Zmiana stylu wymiana garderoby

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
szkoda tylko, że założyciel tego tematu jest nieaktywny i nie możemy mu pomóc ;/
a dziękuję :) w wolnych chwilach na pewno będę dodawał coraz więcej wpisów i jakoś promował swoje działania by faktycznie chociaż część osób zmieniła co nieco w sobie :D
 
E

Elen

Guest
Fabri za to w moich kobiecych zbiorach butow mam pare "perelek". Zarowno kozakow jak i wizytowych, w czerwieni rowniez, aczkolwiek bardzo lubie buty w kolorze bezu i brazu, jak i torebki z wezowymi wzorami. Za nic sie z nimi nie rozstane, bez wzgledu na mode. :D
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
ciekawe ile te zbiory sobie liczą par.. :D o tak, jeśli chodzi o brąz to jest świetnym kolorem do butów, sam go preferuje :)
a co do torebek to niestety się nie wypowiem..
 

brodacz

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Ryzykowne pytanie- pewnie sporo tych butów; -) ale z drugiej strony jeszcze nie spotkałem kobiety, która powiedziałby, że ma za dużo butów, torebek i sukienek. Moja koleżanka jak wchodzi do sklepu z butami to zawsze wychodzi przynajmniej z jedną parą a zdarza się, że i z większą ilością. Największy problem miała z przeprowadzką, bo jedno auto musiała wynająć tylko na pudełka z butami. Co do koloru męskich butów to poza brązem i niezbędnym czarnym ja lubię jeszcze odcienie niebieskiego, granatu, tym bardziej, że licuje z bieżącymi trendami w męskiej modzie.
 

Attachments

  • Buty Wilvorst.jpg
    Buty Wilvorst.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 3
  • Wilvorst buty granat.jpg
    Wilvorst buty granat.jpg
    94,5 KB · Wyświetleń: 3
E

Elen

Guest
Fabri napisał:
ciekawe ile te zbiory sobie liczą par.. :D o tak, jeśli chodzi o brąz to jest świetnym kolorem do butów, sam go preferuje :)
a co do torebek to niestety się nie wypowiem..
Ha ha :D spokojnie,nie tak duzo. Torebek 10, butow troszke wiecej. ;)
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
mam tego świadomość :D z doświadczenia wiem jak to jest pójść z kobietą na zakupy.. niby butów pełno a i tak już planuję zakup kolejnych ha :D
oj i nie spotkasz takiej :) no to nieźle to musiało wyglądać, wyjazd jak ze sklepu z butami..
co do butów to ja jednak wybieram czerń lub brąz, granat zostawiam na inne ubrania :)


tylko 10.. co to jest, prawie nic .. ha
ciekawe którą wybrać..
a co do butów to w sumie zaskoczony nie jestem, wiadomo
 
E

Elen

Guest
Fabri no to ja jestem nietypowa kobieta, bo robie zakupy szybko, sprawnie i zdecydowanie. Wchodze, wybieram co mi sie podoba, mierze i kupuje lub nie. I w zasadzie nie potrzebuje do tego mezczyzny. ;) A co do torebki, to mam dwie ulubione. Reszta malo kiedy uzywana. *** Brodacz ja kupuje nowe buty raz na kilka lat, aktualnie malo co trafia w moj gust. Z ciuchami tez nie przesadzam, to co mam w szafie w zupelnosci mi wystarcza, zeby tworzyc rozne kombinacje. Naprawde musi mi sie cos bardzo podobac zebym wydala pieniadze. A jesli juz wydaje to na dobre gatunkowo rzeczy i z glowa.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
no to dość stanowcze postępowanie z tymi zakupami :D ja jednak lubię się kogoś doradzić mimo wszystko, nawet jeśli opinia jest krytyczna, to i tak kupię to co mi się spodoba, wiadomo
 

sienna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2017
Posty
28
Punkty reakcji
0
Fajnie, że chcesz eksperymentować z wyglądem ;) Ubrania, które powklejałeś są dobre na co dzień i nie mam do nich zastrzeżeń, ale właściwie wszystko zależy od tego co robisz, czym się zajmujesz, jaką masz pracę. Wymieniając garderobę należy brać to pod uwagę. Jeśli możesz sobie pozwolić na taki luźniejszy look na co dzień, to przedstawione rzeczy są ok, dodałabym do nich jakieś trampki. Fajnie jest też mieć kilka zestawów na bardziej formalne okazje - przydadzą się jakieś materiałowe spodnie lub ciemne jeansy, dobrej jakości koszula, marynarka (może być sportowa) i jakieś nieco bardziej eleganckie buty. Najlepiej zrobić przegląd szafy - może masz coś o czym zapomniałeś i czego nie nosisz, a doskonale zgra się z Twoim nowym wizerunkiem. Warto też pozbyć się ubrań, których już nie będziesz nosić - np. oddając na cele charytatywne (dobrym pomysłem jest Pomaganie przez ubranie) w ten sposób zrobisz sobie miejsce w szafie na nowe rzeczy a stare się nie zmarnują. Jeśli potrzeba Ci inspiracji, obserwuj jak ubierają się znajomi, przeglądaj blogi modowe, a na zakupy weź sobie kogoś w charakterze doradcy :)
Powodzenia w kreowaniu nowego wizerunku :)
 

Oni34

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie! Zmiana wyglądu zawsze jest ciekawym krokiem, znam facetów co, co jakiś czas zmieniają styl, kolorystykę, fryzury. Fajnie poszukiwać swojego topu. A żeby nie zwariować finansowo, trzeba wiedzieć gdzie robić zakupy ubraniowe, modowe. Ja coraz pewniej zaczynam robić przez internet zakupy, ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda. Boję się trochę oszustwa, jakie wy macie doświadczenia? Teraz poszukuję prezentu dla taty, przy okazji może pod te zmiany pogodowe i pory roku, dla siebie? Np.portfel skórzany męski, jakiś sweter... Znacie może sklep lovewallet pl przyjaciółka mi mówi, że w ostatnim czasie lepiej robić zakupy w odrębnych sklepach, sieciówkach online a nie np. na allegro.
 

omnibus

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Postaw na nietuzinkowe dodatki, kolorowe skarpety w ciekawe wzory ożywią Twoją garderobę. Do jeansów i koszulki to idealny wybór, są teraz coraz modniejsze. Polecam Ci sklep recenogi.pl mają fajne dodatki. Patrząc na te szare ulice, aż się prosi żeby załozyc coś kolorowego, optymistycznego.
 

KoszuleVictorio_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego jaki styl chcesz uzyskać, natomiast ja postawiłbym tutaj na eleganckie koszule plus do tego jeansy lub sportowa marynarka, może spodnie materiałowe i ładne obuwie, co o tym sądzisz?
 
Do góry