Rajstopy w ziemie - czy to obciach ?

STR

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam pytanie głownie do panów...
Co myslicie o dziewczynach ktore ubierają w zimie rajstopy... bo niektórzy uważaja to za mega obciach...
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Dobra,panem nie jestem,ale się wypowiem.

Łojoj,a gdzie to słyszałaś? xD

Może kalesony u facetów,ale rajstopki?

E tam...przynajmniej u mnie nikt na to uwagi nie zwraca.

Ja nie noszę rajstop,bo nie lubię,a to nie oznacza,że sądzę,że to obciach ; p

A gdzie tam ; )

Jeszcze takie jakieś grubsze w ciekawym kolorze obejdą.

Ale te cienkie,"cieliste" nie podobają mi się.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
a ja lubie rajstopy i mojemu facetowi to nie przeszkadza i nie uwaza to za obciach no ale w swiecie nastolatkow to zalozenie gaci a nie stringow to juz obciach...............
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dla mnie to zaden obciach, osobiscie nie lubie rajstop, bo mi sie w nich niewygodnie chodzi, ale jak trzeba to ubieram pod spodnie, sukienki czy spodniczki nosze tylko wiosna i latem wiec wtedy jak cos to pończochy mam na sobie.
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
a ja lubie rajstopy i mojemu facetowi to nie przeszkadza i nie uwaza to za obciach no ale w swiecie nastolatkow to zalozenie gaci a nie stringow to juz obciach...............

Święta prawda <_<

Częściej noszę pończochy,ale zdaża mi się nosić rajstopy i nie jest to dla mnie obciachem.
Teraz jest taki wybór rajstop że można wybrać jakie sie chce,z wzorkiem,bez itp.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ale w swiecie nastolatkow to zalozenie gaci a nie stringow to juz obciach...

a właśnie u mnie w szkole jest odwrotnie :p jakby któraś pojawiła się w stringach to wtedy dopiero obciach :bag:

co do rajstop, to nie mam nic przeciwko, ale sama nie preferuję takiego ubioru... jakieś takie niewygodne są dla mnie :p
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Mega obciach? No nie wytrzymam kto ci takie rzeczy nagadał? Po to one są. Raczej te które przy minusowej temperaturze chodzą poubierane jak na wiosnę mają nierówno pod sufitem.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
huhh.. cieplo ale NIE wygodnie boo trzeba poprawiaac czestoo itd :x.. ble :x.. ja tam nie lubie ii wole zeby mi bylo zimno :p zle sie czuje w rajstopkach ;)
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kraków
ja się kiedyś do rajstop zraziłam po tych rajstopowych horrorach za czasów lat przedszkolnych :D ale teraz jak najbardziej. ale nie te takie prześwity.. one są dla starych bab. ja lubie np. do balerinek założyć jakieś fajne zielone albo co :p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja nosze tylko do rybaczek :p
A tak to jakies cienkie podkolanowki w fajnych kolorach (czerwony, pomaranczowy, rozowy :D )

To zaden obciach :/
A faceci? Oni tez nosza te swoje kalesonki :lol:
To jest smieszne :lol2:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Jak dla mnie to niejst obciach, bo dopiero jestem w 6 klasie. Raz dziewczyna ubrala stringi i to z siateczka ale nie pomyslala o tym by zrobić coś ze swoim owłosieniem łonowym. ale niezła nere z niej mialyśmy. Nawet chłopakom powiedziliśmy.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Jak dla mnie to niejst obciach, bo dopiero jestem w 6 klasie. Raz dziewczyna ubrala stringi i to z siateczka ale nie pomyslala o tym by zrobić coś ze swoim owłosieniem łonowym. ale niezła nere z niej mialyśmy. Nawet chłopakom powiedziliśmy.
:lol:
Ojoj nie ladnie tak sie nasmiewac z kolezanki :p
U mnie jedna laska zalozyla takie b. skromne stringi i miala ciote a wiec wiesz tez byl obciach :lol:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
:lol:
Ojoj nie ladnie tak sie nasmiewac z kolezanki :p
U mnie jedna laska zalozyla takie b. skromne stringi i miala ciote a wiec wiesz tez byl obciach :lol:


Oj a co miała podpaske czy tampon?????
bo jak podpaske to nere że hey musiala miec
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Kocham spódniczi i przez to polubiłam rajstopy i absolutnie nie uważam to za obciach, ale dla młodych to wszysto jest obciachem... ;)
 
Do góry