Znacie jakies miejsce gdzie mozna poznac kogos w sieci?

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
no ale co? stworzyłeś ten długoterminowy związek, macie dzieci, wnuki, czy co tam jeszcze? :D

Kaiser: nie, dzieci jeszcze nie mamy, ale pierścionek już jej się błyszczy na palcu:) Dla mnie to dobra wróżba dla tego długoterminowego związku:) Jak już będziemy po ślubie to pewnie zamieścimy tam na mydwoje szczęśliwą historię, to podeślę na forumowisko, jako dowód, że przez internet jednak można;)
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Z tą czaterią byłabym ostrożna, nie wiem jak jest tam teraz, ale parę lat temu, spotkanie tam kogoś normalnego, z kim można by było popisać, graniczyło z cudem...
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Co to znaczy -normalny?
A jak myślisz? Ok. Odpowiem. "Normalny" czyli taki, który nie udaje kogoś kim nie jest, nie myśli tylko swoim przyrodzeniem, nie próbuje zniechęcić dziewczyny swoimi "komplementami", jest sobą, niczego nie ukrywa, nie interesuje się osobą z którą pisze tylko w wymiarze fizycznym, jest kulturalny, w miarę inteligentny, pisze prawdę(!), nie zadaje głupich pytań, nie wkracza nachalnie w sfery intymne, nie dąży do "dyskretnych spotkań" o charakterze erotycznym, pisze zrozumiale w ojczystym języku i nie używa wulgaryzmów. To tak w skrócie :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A jak myślisz? Ok. Odpowiem. "Normalny" czyli taki, który nie udaje kogoś kim nie jest, nie myśli tylko swoim przyrodzeniem, nie próbuje zniechęcić dziewczyny swoimi "komplementami", jest sobą, niczego nie ukrywa, nie interesuje się osobą z którą pisze tylko w wymiarze fizycznym, jest kulturalny, w miarę inteligentny, pisze prawdę(!), nie zadaje głupich pytań, nie wkracza nachalnie w sfery intymne, nie dąży do "dyskretnych spotkań" o charakterze erotycznym, pisze zrozumiale w ojczystym języku i nie używa wulgaryzmów. To tak w skrócie :)

Zgadzam się z Tobą :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
w takim razie wątpię,że można tam kogoś takiego poznać.
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Tez uważam że czaterie nie są miejscem, w ktorym można poznać kogoś wartościowego na pewno nie jest miejscem gdzie należy szukać miłości...teraz w sieci powstało tyle portali społecznościowych, serwisów randkowych, mnóstwo for, chatów itd. dlatego w zalezności czego szukasz, wpisujesz w wyszukiwarkę i wyskakują Ci odpowiednie serwisy. Ostatnio wpadłem przez przypadek na informację iż istnieje portal randkowy DLA DUCHÓW......więc już nic mnie nie zdziwi ;p
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
czy duchowe czy nie to za bardzo się nie wgłębiałem w to ale kto wie......może jakaś duszyczka zawróciłaby Ci w głowie ;p
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Haha, portal randkowy dla duchów?!:) Mocne!:) A tak poważnie, to rzeczywiście czaty teraz są miejscem dziwnym… Na pewno zależy jakie, ale sporo tam napaleńców na cyberseks czy jakieś inne dziwne rzeczy. Zwłaszcza, że to prawda, że tyle różnych portali jest, gdzie szuka się tego jedynego czy tej jedynej. I moim zdaniem to są miejsca, gdzie najlepiej kogoś poznać. I w zależności kogo tak naprawdę się szuka, powinno się dobrać odpowiedni portal.

Ktoś tu wspomniał o mydwoje, spoko, tylko to jest ZUPEŁNIE co innego niż czaty, po prostu kompletnie inna grupa osób. Mnie się to podoba, bo jak chciałabym znaleźć faceta, z którym mogłabym stworzyć poważny związek, to na pewno zajrzałabym na mydwoje, ale jak tylko luźnej znajomości czy po prostu kumpli, to jednak inny portal bym wybrała. Ale generalnie tego typu portale polecam, mniej czaty, portale społecznościowe czy portale ogłoszeniowe.
 

guja

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
jak poważnie myslisz o poznaniu kogos to lepiej zarejestrować sie na Kochaj.pl , to portal dla poważnie myślących o życiu, zobacz sobie
 
Do góry