życie bi.. Zaręczyny!

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
hmmm ... młode jesteście, ale wiecie dobrze, w Polsce to nie realne, ale nie przejmuj się ja jestem homoseksualista i nie wstydzę się tym kim jestem i czuję się dobrze, a jeśli to komuś to przeszkadza to niech powie w twarz, a nie za plecami, a wracając do tematu, to:
A skąd wiesz, że ona ma takie plany? Uwierz mi, że jak byś nie wiedziała to by by7ło lepsze zaskoczenie ... :)
Ale tak sobie myślę, po co się oświadczać tak szybko, to tylko rok i miesiąc, ale skąd wiecie co będzie dalej, jak to wszystko się potoczy, a co los zaplanował, taka tak niby nikt w to nie wierzy, ale ja się właśnie nauczyłem niczego nie planować bo i tak to diabeł pochłonie ....
Poza tym jak chcecie żyć razem na swoim i bardzo tego chcecie, to po co oświadczyny, czy nie za szybko?
Przecież możecie żyć na razie razem, a z czasem coś się pomyśli i wszystko samo się potoczy, jesteście młode i nigdy nie wiadomo co będzie później. choć też mam 18lat to wiem co mówię bo byłem w długim związku, a z dnia na dzień czar prysł...
Zyjcie tak jak nigdy nic, kochajcie się wzajemnie, a wszystko się ułoży :)
Życzę szczęścia i spełnienia marzeń :)
 
A

arkovianin

Guest
mysterious4eeee hola regulamin się czytało?Nie ten dział!O lesbijskich sprawach w takich działach nie rozmawiamy.To że wpiszesz się w dziale słowem Witam to nie znaczy że możesz spamować!Czy wy buce nie widzicie,że to nie ten dział?
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
Czemu zawsze temat o homosiach ma maximum gwiazdek ? oczywiście zaniżyłem bo nie lubie tego homoseksualnego lobby.
 
Do góry