Zostaliśmy zrobieni w wacka - ULIGAN-GSM

pawel61

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
zobaczcie na ten link: http://www.videocat.pl/galeria_2007.html pierwszy opis galerii
 

humek x

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
zobaczcie na ten link: http://www.videocat.pl/galeria_2007.html pierwszy opis galerii
No to coś ostro zboczył z tej drogi .
Kod:
byłem pod tym adresem.
aktualnie jest to remontowana kamienica, cały dół ma zasłonięty płytami ale widać, że kiedyś były tam jakieś lokale, możliwe że Uligan-gsm miał tam swój. Możliwe też, że adres jest mieszkaniem prywatnym, ale wtedy powinien być nr mieszkania w danych osobowych a nie ma.
Ponadto jednen z użytkowników, którzy wystawili "pozytywa" napisał mi, że wysyłał pieniądze na dane:
Robert Gawrysiuk
al. jerozolimskie 61
00-697 Warszawa
nr konta: 45 1140 2004 0000 3702 4206 5717. wtedy jeszcze uligan miał na koncie 1746 sprzedanych przedmiotów.
Maila miał tego samego nerwus-1970@tlen.pl
to jest jakiś wałkarz jak nic, nikt sie nie włamał na konto, poprostu koleś chciał zarobić szybką kase i zwiać z kraju a my się nacielismy. ale na policje isc trzeba, bo tylko wtedy mozna odzyskac kase z allegro.
odezwe sie jeszcze w czwartek

Dobra robota dodrukowałem to i dołączę do papierów .
Kod:

Własnie wracam z posterunku , pozostaje tylko czekać.
Powiem tyle że ten adres jest adresem tymczasowym , na stałe jest zameldowany gdzie indziej ale
też w warszawie .Ulica zaczyna się na K i są to domki , sory że tylko tyle ale nie chcę nikogo wkopać
wiecie jakby rozpętała się burza albo ktoś by go chciał zlinczować to były by problemy zostawmy to policji.
a ten link z ślubu na 100% to jest on wszystkie dane się zgadzają .
Kod:
 

pawel61

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Patrząc na zdjęcia z tego ślubu... Jest mi bardzo wstyd, że dałem się porobić takiemu cycowi!!!
 

filip953

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
A może da się od tego kuriera jakieś informacje zdobyć?

A ma ktoś numer telefonu do tego Roberta?
 

ManiaK-370

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam niedawno wróciłem z komisariatu i proszę wszystkich tych co byli to zgłosić na policji napisać na jakim komisariacie to było i w jakiej miejscowości naprawdę proszę was o to, to prawdopodobnie przyspieszy ta sprawę !!!!!!!
 

ManiaK-370

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
ze zajmą się nim, znaleźli go w rejestrze i istnieje taka osoba w warszawie tylko ze pod innym adresem. i prosili mnie zęby dostarczyć im jeszcze info na temat innych zgłoszeń gdzie to zgłoszono na jakim komisariacie i w jakiej miejscowości
 

krzychu18_2005

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
do "filip953" jeśli mi coś napisałeś na gg to napisz to na ten nr 22568366 bo tamten numer już jest nieaktualny
 

filip953

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja poczekam do końca tygodnia. W sobotę jadę na komisariat w Jarocinie i tam zgłoszę.
 

lipa90

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich
Sprawę zgłosiłem dzisiaj w komisariacie w Łęcznej. Powiedziałem wszystko co do joty. :D Zajmą się tym jak najszybciej...
Namawiam wszystkich o zgłoszenie oszustwa. Naprawdę WARTO !!! Im szybciej tym lepiej!
Pozdro
 

Nowa250

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam niedawno wróciłem z komisariatu i proszę wszystkich tych co byli to zgłosić na policji napisać na jakim komisariacie to było i w jakiej miejscowości naprawdę proszę was o to, to prawdopodobnie przyspieszy ta sprawę !!!!!!!
Witam
Ja jutro idę na policję to zgłosic. Komisariat jest w Krzyżanowicach woj.śląskie
 

Dallegro

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja również byłem już na policji w Białymstoku. Uważam, że - tak jak przedmówcy - nie ma na co czekać.
 

pawel61

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja zgłosiłem w Śremie /Wielkopolska/ ale dopiero w poniedziałek podpiszę papiery na komisariacie
 

chris_sz1

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

Ja również zakupiłem ostatnio(w sobotę) telefon Nokia e52 od tego użytkownika, przelałem pieniądze i nie wiem co mam robić. Czy poczekać kilka dni z nadzieją, że kurier przywiezie mi przesyłkę czy iść z tym na policję? Dodam, że zakupu dokonałem z konta allegro mojego brata i nie wiem czy na policji nie będą się tego czepiać?

Pozdrawiam.

Czepiać się nie będą ale na pewno wypytywać tak :p

Ja chciałem się wzbogacić o nokie c6 no cóż ja na razie to on się wzbogacił i to nawet o niezła sumkę jak widze tyle osób
 

MiEsIaC

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
a maila od allegro ze zablokowali temu uzytkownikowi konto tez mam wziac na policje?
 

Nowa250

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam niedawno wróciłem z komisariatu i proszę wszystkich tych co byli to zgłosić na policji napisać na jakim komisariacie to było i w jakiej miejscowości naprawdę proszę was o to, to prawdopodobnie przyspieszy ta sprawę !!!!!!!

Byłam dzisiaj na policji,ale zgłoszenie zostało przyjęte w Wodzisławiu Śl. a nie jak wcześniej pisałam ,że zgłoszę to w Krzyżanowicach.
 

chris_sz1

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Byłam dzisiaj na policji,ale zgłoszenie zostało przyjęte w Wodzisławiu Śl. a nie jak wcześniej pisałam ,że zgłoszę to w Krzyżanowicach.


UWAGA!!! Wszyscy którzy już zgłosili sprawę na policji proszę aby napisali gdzie to zrobili to przyśpieszy wszystko!
 
Do góry