Żona podpaliła mężowi genitalia

Status
Zamknięty.
S

Spamerski

Guest
ciekawa jestem ile dziecko mialo lat bo jesli bylo male to zastanawiam sie jak ona powie swemu dziecku jak zada pytanie "jak zginął tata?" bo napewno kiedys takie pytanie by padlo :mruga:

Tylko, że zanim ona wyjdzie z więzienia to minie trochę czasu. To, że podpaliła to pikuś, ale doprowadziła do śmierci człowieka za co pewnie odpowie. Chyba, że udowodnią, że jest psychicznie chora.
W sumie nie znam tamtejszego prawa, mimo tego wątpię, iż nie ukarano by ją za zabójstwo, w dodatku ze szczególnym okrucieństwem.

Jednak mam wątpliwości, aby tu tylko chodziło o zdradę...
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
To bardzo dziwne jest to twoje specyficzne poczucie humoru, pozazdrościć.
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Jak nie z tej ziemi? :przewraca: Właśnie,że z tej.
Jak chcesz iście bezpardonowych przykładów okrucieństwa to polecam biografię seryjnych morderców np. Richarda Chase'a który nożem uszkadzał macice kobiet celując z całą siłą w odbyt.
 

lucyjana

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
katowice
Jak nie z tej ziemi? :przewraca: Właśnie,że z tej.
Jak chcesz iście bezpardonowych przykładów okrucieństwa to polecam biografię seryjnych morderców np. Richarda Chase'a który nożem uszkadzał macice kobiet celując z całą siłą w odbyt.


Goood, na prawde to czytałes??A po co??;D czyżby jakieś zainteresowania... toż to gorsze niż Majdaneki Auschwitz razem wzięte
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Interesuję się rzeczami kontrowersyjnymi,także takie incydenty to dla mnie chleb powszedni :>
Auschwitz to był obóz dla dzieci w porównaniu do obozu 731 w Mandżurii,a jak ktoś nie wie co tam się działo to polecam film ,,Laboratorium Diabła" nakręcony na podstawie zdarzeń tam występujących.
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Należało się jej. Trzeba być naprawdę stukniętym aby posunąć się do takiego kroku. Spalić męskie przyrodzenie, zabierając przy tym jego właściciela. :(

wiesz w sumie mogła nie zabrać, ale nie wiem czy on był by zadowolony z faktu, że jego penisa już nie ma :p
chyba wolałby nie żyć niż żyć bez swojego "skarbu" :p
 

szczyglywygly

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
przecież nie pisałam tego całkowicie na poważnie :p
oczywiście wiem że ludzkie życie jest ważniejsze od penisa!

Coraz to fajniejsze konkluzje się nasuwają w dyskusji;)))

wiesz w sumie mogła nie zabrać, ale nie wiem czy on był by zadowolony z faktu, że jego penisa już nie ma :p
chyba wolałby nie żyć niż żyć bez swojego "skarbu" :p


Na jego miejscu słowa: uciekać gdzie pieprz rośnie nabierały realnego znaczenia w tamtej sytuacji
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja bym tak samo zrobiła za zdraaade!
nie ma co trzeba nauczyć jak się zachowywać!
heeh żartuję ,ale naprawdę to ona wariatka ja bym nie mogła tego zrobić swojemu mężowi,jakbym go miała oczywiście ... ;(
później by było nudno... ,że tak się wyrażę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry