Zupa z dziecka przysmakiem w Chinach.

Status
Zamknięty.

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Z embrionu ciężko zrobić zupę, to tak jak z jednej fasolki. Ale coś pewnie jest na rzeczy. Podobno w Chinach z niedonoszonych płodów robią jakieś medykamenty.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Hehe żółci wszystko wpieprzą. Przynajmniej nic im się nie marnuje.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Komu nóżkę? :D -taki czarny humor, nie mogłem się powstrzymać.
Ale już na poważnie: Myślę, że godność człowieka coraz bardziej spycha się na bruk. Kto wie czy nie długo nie zaserwują nam zupy z człowieka, a nie embrionu... <_<

Tego jeszcze chyba nie było :mruga: To już im psy nie wystarczają? <_<

Nie bo z psów robią ciastka i kisiel :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Komu nóżkę? :D -taki czarny humor, nie mogłem się powstrzymać.
Ale już na poważnie: Myślę, że godność człowieka coraz bardziej spycha się na bruk. Kto wie czy nie długo nie zaserwują nam zupy z człowieka, a nie embrionu... <_<



Nie bo z psów robią ciastka i kisiel :D
a co to jest godność człowieka? z czym to się je? :D
o godności można było lata temu dyskutować, dziś jest już nic nie warta...
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
zdjęcia są straszne... aż się łzy do oczy cisną... to szokujące skąd się bierze w ludziach taka głupota i znieczulica.

jak dla mnie lepiej płody niż psy.
no ty chyba zwariowałeś!
czy ty zdajesz sobie sprawę co właśnie napisałeś? :mruga:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zdjęcia są straszne... aż się łzy do oczy cisną... to szokujące skąd się bierze w ludziach taka głupota i znieczulica.


no ty chyba zwariowałeś!
czy ty zdajesz sobie sprawę co właśnie napisałeś? :mruga:
tak. zwierząt czasem bardziej mi szkoda niż ludzi. a Ty się tak nie bulwersuj dziecko
 

FlySeba

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cała Polska
Jak dla mnie to ohyda. Krowa to też zwierzę a dużo ludzi je zjada. Psa nie ruszamy bo obdarzamy go ludzkimi cechami a co do ludzi to Tak małe dziecko rzeczywiście nie ma się jak bronić.

Z drugiej strony wszystko zależy od wychowania i kultury z jakiej się wywodzimy!;-)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a co to jest godność człowieka? z czym to się je? :D
o godności można było lata temu dyskutować, dziś jest już nic nie warta...

masz rację już dawno została zepchnięta na bruk, ale ku zdziwieniu da się ją jeszcze bardziej zepchać i za kazdym razem sa przekraczane granice zdrowego rozsądku i przewidywania sytuacji...
Tak samo przeciwstawiają się eutanazji... Te wszystkie protesty to zwyczajne spychanie godnosci czlowieka. <_<
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie rozumiem dlaczego...
przecież takie malutkie dziecko nawet nie ma jak się bronić...
chyba źle mnie zrozumiałaś, nie jestem za tym żeby skrobać je i do talerza, jestem przeciwnikiem aborcji (choć dopuszczałbym w przypadkach zagrożenia życia matki bądź gwałtu, pierwsze, bo matka nie mogła przewidzieć że jej to może szkodzić, a wyżej stawiam zdrowie osoby która się rozwinęła od tej w brzuchu, a drugi przypadek to temu że stosunek był w brew woli, więc kobieta nie ma obowiązku nosić coś i się męczyć z wynikiem czyjegoś grzechu a nie swojego), ale jak już ten płód jest, to nie obchodzi mnie co z nim zrobią.

Jak dla mnie to ohyda. Krowa to też zwierzę a dużo ludzi je zjada. Psa nie ruszamy bo obdarzamy go ludzkimi cechami a co do ludzi to Tak małe dziecko rzeczywiście nie ma się jak bronić.

Z drugiej strony wszystko zależy od wychowania i kultury z jakiej się wywodzimy!;-)
tak, i to dowodzi że pewne kultury są gorsze.

masz rację już dawno została zepchnięta na bruk, ale ku zdziwieniu da się ją jeszcze bardziej zepchać i za kazdym razem sa przekraczane granice zdrowego rozsądku i przewidywania sytuacji...
Tak samo przeciwstawiają się eutanazji... Te wszystkie protesty to zwyczajne spychanie godnosci czlowieka. <_<
z eutanazją też jest niezły numer, jak ktoś chce to ok, ale w niektórych krajach jest wykorzystywana do pozbywania się ciężaru jakim jest starzec w rodzinie. choć tu uważam że odpowiednio definiując tu prawo można by jak z aborcją dopuścić ale nie luzem typu róbta co chceta, osoba poddająca się eutanazji musiałaby być przebadana na sprawność umysłową czy na pewno jest to świadomy wybór, czy efekt np depresji
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
o godności można było lata temu dyskutować, dziś jest już nic nie warta...
Godność zawsze jest i będzie jedną z najcenniejszych rzeczy dla człowieka. Po prostu niektórzy jej nie mają. :p
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
nie długo będą podawać kotlet z trupa albo coś w tym stylu... powalony kraj...
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
nie rozumiem dlaczego...
przecież takie malutkie dziecko nawet nie ma jak się bronić...
Nie wnikam, czy jest człowiekiem, ale martwy tak czy siak płód nic nie czuje i raczej nie robi "mu" w jaki sposób się rozłoży.

A ogólnie- nic mnie chyba na świecie nie dziwi :p
Ale oczywiście mając taką zupę nalaną do talerza nie czułbym się głodny, choćby i miała "magiczne" właściwości :bag:
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Zupa z ludzkiego embrionu pochodzącego z aborcji staje się w Chinach popularna. Poprawia zdrowie i możliwości seksualne - tak przynajmniej w Chinach twierdzą. Koszt takiej zupy oscyluje w granicach 4000 chińskich jenów.

ZDJĘCIA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!!!
http://theworld.blox.pl/resource/020.jpg

http://theworld.blox.pl/resource/021.jpg

http://theworld.blox.pl/resource/023.jpg

http://theworld.blox.pl/resource/024.jpg
To sa sprawdzone informacje? Jakos mi sie nie chce w to wierzyc.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a mi się chce już dawno było wspominane o konserwach z płodów tych idących na dary, takie speciale wiecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry