Jaki kolor pokoju do czarnych mebli?

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Tak naprawdę czarny do wszystkiego pasuje :) to chyba już zależy od Twoich upodobań ale chyba również stawiałabym na biel.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
ja bym pewnie postawiła na coś jasnego lub jakiś kolor w jasnym lub średnim odcieniu
 
I

ItaliaAmore

Guest
krystynadal napisał:
ja bym pewnie postawiła na coś jasnego lub jakiś kolor w jasnym lub średnim odcieniu
można i tak, ale jak napisano wczesniej, czarny ma to do siebie, podobnie jak bialy, ze pasje do wszystiego
 

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
Do czarnego pasuje praktycznie wszystko ... zależy czy lubimy stonowane wnętrza czy kontrastujące akcenty. Osobiście pomalowałabym ściany na jasną szarość przełamaną beżem (np. Biały kaszmir z nowej palety Fluggera) a do tego np. za plecami kanapy tapetę - z kolekcji Nordic Blossom.
 

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
daraseczek napisał:
ja bym wybrał biały - bo jest wtedy najjaśniej
To wybór najprostszy jednak takie ściany szybko się brudzą i nudzą ;) W takim 'białym' wnętrzu jest mało przytulnie - zwłaszcza gdy ściana tak mocno kontrastuje z ciemnymi meblami...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Niebieski (jak niebo i żylaki) też pasuje do wszystkiego
 

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
Przy dylematach kolorystycznych warto poradzić się fachowców, a najlepiej wybrać do miejsca w którym znajdzie się pomocna dłoń i ogromny wybór akcesoriów do malowania i tapetowania w jednym ;) Salon firmowy Flugger to właśnie takie miejsce - lokalizacji jest wiele w całym kraju :)
 

ECORSON

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kolor ścian jest ważny, bo determinuje ogólną stylistykę pomieszczenia. Nie należy jednak zapominać o tym, by wybierać farby, masy i tynki dekoracyjne wysokiej jakości. Dla osób preferujących minimalizm, a więc stonowane kolory, polecamy farbę dekoracyjną ECORSON REVELLO. Pozwala na uzyskanie efektu rozświetlenia i ma nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o dopasowywanie aranżacji. Ciekawą aranżację z czarnymi meblami przedstawiamy z wykorzystaniem tynku dekoracyjnego, który imituje beton.
beton mamrmo tynk dekoracyjny.jpg
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
jesli preferujesz ciemniejszy kolor to może grafit, albo cos pomiędzy szarym, a grafitem, mój salon jest w takim kolorze, kolor mebli jest ciemno brązowy ;)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jasny to nie tylko biel. Ale takie ombre super wygląda. Do ciemnych mebli fajnie pasuje kamień Loft Brisk biały ze stone master, zupełnie inny efekt, równie powalający.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Do ciemnych mebli to najlepiej wybierz jasny kolor ścian. Polecam taki Perła północy z magnata. Super się maluje, nie ma zacieków i przede wszystkim wszystkie zabrudzenia schodzą bez problemu. Paletę barw mają bardzo dużą, ale myślę, że ten akurat do mebli Ci przypasuje.
 

amelie_

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
0
do takich mebli idealne będą złamane biele, szarości, beże :) koniecznie obejrzyj paletę kolorów "at home" Fluggera :)
 

amelie_

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
0
myślę, że fiolet raczej w dodatkach :) neutralne kolory sprawią, że wnętrze będzie bardziej eleganckie i ponadczasowe... szczególnie w zestawieniu z czarnymi meblami które naprawdę mogą wyglądać ciekawie :) polecam karty kolorów duńskiego producenta farb Flugger, jest tam sporo odcieni które mam na myśli, można też zakupić próbki w dobrej cenie
 
Do góry