Zmywalne Farby Do Włosów

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Byłam przedwchoraj w Aqua Parku (basen dla tych co nie wiedzą) i zmyło mi się wszystko to co było troche widoczne :/ :( trzeba było sobie pofarbować całą głowe a nie tylko pasemka :(
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
wiesz kieyś moja kolezanka pofarbowałą sobie takim czymś włosy ale jakoś nie zaeszło jej to po trzech dniach działało jak normalna farba:)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Może chodzi Ci o pianke zmywajną. Moja koleznka miała ją jakies pół roku a myła włosy codzinnie.
A ja miałam szamponetka robione i jakoś mi nie zeszło, choć już od 3 lat uzywam farb.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja miałam szamponetką robione chyba trzy razy, tyle, ze dwie saszetki, bo mam długie włosy. Jewdnakowoż :Ld zeszły,a le nei do konca, tyle, zę taki ruudawy mi został połysk pod światło :D ale tak ogólnie to spoko :D ee to juz danwo było,z esłzo po jakims tyg. szmponetki te same, sprawdzone ;) moja kol. ma brazowe, robila na czarno i zeszło :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja jednak dalej nie polecam zadnych farb. To sie tylko tak mowi ze nowoczesnenfarby odzywiaja wlosy nadaja im polysk... To prawda ale tylko na poczatku. Szczegolnie jesli pozniej sa odrosty, zeby jakos wygladac trzeba malowac caly czas wlosy a wtedy one bardzo sie niszcza. Szczerze nie polecam tego typu eksperymentow. Nawet farbami zmywalnymi. Kiedys kumpela pomalowaka na kolor zmywalny wlosy na kolor taki fioletowawy. Fajnie wygladala, niestety wlosy jej sie do konca nie zmyly i pozniej przybieraly rozne barwy np rozowawe. Niegdy wiecej ich nie pomalowala zadna farba.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tak raz na rok farbuje sobie farba. odrosty ma i co z tego stara nie jestem i nie mam siwych włosów jeszce.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No tak ale jak sie ma czarne wlosy i na blond pomalowane to czy sie jest starym czy mlodym to odrosty nie wygladaja zbyt ladnie.... :/
 

arpka

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio odkryłam półtrwałą koloryzację osmo i zaczełam bawić sie kolorkam:) Nie niszczę włosków bo to odzywka barwiąca włosy, schodzi po 3-6 myciach. Miałam już fiolet (mąż prawie by zawału dostał) i róż, a teraz szykuje się na żółty - jak szaleć to szaleć. tym szaleństwem zaraziłam juz moją koleżankę z pracy - obecnie chodzi do pracy w zielonych włoskach - taka stylizacja na kosmitkę - sprawdza tym samym cierpliwośc szefa :)
 

Zuzia Rysiek

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też planuję sobie "pokolorować" włosy, na okres wakacji. Wiem, że te zmywalne farby są lepsze bo nie nieszczą wosów itd. ylko nie wiem gdzie można kupić takie farby, a patrzyłam juz w "Rossmanie" i w "Naturze" ale nie było :nie: . Gdzie mogę takie pianki bądź szampony kupić? Z góry dzięki ;) :przytul:
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Zwariowana Blondynka napisał:
Ja też planuję sobie "pokolorować" włosy, na okres wakacji. Wiem, że te zmywalne farby są lepsze bo nie nieszczą wosów itd. ylko nie wiem gdzie można kupić takie farby, a patrzyłam juz w "Rossmanie" i w "Naturze" ale nie było :nie: . Gdzie mogę takie pianki bądź szampony kupić? Z góry dzięki ;) :przytul:
pianki na pewno są w rossmanie bo widzialam z welli chyba
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ja właśnie poszukuje takich zmywalnych farb, ale jakoś nie mogę na nie trafić. Chciałabym zobaczyć jak bym wyglądała z kolorem burgundowym.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
GreenKat napisał:
Ja właśnie poszukuje takich zmywalnych farb, ale jakoś nie mogę na nie trafić. Chciałabym zobaczyć jak bym wyglądała z kolorem burgundowym.
a nie boisz sie, ze Twoje wlosy sie zniszcza?
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
Ja właśnie poszukuje takich zmywalnych farb, ale jakoś nie mogę na nie trafić. Chciałabym zobaczyć jak bym wyglądała z kolorem burgundowym.
jeżeli chodzi o zmywalne farby to polecam z loreala



candice90 napisał:
a nie boisz sie, ze Twoje wlosy sie zniszcza?
czemu mają się zniszczyć ? wiadomo że jak nie będzie się dbało to każde farbowanie będzie osłabiało nasze włosy, ale przy odpowiednich wcierkach, maseczkach można spokojnie farbować
 
Do góry