Pierwszy raz na Solarium

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
niestety u mnie jeszzce takiego cuda nie ma :(

ja tez mam strasznie jasna karnacje i na poczatku opalam sie na czerwono, wiec musze uwazac z solarium, bo ja przesadze to strasznie piecze :/
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm ja jak chodze (chodz zadko chodze) to zawsze na lezace.. jakos nie moge sie przestawic na stojace ;) hehe
ale solarium strasznie smierdzi :/
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm te bajery spryskujace.. czy ja wiem.. u nas kosztuje to 1,20 zl.. ja nie polecam osobiscie..
wloski mialam proste aaa wychodzac po tym psikaniu (co 2 minuty psika) juz byly cale puszystee bleee :p <naturalnie mam krecone ofc :D>..

aa stojace i tak 100% lepsze :]

aa te bronzery dzialaja jak krem do opalania czyy tak jak te wszystkie kremy np johnson holiday skin zee zmywają sie :p (nietrwaly efekt) ??
ii mozna je gdzies kupic w duzym opakowaniu :p?
 

Alessa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Na Końcu świata xD Szukaj a może znajdziesz:D
ja też już lepsze balsamy brązujące przynajmniej są odżywcze nie tak jak solarka wysusza skórę itp.:|
Ale są wady takich balsamów można źle rozsmarować i smugi gotowe :(
Dlatego raz na jakiś czas można na tą solarkę się wybrać oby nie często ;)wszystko dobre co z umiarem :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no tak, tylko jak zaraz po nie da rady i potem tak chodzic i czuc jak sie smierdzi. okropne, ale zauwazylam, ze to nie wystepuje zawsze i zastanawiam sie od czego zalezy :]
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
ja już tez byłam na solarium i zaczełam od 5 minutek strasznie bałam sie w tym zamknąć :D i opalałam sie w pół zamkniętym tak się zastanawiam gdzie oni to ustawiają te minuty bo ja jak byłam to powiedziałam że chce na 5 minut położyłam się włączyłam start i wydaje mi sie,że mogą łatwo kogoś oszukać.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wogole ten smrod strasznie przenika w ubrania :/ grrr
ale chyba sie za niedlugo wybiore :D hehe
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja już tez byłam na solarium i zaczełam od 5 minutek strasznie bałam sie w tym zamknąć :D i opalałam sie w pół zamkniętym tak się zastanawiam gdzie oni to ustawiają te minuty bo ja jak byłam to powiedziałam że chce na 5 minut położyłam się włączyłam start i wydaje mi sie,że mogą łatwo kogoś oszukać.

:D nie oszukuja :p jest licznik kolo startu zazwyczaj :p ii na zewnatrz kolo drzwi <przynajmniej tam gdzie ja chodze> :p
hmm dziwne .. mi jakos skora nigdy nie pachnie 'dziwnie' :p ii jakos nie zauwazylam dziwnego zapachu solarki :x
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie oszukaja Cie, te ustawienia sa co do sekundy :p
czas przewaznie jest tez wyswietlany na łózku :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tam nigdy na solarke nie poszłam gdzie smierdziało , u nas nie smierdza ....
I liczniki tez sa :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja zauwazam ze to bardziej wina kremu jest :] po jednym smierdze a po drugim nie
ja tez liczniki mam u mnie :p
 
Do góry