Znużenie, zmęczenie, handra

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Macie podobnie? Teraz okres zimowy ciągle bym siedział w domu... martwię się trochę o siebie, nawet z psem nie bardzo chce mi sie wychodzic. Mam straaasznego lenia przez tą zimę. Tłumaczę to tym, że dzień jest krótki, ale to tłumeczenie też mnie znudziło. heh to minie, prawda;>?
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Ja nawet nie mam czasu się lenić, a czasem chciałabym trochę odpocząć. Codziennie wracam do domku ok. 19, a jeszcze nauka, książki i czasem też mi się wszystkiego odechciewa..
 

Wiedziemka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Warmia
jakbym czytała o sobie, koszmarne zmęczenie, brak energii, koncentracja na poziomie zerowym
aż się zastanawiam nad łyknięciem jakiegoś magnezu, albo czego innego
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Polecam magnez. Odkąd pije codziennie objawy te zniknęły i czuję się lepiej, a miałam tak jak wy :).
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
a ja mam wrecz przeciwnie. obecnie mam taki zapierdziel, ze nawet nie mam czasu sie lenic. ciagle cos do zalatwienia albo jakas akcja itp :)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja też tak mam od jakiegoś czasu.Spię tyle samo co zawsze a jestem niewyspana.Jak się nie zdrzemnę w środku dnia (a rzadko mam taką możliwość) to zombi.Magnez nie pomaga,a sesja za pasem.
 

Wiedziemka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Warmia
jest coś innego z magnezem poza czystą postacią? pewnie tego sporo (sam w smaku z tego co pamiętam był ohydny), podobno musujące się szybciej wchłaniają, trzeba będzie obejrzeć asortyment w aptece, bo co jeszcze zostaje? melisa? to na wyciszenie, mięta? na trawienie bardziej - co dodaje energii?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeśli nie działa kofeina to należy spróbować tauryny czyli Red Bull'e itp., ponoć na niektórych działają. U mnie akurat jest odwrotnie, napoje energetyzujące nie skutkują, a kawa stawia na nogi. Bodajże to kwestia zależna od organizmu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Babka z ćwiczeń na uczelni mówiła, że po tigerze mało co jej serducho nie wypadło. Ja wypiłem duszkiem - zero reakcji. Pozostaję przy kawce :).
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
ja sie gubie :( tauryna, kofeina, teina, quarana... wszystko niby dziala, prawda? ja tez padam, magnez czasem mi pomaga, a czasem zupełnie nie działa, nie wiem od czego toz ależy
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ja też mam tak jak Ty,niestety nie tylko przez zimę. Boję się, że to depresja ;/

a sie gubie sad.gif tauryna, kofeina, teina, quarana... wszystko niby dziala, prawda? ja tez padam, magnez czasem mi pomaga, a czasem zupełnie nie działa, nie wiem od czego toz ależy
Widocznie już po prostu organizm przyzwyczaił się do tych substancji i nie działają one już na Ciebie ;P
 
S

Spamerski

Guest
Mnie pomagają ćwiczenia.
Nie jakieś wyszukane, ławeczka i hantelki. Czasami brzuszki czy przysiady.
Nie pijam kawy, napojów z tauryną. Jeżeli mowa o kawie, to miałem raz taką przygodę, że piekielnie zmęczony wypiłem kawę, bo koniecznie chciałem coś obejrzeć i zamiast obejrzeć film usnąłem :mruga: ...
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
podobno kawa utrwala stan, w którym się ją pije
a właśnie - te plusze to mają jakiś koncentrat z kofeiny? nie działają w ten sposób? tylko czyste pobudzenie?
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Z domowych sposobów na odmulenie Polecam wywar który sam opracowałem :p herbatka ale taka sypana nie z torebek... jekieś 9 łyżek do kubka do tego 3 łyżeczki kawy rozpuszczalnej zalać wrzątkiem i zostawić na godzinke , odcedzić przez sitko do herbatki żeby fusów nie było i dać troszke cukru i mleczka żeby nie miało aż tak obrzydliwego smaku i wypić na macha naprawde dosyć mocno rozbudza :p napewno lepiej niż mocna kawa tylko ten fuj smak... no ale można przeboleć :D a co do napojów energy to ostatnio zakupiłem "Dominator'a" :D marka sygnowana buźką Pudziana taka konkurencja dla tigerów od Michalczewskiego :p no i przyznam że z takowych napojów to ten Dominator chybba nalepszy , zdecydowanie bardziej rozbudza niż tigery.
 
Do góry