Żyletki Elementem Subkultury?

Status
Zamknięty.

chili

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Znam kilka osób, które się pocieły, ale nic to z subkulturą nie miało wspólnego. Przyczynami były: samotność, odtrącenie, wołanie o pomoc, alkohol, narkotyki...A te subkultury to takie śmietniki, do których czasem wrzucamy ludzi, jak nie wiemy jak wyjaśnić ich zachowania
 

Dark Wanderer

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz City
Bo cięcie nie jest rzadną subkulturą...!! Zgadzam się z Chili, że jeżeli nie umiemy sobie samemu wytłumaczyć czemu tak dana osoba postępuje to uważamy, że to jakaś dziwna i głópia subkultura...
 

Kate-Miyu

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bp xD
ehh... jak widac moshna sie chlastac i to ostro... ja to robilam... mam ok 100 shnytow na lapie ale nie shaluje... niedawno moja matka to pshylukala... tzn. jak wrocilam schlana w 3 du.y.... taki may wyskok... i wtedy zobaczyla shnyty... psycholog i sprawdzanie...;/ a dzisiaj? pshestaje... powoli... od czasu do czasu sie zdashy... jakis... na biodshe... na udzie... na kostkach... na lydkach... na bshuchu... cush... bywa... ale to nie jest zadny element subkultury...
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
ehh... jak widac moshna sie chlastac i to ostro... ja to robilam... mam ok 100 shnytow na lapie ale nie shaluje... niedawno moja matka to pshylukala... tzn. jak wrocilam schlana w 3 du.y.... taki may wyskok... i wtedy zobaczyla shnyty... psycholog i sprawdzanie...;/ a dzisiaj? pshestaje... powoli... od czasu do czasu sie zdashy... jakis... na biodshe... na udzie... na kostkach... na lydkach... na bshuchu... cush... bywa... ale to nie jest zadny element subkultury...

FUCK!!!!! :ban: :bije: :zdegustowany: :wow: :evil: :/ :loldev: :dugnij: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :stop: :buuu: :nie:

Nawet emotki nie wyraza tu mojego zdegustowania i odrazy wobec tej dziewczynki :/
co sie dzieje z dziecmi?!
co z nich wyrosnie?!
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
<buahaha>
Lol. Trole :p qruk są i tacy ludzie.
Kate-Miyu - wszystko z tobą OK? :kwasny:
 

diabelek23

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
rybnik
też się kiedyś cięłam, teraz niekiedy się zdarzy to ale to juz o wiele zadziej niż kiedyś robiłam. przestałam się ciąć jak byłam u higienistki w szkole i ona to zauważyła jak mierzyła ciśnienie <_< i zadzwoniła do rodziców <_< i niemoglam isc przez to na uro do kumpeli ;( . a tak jeszcze troche do tematu to żyletki to one nie są elementem subkultur bo każdy może to robić
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
też się kiedyś cięłam, teraz niekiedy się zdarzy to ale to juz o wiele zadziej niż kiedyś robiłam. przestałam się ciąć jak byłam u higienistki w szkole i ona to zauważyła jak mierzyła ciśnienie <_< i zadzwoniła do rodziców <_< i niemoglam isc przez to na uro do kumpeli ;( . a tak jeszcze troche do tematu to żyletki to one nie są elementem subkultur bo każdy może to robić

jakiez to smutne :/
ale nie martw sie, ze nikt Cie nie rozumie bo i tak jestes nikim wiec po co sie przejmowac kims tak malo istotnym :]

a tak serio to orgazm przezywacie czy co jak sie tniecie?
znam wiele osob z roznymi problemami, nawet z depresja i sie nie tna
a wiecie dlaczego?

bo dzieciak tnac sobie lapy chce zwrocic na siebie uwage
mysli, ze inni zauwaza w nim smutnego, nierozumianego i niekochanego przez nikogo gowniarza :/

wg. mnie jest tylko jedna bardziej infantylna rzecz niz pociete lapska
mianowicie pieluchy

jak nie chce wam sie zyc to sie zabijcie a nie ostentacyjnie rzniecie sie po rekach aby ktos wami sie zainteresowal

czyjas uwage mozna zwrocic rowniez intelektem, ktory raczej u was nie wiele rozni sie od malpiego skoro sami sie krzywdzicie

pzdr
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Nie masz żadnego pojęcia o życiu i cierpieniu.... Ciełam sie i jakoś nikt tego nie zauważył bo tego nie chcialam i za cholere nie robiłam tego na pokaz, dla mody, albo żeby wzbogacić swoja biografie!! Ku*wa co za ludzie!! Jak możesz obrażać człowieka lub grupe ludzi o ktorych nie masz zielonego pojecia?!?! Ja się cięłam przez ojca alkoholika ktory rozszarpał kompletnie moja psychike i wmówił mi że jestem zła, że jestem nikim i że nie czeka mnie nic tylko cierpienie i że tylko potrafie niszczyć.... Teraz sie nie tnę i nigdy nie powtorze tego debilnego zachowania.... Chcesz sie wypowiedziec, to przezyj to co ja i zobaczymy.... PEACE :D
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
agapeace

kolejny dzieciak do zgnebienia?

wierz mi nie tylko Ty masz w rodzinie problem z alkocholem :/
ja nie bede opowiadal o sobie bo to moja sprawa ale wierz mi, ze rozwiazaniem jakiegokolwiek problemu napewno nie jest ciecie lap

przyznaje pocialem sobie kiedys rece
teraz uwazam, ze bylo to debilne i nie mam zamiaru mowic o tym jak o jakims niesamowitym wyczynie :/

pzdr
 

diabelek23

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
rybnik
agapeace

kolejny dzieciak do zgnebienia?

wierz mi nie tylko Ty masz w rodzinie problem z alkocholem :/
ja nie bede opowiadal o sobie bo to moja sprawa ale wierz mi, ze rozwiazaniem jakiegokolwiek problemu napewno nie jest ciecie lap

przyznaje pocialem sobie kiedys rece
teraz uwazam, ze bylo to debilne i nie mam zamiaru mowic o tym jak o jakims niesamowitym wyczynie :/

pzdr


:/ :/ :/ :/
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
gruk b. madrze gada, polac mu ; )
sam sie kiedys troche chlastalem, ale calkowicie zgadzam sie z jego zdaniem.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
ehh... jak widac moshna sie chlastac i to ostro... ja to robilam... mam ok 100 shnytow na lapie ale nie shaluje... niedawno moja matka to pshylukala... tzn. jak wrocilam schlana w 3 du.y.... taki may wyskok... i wtedy zobaczyla shnyty... psycholog i sprawdzanie...;/ a dzisiaj? pshestaje... powoli... od czasu do czasu sie zdashy... jakis... na biodshe... na udzie... na kostkach... na lydkach... na bshuchu... cush... bywa... ale to nie jest zadny element subkultury...

Łaaaa wynocha pokemonie!!!!! :zly:

qruk wyluzuj :D
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
jak ma się poważne problemy to chce się jak najszybciej zrobić coś, co pozwoli o tym zapomnieć i niektórzy w takim stanie sięgają po żyletkę (sama też doświadczyłam tego). zgadzam się to nie jest dobry pomysł, ale wtedy o tym nie myślisz. ból psychiczny zamienia się w fizyczny i przez chwilę jest ,,lepiej", ale potem dochodzisz do wniosku, że bezsensu to było i jeśli jest się słabym psychicznie to takie sprawy się powtarzają, ale z pomocą osób, którym na tobie zależy wychodzisz z dołka.

qruk: twoim zdaniem odrazu lepiej się zabić? wiesz co nikomu nie życzę rozmowy z kimś o takim zdaniu w trudnych chwilach :mruga:
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Drogi Panie gruku.... :
Nie uważam, żeby cięcie było rozwiązaniem problemu lub miało w jakikolwiek sposób pomóc lub na chwile ukoić ból psychiczny.... Napisałam już : wiem że to debilne zachowanie i napisałam, żę cięłam się z zupełnie innych powodów.... Było by miło gdybyś uważniej przeczytał moje posty i nie oceniał mnie po stereotypach.... (Ble....)
Pzdr
 

jeremy

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Your Garden
Zajedwabisty temat. Cos kalecy jestescie z tym podcinaniem ze jeszcze żyjecie, czy jest metoda lekka tak do 1 litra krwi??
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Eeee podcinaniem? Jeżeli chodzi o cięcie, to sznyty nie są nieudanymi próbami samobójstwa. Są po to, żeby się okaleczyć a nie zabić. Dużo ludzi to myli.
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
deenes

dzieki :]
ale grukiem to morzesz nazywac swoja babcie
ja jestem Qruk :grymasi:

murderdoll

qruk wyluzuj biggrin.gif

nie :] :p

agapeace

droga agapeace
drogi post byl madrzejszy ale to jeszcze nie to :p :p

Basieńka_

nie wszystkim mowie zeby popelnili samobojstwo
tylko tym ktorzy pieprza glupoty :]

pzdr
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Dla każdego kto inny pieprzy głupoty i dla każdego kto inny jest dziwny.... :p
Jakoś nie uwazam, żeby ktokolwiek miał prawo do polecania komuś śmierci lub cięcia się....
Każdy robi co chce i (niestety) dba o swój tyłek.... Gruk;P;P;P;P
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Dla każdego kto inny pieprzy głupoty i dla każdego kto inny jest dziwny.... :p
Jakoś nie uwazam, żeby ktokolwiek miał prawo do polecania komuś śmierci lub cięcia się....
Każdy robi co chce i (niestety) dba o swój tyłek.... Gruk;P;P;P;P

nieeeee, no ja Cie zabije Siostro za tego gruka :grymasi: :/
zazarta jak domestos jestes :p :p :p

jak chcesz to mow na mnie Corvus (lac.) ale nigdy gruk
no zastanow sie co to moze znaczyc gruk?
NIE MA TAKIEGO SLOWA!!!

pzdr :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry