Zrobic to czy nie?

Patix33

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
No więc cześć wam wszystkim ;)

Nie pisze nigdy na forum ale po prostu nie wiem co mam zrobic i chciała bym sie porodzic...

Ostatnio napisała do mnie na fotce laska i zaprosiła mnie na trójkącik razem z kolesiem, z którym kiedyś kreciłam.. i kocham go no ale po prostu nie wyszło.. dobra nie ważne eh... jak dostałam taka wiadomość to brechtałam i odpisałam 'tak oczywiscie' Po chwili napisał do mnie M. aż sie zdziwiłam bo dawno ze sobą nie gadalismy napisał jak gdyby nigdy nic po chwili zapytał czy pisała do mnie jakas dziewczyna a ja,że tak i,że na trójkącik mnie zaprosiła... a on co ja na to, a ja ze sie zgodziłam (ale oczywiscie nadal zartowałam)
Nom i tak pisaliśmy aż nagle napisał do mnie czy moze zadac mi pytanie i czy odpowiem szczerze... ja ze moze tak moze nie.. zależy...
Napisał czemu go okłamałam,że jestem dziewica.. Ja a co to za pytanie.. A on,że słyszał,że robiłam to z kolesiem na basenie.. i niby ktoś mnie tam widział(oczywiscie nie prawda) No i tak gadalismy.. zadzwonił do mnie i zapytał czemu go okłamałam,że jestem dziewica. ze mogło byc zupełnie innaczej. I czy bym z nim to zrobiła. ja,że nie wiem... powiedział,że wolałby zrobic to tylko ze mna a później z nią.;// ja,że jest chyba smieszny,że ma wybrac.. on,że nie wie.. to napisałam mu,że ja wiem... niech z nia sie rucha..;/ po chwili napisał,że jak miałby wybierac wybrał by mnie... Ehh.. zaskoczyło mnie bo ona jest naprawde ładna...



No ale dobra napisałam sie w ch***j xD Prawda jest taka,że jestem dziewica ! mam 15 lat on ma 19. i on chce ze mna to zrobic... a później chce być tylko przyjaciółmi.. nic wiecej.. ja nie chcem takk.. z jeden strony kocham go.. zrobiła bym wszystko,żeby go zatrzymac... z drugiej poczuła bym sie jak dziwka... i nie wiem czy zrobic to z nim moze jednak z nim bede co o tym myślicie???

Co byście zrobili na moim miejscu ? Kocham go naprawde mocno...
 

RalfFSO

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
153
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lubin [DLU]
Ktoś sobie jaja robi tym tematem czy o co chodzi ? :mruga:

Jeśli to nie są jaja i faktycznie pisze to dziewczyna z takim problemem, to sorry dziecino, ale pusta jesteś i tyle...

Jakiś kretyn chce Ciebie wykorzystać, informuje Cię o tym, a Ty się jeszcze pytasz co masz robić ? Dam Ci dobrą radę, idź porozmawiaj o tym z rodzicami, możliwe, że wytłumaczą Ci co masz zrobić.
 

Pin a'la Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BYDGOSZCZ
Proszee Cie dziewczyno. Jeśli nie chcesz tego zrobić dla siebie to nie rób tego dla NAS.
Przecież on Cie traktuje przedmiotowo. Najpierw wypytuje "co Ty na to?/zależy Ci?Jak tak to...".
Olej Palanta! Myślisz,że jak się bzykniecie, to on zostawi wszystko i będzie tylko i wyłącznie z Tobą? Zapomnij! On chce tylko jednego.
I prędzej czy później i tak pójdzie z "tamtą" do łóżka... <_<
 

paulinkkaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
po pierwsze Ty go 'kochasz' a on Ciebie nie.. to odrazu wyklucza jakikolwiek seks. Chyba, ze chcesz naprawde z siebie zrobić dziwke.. nie zgadzaj sie! na Twoim miejscu jeszcze bym go wysmiała i napluła mu prosto w twarz. Rozumiem takie sytuacje, ze chlopakowi zalezy tylko na tym, a dziewczyna jest tak zapatrzona, ze idzie z nim do łozka... ale on tutaj całkiem bezposrednio sklada Ci propozycje. Zauwarz, jakie dla niego jest wazne to, ze podobno nie jestes dziewica. Jest smieszny i tyle w tym temacie. Jezeli sie zgodzisz ukazesz to, ze jestes nierozumnym dzieckiem.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Ludzie, co sie z wami dzieje ?! Jak czytam takie tematy to mi sie niedobrze robi i trace cala wiare w ludzi. Juz pomijajac fakt, ze takimi rzeczami nawet jesli juz zaistnieja, nie powinno sie rozmawiac z nikim - nawet biorac pod uwage pelna anonimowsc jaka niesie z soba internet. I po drugie... Do jasnej cholery, Ty masz 15 lat ! Kazda normalma i szanuajca sie dziewczyna w tym wieku o seksie powinna jedynie slyszec z opowiesci starszych kolezanek a Ty jeszcze tu gadasz o trojkaciku.. Powiedzialbym Ci rzecz oczywista, ze skoro niby czujesz cos do niego to raz, ze jego przypuszczenia, ze gdyby wiedzial wczesniej, ze nie jestes dziewica to inaczej mogloby sie potoczyc miedzy wami oraz propozycja seksu z nim i jeszcze jakas dziewczyna - to wszystko z marszu powinno go przekreslac u jakiejkolwiek dziewczyny raz i na zawsze - no przynajmniej w normalnym swiecie.

Naprawde, bez urazy dla Ciebie, nie chce Cie obrazic, ale coz.. jestes mala gowniara w tej chwili po prostu. Wedlug mnie powinnas w takim wieku skupiac sie na innych rzeczach niz takie duperele zwiazane z seksem. Wiem, ze jest presja, kolezanki traca dziewictwo w wieku 13 lat a Ty juz masz 15 wiec czujesz sie jak ten gosc w filmie 40 letni prawiczek. Ale wez na wstrzymanie. W tym wieku zaluje sie wielu rzeczy i dopiero z wiekiem rozumiemy nasze bledy. Wiec idz na skroty i nie badz glupia tylko dlatego ze wszystkie kolezanki sa glupie, tylko zapewnij sobie mile wspomnienia z lat mlodzienczych i zebys mogla byc dumna z siebie, gdy juz bedziesz dojrzala kobieta i gdy bedziesz opowiadac dzieciom, moze i wnukom o tych czasach. A moze i bedziesz miala corke, ktora bedzie sie bala swojego pierwszego razu i przyjdzie do Ciebie, proszac o rady i bys jej powiedziala o swojej wyjatkowej, pierwszej nocy. I obys nie musiala jej mowic, ze to bylo z takim kolesiem w ktorym sie "bujalam na maxa" a ktory chcial ze mna tylko zaliczyc trojkacik.

Wiem, ze to jest zupelnie niemy apel i nikt tego nie uslyszy, a jak juz ktos to przeczyta to pewnie predzej ja wyjde na dziwaka, ale mimo wszystko blagam was, opamietajcie sie i zacznijcie sie zachowywac jak na kobiety przystalo, czyli z klasa i godnoscia. Dziekuje za uwage. Pozdrawiam.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Dziewczyno Ty daj sobie z nim spokoj, koleś jest niepoważny! Jego poziom intelektualny jest równy z 10latkiem. SZybciej sie odkochaj i znajdz sobie wartosciowego faceta !!!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
prowokacja jakaś to jest, czy co? :mruga: tak? pff.. nie? powiedz mu żeby sobie włożył swojego małego fifolka między drzwi i porządnie trzasnął. :zly:
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Jeśli się zgodzisz, możesz uważać to za upadek Twojej godności. Swoją drogą, taka smarkula jak Ty nie powinna się jeszcze seksem zajmować. On jest dorosły, Ty nie i właśnie to Was różni od siebie.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
nieprzenikniona, obawiam się niestety,ze on również nie jest dorosly. jest jedynie ciut starszy. a głowie ma niestety nasrane.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Właśnie, zgadzam się z Tobą, Rosalie. Jakiś cienias, któremu zależy tylko na jednym.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
jak przeczytałem "Ostatnio napisała do mnie na fotce laska i" WSZYSTKO było jasne.....
Dzieciaczku a Ty wiedzieć co to seks??? to nie buzi w usta;/ ciekawe czy jestes przygotowana na bycie matką w razie wpadki??, ale przecież Tobie się to nie zdarzy..... prawda???
Dzisiaj od neta i Tv dzieciakom się w du.pach poprzewracało!!!! sexu się jej zachciewa, a idź, to Twoja "dorosła" decyzja!!! wpadniesz sobie to nie pisz tu tematów bo i tak kazdy to oleje.
A więc, decyzja nalezy do Ciebie, ale odp sobie wcześniej czy jesteś gotowa na bycie matką i utrzymanie dziecka??? a Twój "kolega" na odsiadkę w więzieniu za pedofilie.
 
W

wroneczki4

Guest
Dziewczyno ogarnij się...
Ten Twój problem, to nawet nie jest problemik dla normalnie myślącej dziewczyny ;)
 

szapka

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
34
Punkty reakcji
1
koleś jest smieszny... takie rzeczy to powinno być coś wiecej niż 'zaproszenie przez nk" ;p
sorry, rozwalił mnie troszke ten temat... on powiedział, że wybrał by ciebie, ale gdyby tylko miał okazje, przeruchałby was obie...
takie rzeczy robi sie tylko z kims, do kogo ma sie pełne zaufanie
SZANUJ SIEBIE!

pozdro,
Żabeek
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Mam tylko nadzieję, że to nędzna, ale prowokacja.

Współczuje ci dzieciaku, jeśli jednak masz taki problem. Współczuję tego, że się zastanawiasz, tego, że w ogóle widzisz tu jakieś dwie opcje. Zastanów się nad sobą.

USSJ
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
No ciekawe ciekawe. Twój chłoptaś ma pewnie więcej niż twoja rywalka. Zatem stosunek będzie raczej pedofilią. Próg to chyba właśnie 16. Dobra wiem, możesz być nad wyraz dojrzała. Ale jeżeli go tak kochasz to pomyśl co będzie jeżeli fajnym zrządzeniem losu trafiłby za kratki. Pomyśl co robią tam z pedofilami...
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
No ciekawe ciekawe. Twój chłoptaś ma pewnie więcej niż twoja rywalka. Zatem stosunek będzie raczej pedofilią. Próg to chyba właśnie 16. Dobra wiem, możesz być nad wyraz dojrzała. Ale jeżeli go tak kochasz to pomyśl co będzie jeżeli fajnym zrządzeniem losu trafiłby za kratki. Pomyśl co robią tam z pedofilami...

W kwestii formalnej... Za pedofilie uwaza sie stosunek seksualny z osoba ponizej 15 roku zycia wiec lekko przesadziles tutaj. Tamtemu kolesiowi nic nie grozi poza ewentualnymi wyrzutami sumienia i plama na honorze. Oczywiscie to nic nie zmienia, bo to co chce zrobic, jest zwyczajnie plugawe i ponizej jakiegokolwiek poziomu, a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ona sie nad tym zastanawia jeszcze.
 
Do góry