Zostaliśmy zrobieni w wacka - ULIGAN-GSM

sodo

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
2
Witam. Właśnie wróciłem z komisariatu. Zgłoszenie było we Wrocławiu, dokładnie komisariat Wrocław Krzyki.
 

mycha1995

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam niedawno wróciłem z komisariatu i proszę wszystkich tych co byli to zgłosić na policji napisać na jakim komisariacie to było i w jakiej miejscowości naprawdę proszę was o to, to prawdopodobnie przyspieszy ta sprawę !!!!!!!

Witam wszystkich.
Ja zgłosiłem dziś na policji w Jeleniej Górze
 

lgbx

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Właśnie wróciłem z komisariatu Policji. KRP Warszawa II ul. Malczewskiego 3/5/7.
Jeżeli podajecie miejsce złożenia doniesienia, podawajcie numer komendy i adres.
Nazwa samej miejscowości nic nie daje. Jeśli jest to mała miejscowość to komisariat
jest raczej jeden. Podałem tylko miasta i to chyba niewiele pomoże w przyśpieszeniu sprawy.
W większych miastach szukanie, na której komendzie złożono doniesienie, bardzo utrudnia, lub raczej nie ułatwia pracy policjantom.
 

humek x

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tak sie właśnie zastanawiam czy dobrze zrobiliśmy , taki szum z tym forum gościu chyba dał noge bo przestał się już logować . Informacje o Użytkowniku: ULIGAN-GSM (2612) od: 2007-12-07 23:49:35 (ostatnio logował się: 2010-12-14 20:46:54).Zresztą czym prędzej czy później i tak go znajda.Ale muszę mu przyznać ładnie nakręcił a ciekawe ile jeszcze komentarzy nie wystawionych.
 

nicniechce

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
hej. Jak wam się udało złożyć doniesienie na policji? mi na komisariacie w Wawie przy ul. Jagiellońskiej 49 powiedzieli, że gościu ma 14 dni na przysłanie towaru i dopiero jak po tych 14 dniach nie przyśle to mogą przyjąć moje zgłoszenie. W tym czasie to on już może z taką kasą co wycyganił być na Barbadosie. Dobrze, że Wy złożyliście to doniesienie na niego to może już go złapali. Ja mogę swoje doniesienie złożyć dopiero w poniedziałek, bo zakupu dokonałem 5 grudnia. pzdr
 

humek x

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
hej. Jak wam się udało złożyć doniesienie na policji? mi na komisariacie w Wawie przy ul. Jagiellońskiej 49 powiedzieli, że gościu ma 14 dni na przysłanie towaru i dopiero jak po tych 14 dniach nie przyśle to mogą przyjąć moje zgłoszenie. W tym czasie to on już może z taką kasą co wycyganił być na Barbadosie. Dobrze, że Wy złożyliście to doniesienie na niego to może już go złapali. Ja mogę swoje doniesienie złożyć dopiero w poniedziałek, bo zakupu dokonałem 5 grudnia. pzdr
No to dobre asy tam pracują nie chciało im się pracować , a Powiedziałeś im że gosciu już ma konto zablokowane i i pokazałeś im kartę użytkownika . No niestety widać nie wszędzie są jednakowi , podeszli jak najbardziej służbowo do sprawy .
Trudno musisz odczekać nić nie poradzisz.
 

lgbx

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jak ja byłem na komisariacie to bardzo miła pani sierżant spytała kiedy to kupiłem, bo gość może się tłumaczyć, że ma jeszcze czas ale jak pokazałem wydruki z allegro i 40 negatywów, wydruk o zablokowaniu konta i maila od allegro żeby nie płacić (refleks to w allegro mają, że ho ho), bo gość jest podejrzany o oszustwo, natychmiast przyjęła zgłoszenie. Tak więc może nie opisałeś im sprawy odpowiednio dokładnie?
 

nicniechce

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak ja byłem na komisariacie to bardzo miła pani sierżant spytała kiedy to kupiłem, bo gość może się tłumaczyć, że ma jeszcze czas ale jak pokazałem wydruki z allegro i 40 negatywów, wydruk o zablokowaniu konta i maila od allegro żeby nie płacić (refleks to w allegro mają, że ho ho), bo gość jest podejrzany o oszustwo, natychmiast przyjęła zgłoszenie. Tak więc może nie opisałeś im sprawy odpowiednio dokładnie?
ja powiedzialem ze gosicu przekręcil ponad 30 osob i ze nie ma z nim kontaktu i ze ma zablokowane konto, ale policjant jak mantrę powtarzał "musi upłynąć 14 dni, czy upłynęło 14 dni?"

edit: allegro samo wysłało do Ciebie maila z informacją żeby nie płacić, bo ja nic takiego nie dostałem?
 

Dallegro

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja powiedzialem ze gosicu przekręcil ponad 30 osob i ze nie ma z nim kontaktu i ze ma zablokowane konto, ale policjant jak mantrę powtarzał "musi upłynąć 14 dni, czy upłynęło 14 dni?"

edit: allegro samo wysłało do Ciebie maila z informacją żeby nie płacić, bo ja nic takiego nie dostałem?
Ja przykładowo kupiłem telefon w sobotę, natomiast w niedzielę otrzymałem maila od Allegro, że konto tego Pana zostało zawieszone i z informacją, żeby wstrzymać się z wpłatą pieniążków. Ale mam zwyczaj (zresztą pewnie jak większość z nas) przelewać pieniądze od razu po kupnie na Allegro. Dodatkowo nie pomyślałem o cofnięciu przelewu. Może temu, że łudziłem się, że ta sprawa jeszcze się wyjaśni pokojowo. W niedzielę dzwoniąc pod numer telefonu tego Pana był jeszcze sygnał. W poniedziałek już go nie było :>, a kaska została zaksięgowana. I po ptakach. Sprawa jest zgłoszona na policji i do mnie nic takiego nie powiedzieli, że musi minąć 14 dni od zakupu, żeby móc zgłosić sprawę na policję. Co nie znaczy, że w przepisach tak nie jest, żeby uniknąć osoby zbyt przewrażliwione, które coś kupując na Allegro oczekują, że przedmiot przyjdzie jeszcze tego samego dnia z drugiego końca Polski. Ale wydaje mi się, że przy takich okolicznościach powinni przyjąć Twoje zgłoszenie bez żadnego "ale". Przecież negatywne komentarze pokazują osoby, którym ten termin już upłynął, bo zakupili telefony wcześniej. Możesz spróbować na innym posterunku, może tam bardziej wnikliwie ocenią powagę sytuacji.

Pozdrawiam DK
 

MiEsIaC

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja dziś zgłosiłem sprawę na komisariacie w Łodzi przy ulicy al. Kościuszki. Co prawda mieli trochę wątpliwości, bo od zakupu minęło dopiero 7 dni, ale sprawę przyjęli.

Jeśli użyłem opcji "płacę z allegro" to zapłacone pieniądze najpierw trafiły do allegro a później allegro przelało do niego? jak to działa?
 

filip953

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dzisiaj zgłosiłem to na policji w Jarocinie(jest tylko jeden komisariat). Nic nie mówili, że 14dni trzeba poczekać, bo może się nie znają :D. Zajęło to ok. 1 godz.
 

gerrard314

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wczoraj zgłosiłem na Policji. Komisariat Tarnów - Centrum, ul. Gabriela Narutowicza 6. Nokia e52 620zł (595 + 25). Zakup 10 grudnia br.
 

Dallegro

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja dziś zgłosiłem sprawę na komisariacie w Łodzi przy ulicy al. Kościuszki. Co prawda mieli trochę wątpliwości, bo od zakupu minęło dopiero 7 dni, ale sprawę przyjęli.

Jeśli użyłem opcji "płacę z allegro" to zapłacone pieniądze najpierw trafiły do allegro a później allegro przelało do niego? jak to działa?

Prawdopodobnie to tak działa, ale nie znam szczegółów. W regulaminie Allegro poczytaj. Mimo tego wygląda na to, że osoby "płacące przez Allegro" mają większą szansę odzyskania pieniędzy, jeśli jest tak jak mówisz. Ja niestety nie należę do tych osób.
P.S. Wcześniej nie podałem dokładnego adresu komisariatu na który zgłosiłem sprawę, więc łapcie tu:

Komisariat Policji III w Białymstoku - pion kryminalny
ul. Słowackiego 1
15-229 Białystok


Pozdrawiam DK
 

lgbx

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja powiedzialem ze gosicu przekręcil ponad 30 osob i ze nie ma z nim kontaktu i ze ma zablokowane konto, ale policjant jak mantrę powtarzał "musi upłynąć 14 dni, czy upłynęło 14 dni?"

edit: allegro samo wysłało do Ciebie maila z informacją żeby nie płacić, bo ja nic takiego nie dostałem?

Tak. Dostałem takiego emaila:

"Ważna wiadomość od Zespołu Allegro:

Informujemy, że byliśmy zmuszeni zawiesić konto Sprzedającego ULIGAN-GSM, u którego w ostatnim czasie dokonał(a) Pan(i) zakupu.

Zalecamy wstrzymanie się z wpłatą pieniędzy do czasu odblokowania konta Sprzedającego.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego: http://www.allegro.pl/kontakt

Zapraszamy do lektury Centrum Bezpieczeństwa: http://www.allegro.pl/bezpieczenstwo

Z poważaniem,
Zespół Allegro
Dział Bezpieczeństwa i Zasad
http://www.allegro.pl
 

bbbbeeennnnyyyy

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam niedawno wróciłem z komisariatu i proszę wszystkich tych co byli to zgłosić na policji napisać na jakim komisariacie to było i w jakiej miejscowości naprawdę proszę was o to, to prawdopodobnie przyspieszy ta sprawę !!!!!!!


Ja zgłosiłem sprawę na komendzie w Koprzywnicy woj.Swiętokrzyskie 27-660 Koprzywnica

17.bbbbeeeennnnyyyy - Nokia C6 - (695 + 25)=720PLN Koprzywnica
 

nicniechce

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
hej, czy na komisariacie informowali Was o możliwości zabezpieczenia przez "biegłego" komputera, z którego dokonaliście zakupu i w przypadku stwierdzenia na nim nielegalnego oprogramowania i plików o ew. nieprzyjemnościach?
 
Do góry