Zrobiłem zdjecie i zobaczyłem ducha

Status
Zamknięty.

tomek0122

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
77
Punkty reakcji
3
Zaczne ze to nie ja zrobiłem zdjecie tylko ze to moj wujek robił zdejcie mojej cioci.
Byłem wtedy i od razu wujek mi pokazał te fotke.
Wszyscy dostrzeglismy to samo. Nad głową ciotki widniały 2 twarze, obok siebie. Jedna normalnie a druga twarz profilu. Były to 2 twarze ale widac było bardziej kosciotrupy, tzn 2 czaszki. Az mi włosy staneły deba a nawet jak teraz pisze to tez je mam. Cos niesamowitego wczesniej patrzyłem na takie fotki to sobie myslałem ze ludzie robia jaja i fotomontaze robia. Ale teraz to zaczynam bardziej w takie rzeczy wierzyc. Obie postacie sa troszke prezroczyste ale wyraznie widoczne na zdjeciu.
Co Wy o tym myslicie?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zaczne ze to nie ja zrobiłem zdjecie tylko ze to moj wujek robił zdejcie mojej cioci.
Byłem wtedy i od razu wujek mi pokazał te fotke.
Wszyscy dostrzeglismy to samo. Nad głową ciotki widniały 2 twarze, obok siebie. Jedna normalnie a druga twarz profilu. Były to 2 twarze ale widac było bardziej kosciotrupy, tzn 2 czaszki. Az mi włosy staneły deba a nawet jak teraz pisze to tez je mam. Cos niesamowitego wczesniej patrzyłem na takie fotki to sobie myslałem ze ludzie robia jaja i fotomontaze robia. Ale teraz to zaczynam bardziej w takie rzeczy wierzyc. Obie postacie sa troszke prezroczyste ale wyraznie widoczne na zdjeciu.
Co Wy o tym myslicie?

A to zdjęcie, to gdzie?
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Tomek jak wkleisz to zdjęcie to wszyscy będziemy mieli szanse uwierzyć:) ale jakoś wątpię, żeby to była prawda:D nawiasem mówiąc jakoś nie chce mi się wierzyć w istnienie duchów w naszym świecie a raczej wymiarze:)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
dokladnie. zapodaj zdjecie. a poza tym ciekawe po co duchy mialyby sie pchac do zdjecia :)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
ha jeżeli faktycznie masz tam jakieś postacie to moze być zabrudzenie w aparacie lub ruszenie nawet o 1mm aparatu itp jest wiele teori :) nawet mi sie pisać nie chce:) a te niby duchy to brednie jak dla mnie;/ pokaż foto:) ocenimy:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
może i sama oglądałam program dokumentalny o takim czymś i powiem, że sama nie wiem czy wierzyć czy
nie no ale, że duchy istnieją to raczej prawda..
 

tomek0122

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
77
Punkty reakcji
3
zdjecie jest w komorce mojej ciotki. Nie mam jej na kompie, a ciotka sama mowiła ze ne chce go nikomu dawac. :/
Ale jak bede miał to przesle wam moze lepiej na priv.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
zdjecie jest w komorce mojej ciotki. Nie mam jej na kompie, a ciotka sama mowiła ze ne chce go nikomu dawac. :/
Ale jak bede miał to przesle wam moze lepiej na priv.
aha , wiesz jeśli się boisz że ciotka sie sprzeciwi to zamaż jej twarz :) i wystaw tutaj bo na priv nie ma sensu:) sądzę że nie jedna osoba będzie chcieć:) zobaczeć duszki:p a od ciotki to co za problem wysłać??? weź tel blootothem czy jak to sie pisze wyślij sobie a jak nie to mms:) ale i tak nie wierzę:)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
zdjecie jest w komorce mojej ciotki. Nie mam jej na kompie, a ciotka sama mowiła ze ne chce go nikomu dawac. :/
Ale jak bede miał to przesle wam moze lepiej na priv.
Jak dla mnie dyskusja jest zamknięta do puki nie dostaniemy zdjęcia
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
mam! :D
Gdzieś w tle, za ciotką była sobie jakaś szybka (jakiś bareczek ze szklanymi drzwiczkami czy coś w tym stylu) i tam po prostu odbiły się Wasze twarze.
Wujek stał przodem, bo zdjęcie robił, a Ty w tym czasie spojrzałeś na wujka (więc Twoja twarz z profilu). A że odbiło się to w szybce a nie w lustrze (a poza tym ciocia pewnie nie ma najlepszego aparatu) nie rozpoznaliście samych siebie
Nieźle, co? :lol:
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Też mi się w sumie po woli nie chce w to wierzyć no ale ok poczekamy
na fotografię jak się znajdzie to wtedy może uwierzymy.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Jak Ci mam uwierzyć skoro nie widzę nic...
Powtórzę to co powiedzieli inni...
Zapodaj zdjęcie... ;p
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Jak człowiek chce, to i ducha zobaczy ;)
Niedawno moja ciocia była na wakacjach w Egipcie. Jej mąż, mój wujek, kilka miesięcy wcześniej umarł. Ma zdjęcie w jakimś mieście, gdzie za nią jakby ktoś stał i ta osoba do złudzenia przypomina wujka. Chociaż jest zamazana ;)

Tylko że to pewnie wina obiektywu, a nie duch.
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
albo pewnie przeczytał albo widział w necie podobny przypadek i teraz o tym napisał ale w roli głownej był ktoś inny, a zdję cia nie daje bo go pewnie nie ma... :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
takie coś ?? :D

duchy.jpg

duchy2yd0.png

duchy13pd8.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry