Zmiana IP!

s.i.w.y

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Dostałem, bana do gry gdy wchodzę do niej automatycznie mnie banuje, potrzebuje skutecznego, dobrego programu, do zmiany IP, bardzo jest to dla mnie pilne...


Pozdrawiam
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
I dobrze ci tak :) Coś musiałeś przeskrobać.
Nie istnieją programy do zmiany IP,jeśli nie masz zmiennego, są tylko do zmiany proxy.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jest możliwość zmiany adresu IP aczkolwiek tylko dla wybranych portów, np 80 dla przeglądarek. Jeżeli chodzi o inne jest to wyższa szkoła jazdy więc nie ma co sobie zawracać głowy. Przekierowania itp itd więc najlepiej udaj się do swojego providera i tam załatw sprawę.
 
B

Bad Boy

Guest
I dobrze ci tak :) Coś musiałeś przeskrobać.
Często też hackerzy korzystają z automatycznego banowania, aby przeszkodzić osobie hackowanej dostęp czasowy do konta.
Nie istnieją programy do zmiany IP,jeśli nie masz zmiennego, są tylko do zmiany proxy.
Możliwe, że Hide Ip zadziała. Niestety nie wiem czy programy do zmiany ip obsługują całe połączenie czy tylko na potrzeby przeglądarki.


Loguje się w grze przez serwer proxy, który udostępnia porty wykorzystywane przez grę (niestety nie wiem jak praktycznie wykonać).
Ale wtedy twoje hasło jest jawne dla administratorów serwerów proxy, często są one wykorzystywane do kradzieży haseł/informacji etc, więc trzeba na nie uważać.
 

Akral

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Bez zmiennego IP nie da się zmienic IP :) można tylko co najwyżej je ukryć poprzez różne sztuczki, ale z racji tego, że w grze ie dostałes bana za nic nie pomogę ci.
Dodatkowo dodam, żew niektórych grach pobierany jest numer identyfikacyjny jednej z części komputera, przez co ukrycie IP na nic sie nie zda.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
@ Stałe IP też można zmienić na wiele sposobów o których raczej nie będę pisał ponieważ haczy to o system bezpieczeństwa struktury sieci komputerowej danego providera.
 
Do góry