Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Wykrywacz metali

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#121 Menua_pl

Menua_pl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 12:47

To prawda, w zestawie o dziwo wychodzi drożej, natomiast polecam szukać dobrego buffa oraz kubka  osobno, a tera zna pewno uda się na coś natrafić  z racji świątecznych promocji.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#122 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 22:10

fajny ale trochę drogo. Dobrego buffa i kubek osobno kupisz za połowę ceny 

z tego co widziałam to sam kubek conitgo koszuje 150 zł to czy wyjdzie mnie to taniej jak kupie osobno to nie wiem

bardziej bym radziła szukać bielizny termoaktywnej

myślisz że bielizna termo będzie lepszym rozwiązaniem na chłodzniejsze dni niż ocieplane spodnie ?

nie ma problemów o które pytacie. Natomoiast tego topu nie miałam ale zaraz się to zmieni

tak zmieniając już całkowicie temat co myślicie o tych latarkach z paralizatorem ? ciekawe połączenie ?

To prawda, w zestawie o dziwo wychodzi drożej, natomiast polecam szukać dobrego buffa oraz kubka  osobno, a tera zna pewno uda się na coś natrafić  z racji świątecznych promocji.

chyba do świątecznej promocji jeszcze trochę bo zazwyczaj one są po świętach, a nad prezentami trzeba się już zastanawiać 

• 0

#123 mymyk

mymyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 21:03

z tego co widziałam to sam kubek conitgo koszuje 150 zł to czy wyjdzie mnie to taniej jak kupie osobno to nie wiem

Contigo są super, ale zastanawiam się czy można je prać w zmywarce ? nic się z nimi nie stanie złego? i jesli cos, to czy militaria przyjmą takowy na reklamację ?

myślisz że bielizna termo będzie lepszym rozwiązaniem na chłodzniejsze dni niż ocieplane spodnie ?

a widziałyście gdzieś jakiekolwiek spodnie ocieplane na zimę? Jeśli tak to podzielcie się odkryciem, błagam ! A co do termo to jakiego producenta polecacie ?

tak zmieniając już całkowicie temat co myślicie o tych latarkach z paralizatorem ? ciekawe połączenie ?

yy, jak to działa? jak włączasz latarkę to od razu uruchamia sie paralizator xD? gdzie takie cudo znalazłaś ?

• 0

#124 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 331 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:37

Contigo są super, ale zastanawiam się czy można je prać w zmywarce ? nic się z nimi nie stanie złego? i jesli cos, to czy militaria przyjmą takowy na reklamację ?

Nie sądzę czy za mechniczne uszkodzenie ktokolwiek odda ci kasę. Ale po co w sumie go wrzucać do zmywarki skoro są takie tabletki do czyszczenia specjalne militaria.pl/tabletki_sigg_do_czyszczenia_termosow_-_20_sztuk_709_n_p68895.xml

a widziałyście gdzieś jakiekolwiek spodnie ocieplane na zimę? Jeśli tak to podzielcie się odkryciem, błagam ! A co do termo to jakiego producenta polecacie ?

Ja mam spodnie pentagona i do tego pod spodem spodnie termo z tego kompletu militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml  i mi jest ciepło nawet przy bardzo niskich temperaturach czy zawieruchach 

yy, jak to działa? jak włączasz latarkę to od razu uruchamia sie paralizator xD? gdzie takie cudo znalazłaś ?

Możesz korzystać z latarki, a jednocześnie się obronić drugim końcem urządzenia. Ostatnio ciekawą latarkę Mace wypuściło. W militariach jest dostępna militaria.pl/mace_security_international,_inc/paralizator_mace_z_latarka_80326_p92580.xml 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#125 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano wczoraj, 19:09

Nie sądzę czy za mechniczne uszkodzenie ktokolwiek odda ci kasę. Ale po co w sumie go wrzucać do zmywarki skoro są takie tabletki do czyszczenia specjalne militaria.pl/tabletki_sigg_do_czyszczenia_termosow_-_20_sztuk_709_n_p68895.xml

i co sprawdzają się ? usuną osad nawet po kawie bez problemu ?

Ja mam spodnie pentagona i do tego pod spodem spodnie termo z tego kompletu militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml  i mi jest ciepło nawet przy bardzo niskich temperaturach czy zawieruchach 

wow nie wiedziałam że nawet armia USA nosi coś takiego, fajnie że jest dostępna taka odzież

Możesz korzystać z latarki, a jednocześnie się obronić drugim końcem urządzenia. Ostatnio ciekawą latarkę Mace wypuściło. W militariach jest dostępna militaria.pl/mace_security_international,_inc/paralizator_mace_z_latarka_80326_p92580.xml 

właśnie ta chodziła mi po głowie pisząc poprzedni post, w ogóle doczytałam, że paralizator można użyć również jako kubotan to już w ogóle super zestaw do samoobrony

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0