Kto Jeszcze Chce Studiować Przez Internet?

Status
Zamknięty.

Daresh

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jestem przerażony! :mruga:

W zastraszającym tempie wzrasta liczba moich znajomych z roku i nie tylko, którzy samemu, świadomie i dobrowolnie zawalają sobie cały tydzień zajęciami od rana do wieczora studiując na drugich fakultetach.

A ja sobie pomyślałem tak:

A może byś tak zrobił użytek z tych wszystkich godzin, które spędzasz przed kompem w necie i wypełnił je robieniem czegoś bardziej użytecznego, na przykład zdobył jakąś dodatkową wiedzę i umiejętności, wygodnie, na luzie, bez wychodzenia z domu?

Macie jakieś doświadczenia z e-learningiem? Co o tym sądzicie?
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Myślałam kiedyś o tym, ale zdecydowanie wolę bezpośredni kontakt z ludźmi. Dyskusję , wymianę zdań. E-lerning jako uzupełnienie czemu nie ale nie jako podstawa.
Co najwyżej jakiś kurs :)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Zdecydowanie zgadzam sie z Carmen...studia przez internet, to nie studia..poza tym ja jestem zwierzątkiem typowo towarzyskim i bez kontaktu z luźmi...to bym długo nie pociągnął...

...internet zabiłby całą przyjemność studiowania...ja jestem przeciw....:)
 

Daresh

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Myślałam kiedyś o tym, ale zdecydowanie wolę bezpośredni kontakt z ludźmi. Dyskusję , wymianę zdań. E-lerning jako uzupełnienie czemu nie ale nie jako podstawa.
Co najwyżej jakiś kurs :)

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja oczywiście studiuję normalnym trybem dziennym.

O nauce przez Internet myślałem właśnie jako o jakimś kursie dodatkowym, wiesz jak to czasem bywa: studiujesz sobie a tu nagle zaczyna Cię pasjonować jakaś jeszcze inna dziedzina i bardzo chcesz pójść również w tym kierunku, niestety obecny tryb nauki nie pozwala Ci zacząć drugiego fakultetu a jesteś już na tyle daleko, że nie chcesz rzucać tych studiów...

Dlatego szukam innych możliwości... :)

 

Gekko

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
SMH-y
Jako coś dodatkowego. Czemu nie? Tylko kto z dziennych ma czas na siedzenie tyle w necie? Ja dodatkowo robie studium. Pon. - czw. + sob.-niedz. i mi wystarcza całkowicie :p
 

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Ja studiuje historię na studiach dziennych i poważnie zastanawiam się czy nie podjąć sie studiowania przez internet. Chętnie studiowałbym jeszcze informatykę, bo jakieś potwierdzenie moich umiejętności komputerowych na pewno przydałoby się. A dyplom chociażby inżyniera mówi sam za siebie. Tylko ile takie studia kosztują? Podobno mniej od zwykłych zaocznych...
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
moim zdnaiem takie studia sa bezsensowne. to nigdy ie ejst to samo co studia na zywo nie ma tog klimatu kotry odczuwa sie anwet bd na studiach zaocznych wchodzac na sale wykladowa albo gdy spotyka sie wspoltowarszysz ze studiow.. tego nie da sie zastapic koputerem i internetowymi studiami!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry