Zostalam wyrzucona z bierzmowania

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Wczoraj bylam na spotkaniu w kosciele. Kolezanka przyprowadzila kolegow. Zachowywali sie okropnie! Sa starsi od nas. Jeden z nich wszedl na oltaz i pokazal tylek :lol: To bylo smieszne ha ha ale jaja. Ksiadz sie po jakims czasie zdenerwowal i wywalil ich. Nie bylo to latwe bo dogadywali mu i w ogole takie teksty puszczali ze ja juz plakalam ze smiechu (siedzialam przed nimi). No i jak ich juz wywalil to cos tam nawijal i koleznaki ktore siedzialy obok mnie gadaly (no coz sie dziwic tyle w kosciele trzeba sobie pogadac ;) a ja zakladalam rekawiczki ) I ksiadz z mownicy powiedzial o czym gadaja powiedzial "o czym rozmawiasz? Ty w szarek kurtce?" Podszedl do nas i sie spytal z ktorej ONE! sa parafii odpowiedzialy ze z tej (jedna skłamała) potem sie zapytal czy wszystkie 3 (czyli ja tez) ja powiedzialam ze ja nie (bo po co klamac?) on odpowiedzial ze zostaje wyrzucona... :O Ja normalnie szok!!! no bo za co ? przyszedl z lista zapytal jak sie nazywam powiedzialam i mnie wykreslil :O. Wracalam z kosciola cala zaplakana :/... Co ja mam terz zrobic? Nie moge isc do innego kosciola bo nie mam tylu rozancow. W innych jest potrzebne co najmniej 10 a ja mam 6 (bo u Nas tylko tyle trzeba) :O. Opowiedzialam to mamie i pojdzie do kosciola ale ja watpie ze mnie przywroca :/...


Wywnioskowalam ze nie warto mowic prawdy! Jak powiedzialabym ze jetesm z tej parafii to by mnie nie wywalil :/

Ehh... cale zycie mi sie wali! Coraz gorsze oceny... coraz trudniej mi sie dogadac z mama... teraz to :O:O



PS. Ja bylam w czarnym plaszczu :p
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
A moze by pomoglo jak bys poprostu poszla do tego ksiedza i porozmawiala z nim.w koncu to tez czlowiek.powiedz mu ze bardzo ci zalezy zeby chodzic do tego kosciola.napewno cie zrozumie.

trzymam kciuki
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Widać , że za bardzo się tym nie przejmujesz, wręcz odwrotnie bawi Cię to.
Skoro było śmieszne pokazanie tyłków jakiś koelgów na dodatek w Kościele, to świadczy o ich zachowaniu, jak tak można?
Jeszcze na dodatek miałaś z tego ubaw.... :mruga:
Tu trzeba się popatrzeć na ich głupotę,a nie się śmiać.

Najlepiej by było aby Twoja mama poszła porozmawiać z Księdzem, a nóż może zmienić zdanie.
Przede wszystki się dowiedzieć dlaczego Cie wyrzucił. (może w końcu się dowiesz). A czy w tym Kkościele będziesz miała bierzmowanie?
 

Misieeek

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
468
Punkty reakcji
0
Miasto
z Nienadzka
Nie przejmuj się... Za pare lat przed ślubem dasz księdzu 100 zł to i bierzmowanie się znajdzie... :) Wiem że to nie poprawne i wogóle, ale w naszym kraju niestety tak właśnie można załatwić bierzmowanie... bo księża ( nie wszyscy ale napewno większość ) lubią PLN-y :)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Co ja mam terz zrobic? Nie moge isc do innego kosciola bo nie mam tylu rozancow. W innych jest potrzebne co najmniej 10 a ja mam 6 (bo u Nas tylko tyle trzeba) :O.

Sie śmiało z gołej du.py w kościele sie ma. A o co chodzi z tymi różańcami w ogóle?
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
A moze by pomoglo jak bys poprostu poszla do tego ksiedza i porozmawiala z nim.w koncu to tez czlowiek.powiedz mu ze bardzo ci zalezy zeby chodzic do tego kosciola.napewno cie zrozumie.trzymam kciuki
Nie do Niego NIC nie dochodzi :/... Po prostu wywal i koniec. Moja mama tam pojdzie...emilia0 gdybys Ty tam byla to nie wiem czy bys byla taka powazna... To naprawde bylo smieszne ale glupie i zle ja to wiem... Ale ja juz taka jestem. Zawsze sie smieje z byle czego...
Sie śmiało z gołej du.py w kościele sie ma. A o co chodzi z tymi różańcami w ogóle?
To naprawde bylo smieszne! Oj no nie bylo Was tam to nie wiecie jak to wygladalo. On tak to smiesznie zrobil ze nie moglam sie powstrzymac :/. Wiem wiem zle sie zachowalam wtedy ale to nie przez to mnie wywalil :/A jezeli chodzi o rozance to juz wyjasniam : Kazdy bierzmowany dostal indeks i w zaleznosci od kosciola jest tam rozna ilosc rozancow, majowych, drog krzyzowych itp. My mielismy malo bo tylko na 6 roznacy wystawczylo pojsc a w innych kosciolam minimalna ilosc to 10:O A jak kazdy wie to rozance sa tylko w pazdzierniku no i nie cofne czasu i nie bede mogla jak zaliczyc tych pozostalych 4. Zostalo mi tylko czekac za rok albo dopiero przed slubem...
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
jak sie bierze kolegów do koscioła to sie pomosi odpowiedzialnosc i potrzebny jest szacunek dla innych osob i dla koscioła..:/ dorosnij kobieto ! sa granice ktorych sie nie przekracza
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
moze i ich nie przyprowadziłas...ale jest tez druga sprawa ...gadanie .. w kosciele sie nie prowadzi konwersacji:) mama moze mowiła cos o tym?
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
no jesli nie rozmawiałąs...no ale jesli w tamtym poscie zrobiłas lekki atak na mnie to nie wiem czy to prawda :p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
no jesli nie rozmawiałąs...no ale jesli w tamtym poscie zrobiłas lekki atak na mnie to nie wiem czy to prawda :p
Ja tylko zakladalam rekawiczki. Zastalam wywalona bo siedzialam kolo tych dziewczyn ktore gadaly i za to ze nie jeestem z tej parafii. Ja tylko takie wytlumaczenie tej sytuacji widze :/...
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
mogąłs powiedziec ze to one gadały :p

A zreszta w takim wieku według mnie nie powinno sie meic bierzmowania bo to jest za wczesnie :)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
bez bierzmowanie nie ebdziesz mogła byc chrzestna ani nic takiego w tym stylu :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
o_O'
po pierwsze to sama pamiętam jakie akcje były na spotkaniach przygotowawczych do bierzmowania...
ale żeby ktoś wlazł na ołtarz i jeszcze tyłek pokazywał o_O'
nie mieści mi się to w głowie...
już od kilku lat do kościoła nie chodzę... ale uważam że należy się jakiś szacunek... jeśli nie do danej wiary to przynajmniej dla tych ludzi -.-'
w ogóle jeśli nie przez to, że się tak z tego zaśmiewałaś (brak słów) Cię wywalił to po co to w ogóle pisałaś?
Tobie to, że one gadały tez zbytnio nie przeszkadzało...
dziwne, że Cię wywalił ale chyba Ci na tym zbytnio nie zależało?


A co do bierzmowania w ogóle to ja uważam, że nie powinno być tak ze w określonym wieku... tylko wtedy kiedy człowiek czuje, że naprawdę do tego dorósł... wiecie to jest sakrament dojrzałości religijnej (czy jakoś tak) ;] a nie jakiś papierek żeby można chrzestnym zostać (bo z tego co się orientuję do ślubu chyba już nie jest potrzebne) ;]
Ja sama nie powinnam przystąpić do bierzmowania... ale cóż ;]
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Co za zachowanie :/
Bierzmowanie możesz wsiąść później. Nawet przed samym ślubem.
 
Do góry