Imiona do bierzmowania.

Status
Zamknięty.

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Witajcie, podam Wam kilka imion. Jedno z nich chcialabym wziac do bierzmowania, jednak nie wiem kim byli Ci swieci i jak zostali swietymi. Wiec prosze o opis ;).

Emilia, Julia, Edyta, Franciszka, Aneta, Zofia, Katarzyna, Kamila.

Tylko prosze, nie podawajcie mi zadnych opisow zamieszkania, daty urodzin zamieszczonych na internecie tylko wolalabym jasno wlasnymi slowami jesli oczywiscie sie da :).

Co do imienia Emilia - Katecheta na religii mowil, ze swieta Emilia byla opetana przez szatana i na podstawie tego zostala napisana ksiazka "O Egzorcyzmach Emily Rose" i zostal nakrecony film o tym samym tytule. Czy to prawda?.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jeśli masz tak nawiedzonego proboszcza jak ja to zostanie Ci z tych tylko Edyta, Franciszka, Zofia i Katarzyna... Ewentualnie Aneta. ;]

Z tych imion podoba mi sie Kamila.. :) Nic o niej nei wiem, ale mówię tylko o imieniu ;]
Tak nawiasem, ja biorę Magdalenę ;D
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Ja mam Kinga :) Chociaż nie mam zielonego pojęcia kim była moja patronka... Nas tego w szkole nie pytali xD
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ja też szukam czegoś ciekawego, ale jak na razie klapa. a imię powinnam wybrać na wczoraj xD

a nie wiecie, czy np. kiedy już przy chrzcie, na drugie rodzice dali mi Maria, to przy bierzmowaniu też mogę sobie Maria wziąć? :p
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
O ile się nie mylę to taki temat już jest,
zanim założycie nowy temat to wpiszcie i sprawdzcie w wyszukiwarce czy już coś takiego nie istnieje
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Mi sie podoba Lucyfer lub demon dla chłopczyka i Nike albo Viconia dla dziewczynki i zamierzam mieć synka Demona z Pauliną26 : P
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Dla dziewczyn najładniejsze to Diana :) Ale czy jest święta Diana to nie wiem ;P
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
nie wiem kim byli Ci swieci i jak zostali swietymi. Wiec prosze o opis ;).
Tutaj raczej nie znajdziesz osób co wkuwają życiorysy świętych.

Co do imienia Emilia - Katecheta na religii mowil, ze swieta Emilia byla opetana przez szatana i na podstawie tego zostala napisana ksiazka "O Egzorcyzmach Emily Rose" i zostal nakrecony film o tym samym tytule. Czy to prawda?.
Twój katecheta to kompletny idiota, nie dziwię się, że owce z kościoła uciekają.

Nie byłoby w tym filmie niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż historia Emily Rose wydarzyła się naprawdę.
Nazywała się Anneliese Michel, była Niemką. W roku 1968 jej życie uległo radykalnej zmianie - dziewczyna zaczęła skarżyć się na pierwsze ataki demoniczne, które lekarze zdiagnozowali jako epilepsję. Zastosowano leczenie farmakologiczne tegretalem, aoleptem i zentropilem -lekami wywołującymi niebezpieczne dla życia skutki uboczne, gdy są zażywane w dużych dawkach i przez dłuższy okres czasu. A tak właśnie dawkowano je Anneliese. Po sześciu latach, gdy leczenie nie odniosło skutków "jesienią 1975 r. zapadła decyzja o odprawieniu egzorcyzmów, Anneliese przez 14 dni nic nie jadła, piła tylko mocz, który oddawała na podłogę. Jadła pająki, łapała ptaki i odgryzała im głowy. Pod wpływem jakiejś nieokiełznanej energii wewnętrznej nie mogła nawet przez chwilę usiedzieć w miejscu - bez przerwy biegała po domu, rozbierała się do naga i skakała jak kozioł po ścianach. Szczególną jej agresję wywoływały dewocjonalia: niszczyła krzyże, różańce, maryjne figurki."
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Tutaj raczej nie znajdziesz osób co wkuwają życiorysy świętych.
Twój katecheta to kompletny idiota, nie dziwię się, że owce z kościoła uciekają.
Zgadzam się z Tobą ;)

A co do tego świętego to od kiedy kościół na świętych bierze jakiegoś "idiotę" opentanego prze szatana?
 

erpat

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Miasto
żebym to ja wiedziała...
nie lepiej po prosu poczytać żywoty świętych i na tej podstawie wybrać sobie imię ?
moim zdaniem to trochę dziwnie wybierać imię wg tego,czy nam się podoba,czy nie.
imię do bierzmowania wybiera się po to,by naśladować swojego patrona,by on nam pomagał...
szkoda,że wiele osób wybiera imiona tylko na podstaiwe tego,czy im się podobają,czy nie...
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
nie lepiej po prosu poczytać żywoty świętych i na tej podstawie wybrać sobie imię ?
moim zdaniem to trochę dziwnie wybierać imię wg tego,czy nam się podoba,czy nie.
imię do bierzmowania wybiera się po to,by naśladować swojego patrona,by on nam pomagał...
szkoda,że wiele osób wybiera imiona tylko na podstaiwe tego,czy im się podobają,czy nie...

Mogę się z tym postem ćzęściowo zgodzić

a po za tym do czego jest potrzebne bierzmowanie? Co ona Ci da? Bliżej Boga jesteś? Lepszy? Zmienia człowieka bierzmowanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry