Znalazłam rewelacyjne mydełko na trądzik i inne choroby skór

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Słyszałam, że mydło Siarkowa Moc jest dobre, ale osobiście nie stosowałam. Do nabycia tylko w aptekach.
 

Kamisha

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Doliczyłam sie chyba 5 czy 6 for, na których ta użytkowniczka założyła identyczne tematy i napisała identyczne posty. Reklama jak nic...
 

kameleon88

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli szukacie naprawdę dobrych kosmetyków o leczniczym działaniu na trądzik, a nie tylko kosmetycznym i chwilowo maskującym problem spróbuj kosmetyków ISISPHARMA z serii TEEN DERM.
Po dwóch tygodniach możesz zapomnieć o trądziku, kosmetyki są naprawdę skuteczne!

Rewelacyjny jest krem keratoregulujący dla cery tłustej, trądzikowej i nawilżająco-łagodzący. Można też kupić żel do mycia twarzy i wodę miceralną.
Więcej informacji o tych kosmetykach na: www.infoplus24.pl/?page=Structure&id=84
Ceny kremów to niespełna 50 zł, są dostępne wyłącznie w aptekach, taniej można kupić w aptekach internetowych, np. www.aptekainternetowa.biz
 

faustynka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z krainy fantazji
kurde byłam w paru aptekach koło mnie w supherparmie też i nikt nie wie o co chodzi ;/

ja takich rzeczy nie używam ale moja siora młodsza ma z tym problem straszny. dajcie jakiś namiar
 
Do góry