Jaki kolor pokoju do czarnych mebli?

CIAWASKO

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam,
Chciałbym się was poradzić na jakiś kolor pomalować/wytapetować pokój. Ostatnio kopiłem czarna kanapę oraz planuje zakupić czarna szafę.Tylko teraz pytanie na jaki kolor pomalować pokój ,żeby to ze sobą współgrało :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Czarny do wszystkiego pasuje, więc możesz śmiało malować na jakikolwiek kolor :)
 

CIAWASKO

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja myslalem powiedzmy na jakimis ciemniejszymi kolorami i chcialem to wszystko podswietlic LED;ami. Powiedzmy taki efekt jak jest w klubach :)
 

xxxBeeataAxx

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
moja siostra tak samo ma meble czarne a ściany dwie szare i dwie czerwone, ja osobiście polecam jasny fiolet albo ciemny ;)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Też sądzę, że przy ciemnych meblach należy postawić na jasne ściany
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Ciemne ściany i czarne meble tworzą przygnębiający nastrój. Co innego klub, a co innego mieszkanie, w którym codziennie przebywamy.

kolory-scian-4.jpg


A tu dla porównania inna wersja.

bezowy_kolor_scian_1298744.jpg


Komplet-wypoczynkowy-Sofia-czarny-321-Meble5.jpg


komplet-wypoczynkowy-paloma-.jpg

zestaw_wypoczynkowy_udin_komplet_mebli_do_salonu_nowosc.jpg
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Czwarty pokój jest jak dla mnie najlepszy, ciemne meble się tu najlepiej pasują
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
No to mamy podobny gust :) chociaż ja mam jasny wypoczynek.


Jeszcze kilka ciekawych propozycji ...

i-wers-naroznik-lorenzo-elegancka-kanapa-do-salonu.jpg


i-wers-naroznik-lugano-elegancka-kanapa-do-salonu.jpg


cor_torino_01.jpg
 

deerhunter

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja postawiłabym na jakiś ekstrawagancki odcień, żeby ożywić wnętrze. Może jakaś fajna zieleń albo kanarkowy? Sprawdź Barwy Natury Śnieżki, pasowałyby mi do czarnego wszystkie trzy jasne zielenie, zależnie od tego jaki klimat chcesz utrzymać. Wrzuć zdjęcie pomieszczenia do kreatora wnętrz dostępnego na stronie, będzie Ci łatwiej zdecydować.
 

Znajomyx

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najważniejsze, żeby w takim pokoju nie dostać depresji. Trochę życia musi być, to jest podstawa. U siebie mam białe meble, dębowe panele. ściany w odcieniach szarości (dwa odcienie) i biały komin. Wszystko uzupełnione czerwonymi dodatkami (białoczerwone wazony itp.). Kanapa również ciemna. Komponuje się rewelacyjnie:)
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Może z oferty śnieżki coś takiego jak miodowa słodycz. Ja tam lubię spore kontrasty, a ten kolor to taki właśnie byłby do czarnego. Jest wyrazisty, do mdłych nie należy. :)
 

Attachments

  • miodowa słodycz.jpg
    miodowa słodycz.jpg
    2,4 KB · Wyświetleń: 0

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
Do czarnych mebli, które są mocnym i dominującym akcentem we wnętrzu, najbardziej pasują mi pastelowe szarości ... Dla bardziej odważnych - barwy kontrastowe np. czerwień na jednej ze ścian (wszystko zależy od upodobań i w jakiej kolorystyce czujemy się dobrze). Warto zerknąć na stronkę Fluggera - tam w zakładce 'Inspiracje' można poczytać o zasadach doboru kolorów we wnętrzu.
 
Do góry