Zmiana fryzury :)

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Znudziła mi się moja dotychczasowa fryzura i dlatego prosze was o pomoc. Chciałbym abyście zaproponowali mi jakąś nową fryzure. Oto moje zdjęcie:

P160808_10.12_01_.JPG

Za pomoc i propozycje z góry dziękuje:)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
jak ci się znudziła to zapuść włosy do ramion, na krótszą nie ścinaj nie ma sensu bo dobrze wygląda.
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Fajne masz te włosy. Nie radziłbym nic zmieniać pochopnie, bo później możesz żałować. Jeszcze tak spytam: masz włosy naturalnie proste? Bo ja, żeby mieć coś takiego jak Ty na tym zdjęciu, muszę się bawić prostownicą.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Fajne masz te włosy. Nie radziłbym nic zmieniać pochopnie, bo później możesz żałować. Jeszcze tak spytam: masz włosy naturalnie proste? Bo ja, żeby mieć coś takiego jak Ty na tym zdjęciu, muszę się bawić prostownicą.
na pewno prostuje przecież to widać.
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Jeszcze tak spytam: masz włosy naturalnie proste? Bo ja, żeby mieć coś takiego jak Ty na tym zdjęciu, muszę się bawić prostownicą.

"bawie się" prostownicą, bo naturalnie to kręcą mi się końcówki. Ale chciałbym zmienić fryzure, bo mi się to prostowanie już znudziło.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
zmienic fryz. A moze tylko kol wlosow;p nP na cos ciemniekszego. <ciemna czekolada? granatowa czern? >
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja widzę trzy wyjścia - albo skracasz włosy, albo przestajesz prostować, albo zapuszczasz do ramion...
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
"bawie się" prostownicą, bo naturalnie to kręcą mi się końcówki. Ale chciałbym zmienić fryzure, bo mi się to prostowanie już znudziło.
To chyba masz bardzo podobne włosy do moich. Może wycieniuj po prostu. U mnie, po wycieniowaniu, nie kręcą się końcówki i inaczej się układają.
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Hej, czy ty czasem nie wrzucałeś fot swojej fryzury na IKF (Internetowy Katalog Fryzur)?? Bo zdaje mi się, że Cię tam widziałem. :)
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Ja bym tak zostawił, fajnie ci w takiej.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
ja mam bardzo podobna i sam sie nad nia zastanawiam, mysle ze ostre cieniowanie jest najlepszym rozwiazaniem nie jest drastyczne a da fajny efekt, ewentualnie moze 3cm krocej...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Hej, czy ty czasem nie wrzucałeś fot swojej fryzury na IKF (Internetowy Katalog Fryzur)?? Bo zdaje mi się, że Cię tam widziałem. :)


chciałem zapytać o to samo, więc chyba wrzucał ;)


hm, wiem jak to jest jak fryzura się nudzi, ale nie robiłbym nic pochopnie. Masz dość okrągłą twarz i ta fryzura najlepiej do ciebie pasuje. Tak jak poprzednicy, dodać tylko jej charakteru mocnym cieniowaniem.
 

phare95

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Kod:
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura63163.htm
:D :D

Przeglądałem IKF a tutaj on. ^_^

Co do tematu to po prostu inaczej wymodeluj, pasują Ci długie to trochę żal ścinać.

Pozdrawiam ;)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
No właśnie! Jednak miałem racje, jest Twoja fota na IKF. ;) A co do fryzury, to ja tez mam podobne i za nic bym ich nie zmienił. W takich długich Ci dobrze, a jakbyś zmienił to mógłbyś później żałować.
 
Do góry