Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

jaka lornetka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 318 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:00

tutaj jest duży wybór [...] czychodzi o model wyżej czy jakiś inny

Wybór od 150 do 600zł ... Nie wiem czy chciałbym wydać aż tyle na lornetkę. Co innego taki pistolet https://www.militari...Walther-PPQ-RAMza 600 :D brałbym od razu!

• 0

#82 mymyk

mymyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 22:55

Wybór od 150 do 600zł ... Nie wiem czy chciałbym wydać aż tyle na lornetkę. Co innego taki pistolet https://www.militari...Walther-PPQ-RAMza600 brałbym od razu!

O kurcze! ten walther moze byc przechowywany wraz z nabojem CO2 w pełnej gotowości, aż przez miesiąc ;o Myślicie , że to serio możliwe? Nie przesadzili z tym czasem ?

• 0

#83 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 21:14

O kurcze! ten walther moze byc przechowywany wraz z nabojem CO2 w pełnej gotowości, aż przez miesiąc ;o Myślicie , że to serio możliwe? Nie przesadzili z tym czasem ?

myślę że militaria w opisie by nie kłamali, w konńcu nie pozwolili by sobie na bubla

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#84 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 11:54

tylko jakie jest praktyczne zastosowanie takiej funkcji?

myślę że militaria w opisie by nie kłamali, w konńcu nie pozwolili by sobie na bubla

zbyt duży sklep. Poza tym gdyby to była nieprawda to już przez taki opis można reklamować towar jako niezgodny z opisem 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0