Zmiana stylu ubierania

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Może zależy co mamy na myśli mówiąc krótko-czy tak,że gacie widać -czy bardziej rozsądnie?Mam 38 lat-jestem matką i noszę krótkie spódniczki,ale moich majtek nikt nie zobaczy,nawet gdy się schylę.Więc w tym nie widzę nic złego,zgrabne nogi trzeba pokazywać skoro jest to atutem.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
I tak trzymaj, jeśli Twoje nogi są Twoim atutem to ich nie chowaj tylko dumnie pokazuj, koleżanka jakimiś stereotypami tu chyba rzuca i najchętniej wszystkie kobiety będące matkami w worki by pewnie poubierała.
 
0

03092010

Guest
feMale world, mam cie zglosic za prowokujace wypowiedzi?

pyt nie wymaga odpowiedzi
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ja wyrażam tu swoje zdanie, a Ty siejesz tu jakieś stereotypy, według Twoich wypowiedzi kobiety będące matkami to kury domowe, które nie mogą sobie pozwolić na pokazanie nóg, bo co ? bo im nie wypada? helołłłłłłłłłł jako kobieta powinnaś łamać te stereotypy. I tak apropos to Ty zaczęłaś prowokacje więc może siebie zgłoś albo idź na forum dla Pań no chyba, że Cie wywalili tam :)
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
No to powiedzmy że temat matek mamy już zakończony :D
To teraz wracając do tematu stylu ubierania...czy znacie markę Ralph Lauren? Zapytałam wprost bliskiego przyjaciela co chce dostać na urodziny i on mi zaczął gadać o tych koszulach. Nie mam pojęcia w ogóle co to za koszule i o co tyle szumu i dlaczego tak się nimi podnieca :D W każdym razie poszukałam ich w necie i fakt są..ale cenę też mają sporą więc chciałabym wiedzieć chociaż czy faktycznie warto za taki ciuch tyle dać.
 

UniSex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Vansy, fajna koszulka ale nie za długa + dobre jeansy

Air Maxy, fajna koszulka ( długa ) + jeansy, dresy
 

Karakol

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
UniSex napisał:
Vansy, fajna koszulka ale nie za długa + dobre jeansy

Air Maxy, fajna koszulka ( długa ) + jeansy, dresy
Bez obrazy ale ten styl nie jest do końca stylem eleganckim. Dresy i AirMaxy nie pasują do tego stylu.

Nie wiem jaką masz karnację, podam przykład na sobie (niebieskie oczy jasna cera blond włosy)

Powinieneś kupić ubrania klasyczne które nie wyjdą z mody i łatwo będzie je ze sobą łączyć.

Podstawa to biała koszula ona pasuje do wszystkiego. Następnie spodnie podstawa do dobre ciemne jeansy nie rurki ale też nie regulary wybrał bym fason slim będzie najlepszy. Co do spodni po jeansach przydadzą się klasyczne camelowe chinosy, następnie niebieskie , następnie zielone burgundowe ale narzazie powinneś kupić jeansy i camelowe chinosy. Kolejnym ciekawym elementem ze stylu klasycznego będzie marynarka polecam granatową(uniwersalny kolor) najlepiej fason sportowy taliowany. Kolejną marynarką o której możesz pomyśleć może być alatweedowa (szara) bardzo mi się podobają. Następnie przydało by się kupić sweter(np niebieski w serek) + kardrigan(np szary) ważnym elementem są buty. Polecam zamszowe półbuty i czarne trampki. Bardzo fajnym elementem jest też koszula w niebieską kratka gingham.

Przykładowe połączenia:
Niebieskie spodnie+biały koszulka+szara marynarka/szary kardrigan+brązowe zamszowe półbuty+brązowe dodatki(np pasek)

camelowe chinosy+biała koszula+niebieski sweter(na koszule)+czarny pasek+czarne trampki

Zielone/burgundowe spodnie(i taki i taki pasuje)+koszula w niebieską kratkę gingham(koszula w spodnie podwinięte rękawy) +czarny pasek czarne trampki/brązowy pasek brązowe półbuty(w zależności od spodni)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
madzia_a napisał:
No to powiedzmy że temat matek mamy już zakończony :D
To teraz wracając do tematu stylu ubierania...czy znacie markę Ralph Lauren? Zapytałam wprost bliskiego przyjaciela co chce dostać na urodziny i on mi zaczął gadać o tych koszulach. Nie mam pojęcia w ogóle co to za koszule i o co tyle szumu i dlaczego tak się nimi podnieca :D W każdym razie poszukałam ich w necie i fakt są..ale cenę też mają sporą więc chciałabym wiedzieć chociaż czy faktycznie warto za taki ciuch tyle dać.

Niewątpliwie jest to solidna marka.
Szczerze mówiąc trochę zbyt bezpośredni ten przyjaciel ...
Jeżeli od niego dostałaś coś w podobnej cenie to owszem ,lecz jeżeli nie to .... raczej proponuje coś z niższej półki :)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
To teraz wracając do tematu stylu ubierania...czy znacie markę Ralph Lauren?
Wysokie ceny, dobra jakość, małe loga
Czy są warte tej kasy? Zależy dla kogo. Dla mnie nie, bo nie lubię tego faceta na koniu[ logo].
 

bobi348

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Zamień bluzy na sweterki rozpinane(cardigan)
Kup sobie rurki, lub pumby,buggy.
Nie kupuj zwykłych butów tylko sportowe.
Czasem można sie ubrać w koszule.
Może popatrz jakieś strony o modzie, stylizacje itp.
Tutaj widze duzo stron Ci powysyłali ,jezeli chcesz cos
zmienic to poprzeglądaj,na pewno znajdziesz cos dla siebie :D
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
ForeverYoung napisał:
No to powiedzmy że temat matek mamy już zakończony :D
To teraz wracając do tematu stylu ubierania...czy znacie markę Ralph Lauren? Zapytałam wprost bliskiego przyjaciela co chce dostać na urodziny i on mi zaczął gadać o tych koszulach. Nie mam pojęcia w ogóle co to za koszule i o co tyle szumu i dlaczego tak się nimi podnieca :D W każdym razie poszukałam ich w necie i fakt są..ale cenę też mają sporą więc chciałabym wiedzieć chociaż czy faktycznie warto za taki ciuch tyle dać.

Niewątpliwie jest to solidna marka.
Szczerze mówiąc trochę zbyt bezpośredni ten przyjaciel ...
Jeżeli od niego dostałaś coś w podobnej cenie to owszem ,lecz jeżeli nie to .... raczej proponuje coś z niższej półki :)
Noo bezpośredni to fakt :D Ale znamy się jak łyse konie więc to pewnie dlatego, a prezenty zawsze sobie robimy takie że tak powiem "większe" więc spoko. Tylko po prostu zastanawiałam się właśnie czy te koszule są warte tej ceny pod względem jakości, bo kupować dla samej marki nie wiem czy jest sens.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Ja podpisuję się pod tym co pisali poprzednicy, że to na prawdę solidna marka więc jeśli tylko Cię stać to jak najbardziej polecam. Ja zamawiałem już dwukrotnie w tym sklepie http://www.5thavenue.pl/ralph_lauren_1
Póki co mam żółtą i błękitną w paski.
 

xrychwax

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Od czasu do czasu też lubie zmieniać swój styl, jeśli chodzi o elegancje można powiedzieć że to mój mały konik... :D
Pozdro xRx
 

an_09

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja z męskich ciuchów polecam spodnie ze sklepu benevento. Sa dobrze wykonane i bardzo wygodne, nie rozpadają sie po dwóch praniach. ;) pasują zarówno do eleganckich stylizacji jak i do luźniejszych :D
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Może wstaw link lub zdjęcie i wtedy zobaczymy o jakie spodnie dokładnie Ci chodzi bo szczerze mówiąc to jakiś ich nie kojarzę:) Sam mam mieszany styl w zależności od okoliczności,ale generalnie jest to przewaga odzieży oraz obuwia sportowego.
 
Do góry