek,dowieźli new zabytki,zrobili nowe osiedle,zbudowali sklep,jest tesco i wiele wiele innych! Prosze przyjechać to się pzrekonacie i Dębica się Piękna zrobiła.!!!! Wiecie ile się zmieniło? przejdźcie się na jednostke wojskową to zobaczycie! Rynek też się zmienił,ul.Witosa,Kościuszki się zmieniło hmm co tam jeszcze? No poprostu bardzo dużo!!! I pzrestańcie mówić że dębica jest brzydka bo tak już nie jest bo nie ma już dziurawych chodników! A dla mnie najbrzydsze miasto to Rzeszów!!!!!! Okropne miasto dość zaniedbane,okropnie wygląda,niemiła atmosfera.

Użytkownik Roksana133 edytował ten post 17 czerwiec 2009 - 19:28

• 0

#44 zbychu2

zbychu2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 22:03

a ile lat temu w Dębicy beliście? He? Bo teraz dużo się zmienilo! Dużo koncertów,nowy rynek,dowieźli new zabytki,zrobili nowe osiedle,zbudowali sklep,jest tesco i wiele wiele innych! Prosze przyjechać to się pzrekonacie i Dębica się Piękna zrobiła.!!!! Wiecie ile się zmieniło? przejdźcie się na jednostke wojskową to zobaczycie! Rynek też się zmienił,ul.Witosa,Kościuszki się zmieniło hmm co tam jeszcze? No poprostu bardzo dużo!!! I pzrestańcie mówić że dębica jest brzydka bo tak już nie jest bo nie ma już dziurawych chodników! A dla mnie najbrzydsze miasto to Rzeszów!!!!!! Okropne miasto dość zaniedbane,okropnie wygląda,niemiła atmosfera.

Kościuszki? hmm dalej dziurawa, o chodnikaach na tej ulicy nie wspomne, chodzę ze szkoły i do szkoły prawie codziennie znaczy chodziłem :P tymi chodnikami i to jest po prostu koszmar, położyliby jakąś kostke brukową, to by może było ;)
  • 0

#45 Roksana133

Roksana133

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 07:50

nie powidziałam że nie ma ani jednej dziury !! Tylko że jest ich mniej! Niedawno ropotali i prostowali i troche pomoglo xD Ale Wolicki hmm dużo zrobil i mam nadzieje że jescze więcej tego będzie bo pasowalo by trosze ten mostt...naprawić bo co z tego że go ciągle malują jak i tak jest popaćkany i caly w rdzy.
  • 0

#46 Pierre69

Pierre69

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 07:06

Jak dla mnie Rzeszow to piekne miasto ,np. Ryneczek na ktorym mozna spotkac zajefajne dziewczyny i mnostwo sklepow. Nie jest źle ,Tak naprawde najgorszym miastem na podkarpaciu jest ...Nowa Sarzyna .Jezeli ktos tam kiedykolwiek bedzie to zrozumie.... :papa:
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 elbazyl

elbazyl

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:03

hehehe nie denerwuj się ja w Dębicy byłem z 5 lat temu:D W tedy to miasto było w fatalnym stanie:D. Skoro mówisz, że się aż tak zmieniła to pewnie odwiedzę ją w najbliższym czasie
  • 0

#48 Roksana133

Roksana133

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 10:34

To ją odwiedź bo na zakończenie wakacji są planowane jakieś koncerty ;) Ostatniu chyba z tydzień temu bylo Video i ktoś jeszcze.
  • 0

#49 zbychu2

zbychu2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 15:26

To ją odwiedź bo na zakończenie wakacji są planowane jakieś koncerty ;) Ostatniu chyba z tydzień temu bylo Video i ktoś jeszcze.

Te koncerty top troche lipne, głosniki sa ustawione na wprost mojego domu, nie da się spać, zakłócają mi ciszę nocną :P A jak testują głośniki, to tylko hip-hop i co drugioe słowo to ku.wa, spier..laj, wypie..alaj i tak w kółko...
  • 0

#50 Janiula

Janiula

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:02

hey ja też jestem z Dębicy i napisze jedno że Dębica to jeden syf!!! Rzeszów i Przemyśl sa najładniejsze! w Dębicy i co z tego że jest galeria czy chodniki zrobili jak i tak nie ma gdzie wyjść popołudniu. Nie ma żadnego paku z prawdziwego zdarzenia! i piszcie sobie co chciecie jaka to piękna Dębica jest ale i tak sami dobze wiecie ze to dziura i za:cenzura:e!
  • 0

#51 *czarna_owca*

*czarna_owca*

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 11:20

Jak dla mnie Rzeszow to piekne miasto ,np. Ryneczek na ktorym mozna spotkac zajefajne dziewczyny i mnostwo sklepow. Nie jest źle ,Tak naprawde najgorszym miastem na podkarpaciu jest ...Nowa Sarzyna .Jezeli ktos tam kiedykolwiek bedzie to zrozumie.... :papa:

Nowa Sarzyna, dla mnie tam ani ona ładna ani brzydka, ot takie przeciętne małe miasteczko. A zresztą tutaj i tak pewnie nikt się nie zgodzi z Tobą, bo chyba nawet nie wie za bardzo o jej istnieniu :P.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 albo_albo

albo_albo

Pan i Władca

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2757 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 11:56

Warszawa i Łódź oraz Rzeszów.
  • 0

#53 Mefioso

Mefioso

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 sierpień 2009 - 20:57

Dębica i Ropczyce.
  • 0

#54 zbychu2

zbychu2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 21:19

Warszawa i Łódź oraz Rzeszów.

Jaki ja głupi byłem zawsze myślałem, że Warszawa i Łódź nie leżą w podkarpaciu, dzięki, że mi to uświadomiłeś, nauczycielka od geografi mnie okłamała...
  • 0

#55 pawlooo84

pawlooo84

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 15:59

Dla mnie najbrzydszym Miastem To Dębica i Stalowa Wola . Bez urazy dla mieszkańców tych miast.
  • 0

#56 89.00

89.00

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 18:34

Nowa Sarzyna :(
  • 1

#57 *czarna_owca*

*czarna_owca*

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 16:41

Nowa Sarzyna :(

:phi: Czemu? Nie jest najbrzydszym miastem, małe, dziura i wgl, ale nie jest najbrzydsze.
  • 0

#58 89.00

89.00

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:35

Sarzyna nie jest taka mała. Te miasto jest jakieś szare, bez życia. Zadowolony jestem z tego, że jest tam zakład chemiczny. Brakuje dobrego planu zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz powinien pomyśleć nad zmienieniem wizerunku miasta (pod nacisk na jeden kierunek).

Użytkownik 89.00 edytował ten post 26 wrzesień 2009 - 16:36

• 0

#59 *czarna_owca*

*czarna_owca*

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:50

Sarzyna nie jest taka mała. Te miasto jest jakieś szare, bez życia. Zadowolony jestem z tego, że jest tam zakład chemiczny. Brakuje dobrego planu zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz powinien pomyśleć nad zmienieniem wizerunku miasta (pod nacisk na jeden kierunek).

Dawniej wydawało mi się, że jest 'bardziej' szara. No może trochę masz rację, ale nie uznała bym ją zaraz za najbrzydsze miasto Podkarpacia. ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 89.00

89.00

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip