Rajstopy w ziemie - czy to obciach ?

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
pod spodnie? a po co? :lol:

ja zakładam rajstopy bardzo rzadko...
Wczoraj nosiłam na komersie, pewnie ubiorę również na zakończenie roku szkolnego :/
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
moze ja cos dodam. piszecie ze rajstopy do spodnicy nie! ale jesli dziewczyna zaklada mini czy inna krotką a nogi ma nie-opalone , blade jak moj tyłek :D LOL .... to to chyba jest obciach!! to juz lepiej zalozyc rajstopy ,przynajmniej sie tak w oczy nie rzuca,a mysle ze spora czesc meskiego ludu lubi panie w rajstopach,ze juz o ponczochach nie wspominajac:D:D:D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Nie uważam noszenie rajstop za obciach, ale nie lubię...szczególnie pod spodnie. Noszę je tylko do spódniczek i to takie zwykłe cieliste, bez zbędnych udziwnień :p
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
E wymyslacie.jak byłam nastolatką,to dla dziewczyn to było to mzoe troche nie takie,ale z tego,co wiem,to bardzo duzo kobiet w moim wieku je nosi i to pod spodnie.
Dlaczego?Poniewaz w moim wieku duzo osob nosi juz spodnie na kant,a one sa dośc cienkie.Ale rowniez pod dzinsy.Myslę,że zwycieza tutaj jednak dbanie o zdrowie i blizej nam do macierzynstwa,dlateo człowiek chce dbac o siebie.
Co do spodnic,to rowniez uwazam ze lepiej z rajstopami.Nogi wygladaja w nich idealnie.
Teraz jest mase roznych ze wzorkami,ale szczerze powiedzawszy rzadko do czego pasuja i trzeba uwazac zeby wzorek sie nie okręcił.
Bardzo duzo kobiet nosi ponczochy.Niektore musza do biura ubierac,nawet gdy jest goraco,a w nich jednak nie jest tak ciepło jak w rajstopach.
Podkolanowki ze wzorkami sa ładne i kabaertki.Tyle teraz jest ładnych rzeczy dla kobiet,ze sama przyjemnosc załozyc.
Poza tym jednak jak ubiera seo czasami te rajstopy i spodnice,to kobieta czuje sie tą kobietą.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
E wymyslacie.jak byłam nastolatką,to dla dziewczyn to było to mzoe troche nie takie,ale z tego,co wiem,to bardzo duzo kobiet w moim wieku je nosi i to pod spodnie.
Dlaczego?Poniewaz w moim wieku duzo osob nosi juz spodnie na kant,a one sa dośc cienkie.Ale rowniez pod dzinsy.Myslę,że zwycieza tutaj jednak dbanie o zdrowie i blizej nam do macierzynstwa,dlateo człowiek chce dbac o siebie.
Ot co!
 

phunk

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
...a mysle ze spora czesc meskiego ludu lubi panie w rajstopach,ze juz o ponczochach nie wspominajac:D:D:D

jako pojedyńcza część "męskiego ludu" potwierdzam :)
kobietom w rajstopach (i pończochach) jak najbardziej TAK!
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
czesto nosze rajstopy... do spodniczki.... moje nogi wtedy fajniej wygladaja,bbo nie sa juz takie strasznie blade :p
 

konieczny

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam, jako facet chciałem zauważyć, że rajstopy na pewno nie sa obciachowe. Wg mnie, kobieca noga odziana w nie, jest nawet bardzo sexowna. Napewno duzo bardziej elegancko i estetycznie wygladaja kobiece nogi w rajstopach. Jeśli chodzi o moje zdanie, to zdecydowanie twierdzę ze kobieta nosząca je, nie traci w moich oczach kobiecości, a nawet nabiera jej wiecej. Ale ogólnie lubie elegancki styl kobiety. Nawet do spodni - np takich eleganckich w kant - i do butów na obcasie nie wyobrażam sobie żeby kobieta nie miała rajstop lub pończoch. Często są to podkolanówki (tzw antygwłaty), które są juz mniej sexy, ale nie ma co wnikać w ten temat.
No i nogi w rajstopkach są bardzo miłe w dotyku!!!!:):)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Do spódnicy jak najbardziej, wcale mi to nie przeszkadza, a nawet lepiej się czuje (ale rajstopy, nie te takie getry, które niby są modne, bo to jest fee :eek: )
A w ziemie pod spodnie kiedy są mrozy to też (chociaż może nie jeste to super wygodne, ale wole się trzymać zdrowo) no i przecież wcale ich nie widać...może że ktoś wyciągnie pod pachy to co innego :lol:
 

konieczny

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie wiem skąd te opinie o obciachu. Wg mnie to nawet przyciąga faceta, bo noga w rajstopach wygląda bardziej sexownie. Mi się bardziej podoba niż golutka noga:) Ale to tylko moje zdanie i nie każdy musi mieć takie same.
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Nie wiem skąd takie głupie przesądy, ze noszenie rajstop jest nie trendy/obciachem. <_<
Ja nie wyobrażam sobie wyjścia gdzieś jak zakłądam mini bez rajstop. Nogi wyglądają inaczej. :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Owszem fajne są jeśli kobietka nie ma opalonych nóg :) Ale lubię tylko na nie patrzeć, w dotyku są okropne, a wzorki? To już zupełna wiocha. No i niewygodne są jeśki ma dojść do "czegoś więcej"... Dlatego wolę o wiele bardziej pończochy ;) Takie seksi z koronką :D
 

ChicaLoca

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Taaak bardzo seksi, ja się dopiero niedawno przekonałam, zwykle nosiłam tylko rajstopki, ale ostatnio kupiłam tez pończoszki, o takie: http://e-marilyn.pl/pl/3722,komplet_cherry_ponczochy_517_pas,produkt.html Już się powoli ciepło robi na dworze, więc na wiosnę będę je testować
 

republikatalentow

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ahhh...już nie moge doczekać się aż nasz Panie odsłonią co nie co na wiosnę, a co dopiero na lato :0
Pokaż nogi na wiosnę - kobiecość to nie grzech
Wiosenne słońce rozpieszcza nas coraz bardziej. Na dno szafy wrzucamy grube spodnie, kryjące rajstopy i długie spódnice. Sięgamy po mini, supermodne tuniki i krótkie sukienki. Tej wiosny pokazujemy nie tylko nogi, które pięknie wyglądają w cienkich, delikatnych rajstopach. Ruszamy do walki ze stereotypami dotyczącymi płci pięknej i udowadniamy, że być kobietą to nie grzech!
 
Do góry