Pierwszy raz na Solarium

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Hej :papa: wiem ,że już było kilka tematów o solarium,ale z żadnego nie dowiedziałam sie jak sie przygotować do takiej wizyty w solarium mam zamiar sie wybrać w przyszłym tygodniu to bedzie mój pierwszy raz :sexy: a ja kompletnie nic nie wiem o takim solarium proszę o jakieś porady i jak to wszystko wygląda z góry dzięki :*
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja też nie bylam... i sie wybieram i sie wybrac nie moge. Kolezanka mi mowila ze na pierwszy raz trzeba pojsc na jakies 5 min i to nie na jakies strasznie mocne lampy i tak chodzic co 3 dni ... potem na dłużej i nie tak często.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
do tego nie trzeba sie zbytnio przygotowywac :)
ja bym radzila nie nakladac makijazu.
no i pierwszy raz nie idz na wiecej niz 10 minut!!
5 do 7 najlepiej.
no i moze uczesz tak wlosy zeby Ci nie wpadaly do oczu gdy bedzie wiatrak chodzil.
ja zawsze wiaze kucyka i nakladam cienka opaske na wlosy.
aha, i jesli nie bedzie okularkow ochronnych na oczy to jak wejdziesz do solarium to zamknij oczka i nie otwieraj bo lampy sa silne i moga popsuc wzrok od wpatrywania sie w nie.
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
A czy mogę użyć czy może muszę użyć przed wizytą jakiegoś balsamiku?? słyszałam jeszcze ,że można opalać sie na solarce bez stanika i,że wsakaze jest opalanie w gaciach :) prawda-fałsz??
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja zawsze na solarce cała sie rozbieram ....
Uzywac nie musisz ale mozesz , zalezy od Ciebie ...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez sie cala rozbieram, tak jest najlepeij, zeby potem kresek nie miec

na pierwszy raz radze isc na 5 minut i czekac do wieczora lub nastepnego dnia na reakcje skóry, bo lampy lampom nie sa rowne :] i mozna sie naciąc, ja poszlam ostatnio na 8 min na inne solarium niz zawsze i 3 dni mnie skora piekła :]
a co do kremow to kupisz na miejscu, ja w sumie uzywam ich tylko do twarzy i deklotu i na jakies wrazliwe miejsca, bo jakbys sie tak chcialal cala posmarowac to jeden Ci nie wystarczy raczej :p no ale zawsze mozesz :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie koszty tych specyfikow sa konkretne, ja ostatnio ponad 6zł za 12 ml płaciłam
sa tez kremy w pojemniczkach, takich zamykanych (napuszczane z duzego pojemnika), ale tam jest moze 5 ml i zaczynaja sie od 2,5zł, ale te pojemniczki sa duzo praktyczniejsze i wygodniejsze :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm ja tez nie bylam jeszczee :]
nie ma mozliwosci ze np sie to zamknie takk ze sie nie otworzy :D? cos sie zablokuje np :p??
iiiii -> mozna wylaczyc np jak sie chce twarz 7minut aa reszta 5 :p? tzn tak slyszalam przynajmniej zee to oddzielnie dziala ?
lepsze stojace czy lezace :p?
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja wole stojace. rowniej opala.
na lezacym mozna miec zostawione placki np pod pachami.
a to cos sie nie zamknie :)
w kazdej chwili moesz sie otwotzyc. to sie tylko przymyka, nie zatrzaskuje sie ani nie zamyka tak do konca.
totez bez obaw :D
mozesz sobie podglaszac, sciszac muzyke, to samo dot wentylatora.
:)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
dz :D..
tak mi sie skojarzylo z filmem oszukac przeznaczenie jak to kobitki sie usmazyly w solarium :p dlatego pytalam o to zatrzasniecie :D...
yyde jutro :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
xD nie tak zle jak myslalam :p mila pani wytlumaczyla mi obsluge tego nieskomplikowanego urzadzenia <bylam na lezacym narazie> :p na stojace sie przejde jak mnie juz troszke zlapie.. takk sobie poszlam w sumie zeby zobaczyc jak to jest ;) tylko na 4minutki ;) nastepnym razem juz sobie na 7 pojde :)

aa takie pytanie.. -> jest jakis przelicznik minut w solarium na minuty spedzone na naturalnym sloncu :>?
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jak pierwszy raz poszlam to balam sie zamknac tego pudla:p:p:p i lezalam przy pol otwartym poza tym lampy mi dawaly po oczach i zalozylam te okularki i po kilku wizytach mialam biale kolka pod oczami i chodzilam codziennie bo nie wiedizlam ze trzeba robic przerwy:p:p:p smiesznie bylo nie powiem............... :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja wole na leżące łóżko chodzic, stojące są zazwyczaj mocniejsze

wiec tak: 15 min solarium to podobno 8 h opalania, wiec nie przesadzaj Sica :p stopniowo, bo mozesz wygladac jak kurczak :p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
solarium jest ok, dopóki nie stanie się uzależnieniem (są takie sytuacje :wow:). ja byłam ostatnio już dwa razy. za pierwszym razem byłam 8 minut, a po dwóch dniach leżałam już 10. niby mała różnica, ale trochę sie spiekłam (wprawdzie nie miałam podrażnionej skóry, tylko trochę była zaczerwieniona..).
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm no ja ostroznie zaczelam :p na poczatek 4 zeby sporobowac jak to jest :p dzis 8 :)
aaa są jakies kremy/zele zeby przyspieszyc opalanie na solarium :p?

ps stojące lepsze :p
 

Martynka1987

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdynia
Bronzery są dostepne w kazdym solarium (mała saszetka ok. 5zł :phi: ), ja wole chodzic w stringach bo kiedyś sobie tak intymne miejsce spiekłam, że masakra. Ja mam bardzo jasną karnacje, wiec chodze z reguły na 10 min. Wole łóżka leżące, na stojacych nie mozna sie tak fajnie zrelaksowac :)
U mnie w miescie jest tez nowe solarium, które spryskuje całe ciało jakąś substancją opalającą. Słyszałam też o tym w TV niedawno. Był ktos moze na takim?? Opłaca się ?? U mnie minuta na takim kosztuje podobno 1,80, ale z tego co słyszałam jedno takie 10min opalanie daje efekt 3 opalan na zwykłym z lampami i nie ma mozliwosci poparzenia skóry.
Wie ktos moze cos wiecej o takim rodzaju solarium??
 
Do góry